Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, am şi eu un cont de nivel 30, dar nu am jucat de mult şi mi-e cam frică să mă reapuc. Nu ştiu campionii noi, ce au schimbat la cei vechi şi la hartă şi mă fac de râs.

Ceva introducere ai şi pentru mine? E mai fain acum? Merită?

Link to comment
Share on other sites

@, raspunsul corect este nu. Nu se merita sa te reapuci de LoL sub nici o circumstanta. Parerea mea. Am jucat si eu. M-am lasat.

Eu maine dau test la mate si stau pe San Andreas. Calumea. Noroc ca am media 6 pe primul. :))

Link to comment
Share on other sites

@, am şi eu un cont de nivel 30, dar nu am jucat de mult şi mi-e cam frică să mă reapuc. Nu ştiu campionii noi, ce au schimbat la cei vechi şi la hartă şi mă fac de râs.

Ceva introducere ai şi pentru mine? E mai fain acum? Merită?

 

Reapucă-te că se merită ( zic eu ). Dacă e fac eu un custom şi jucăm pe mapa de 5v5 şi îţi mai explic ce şi cum, îţi mai arăt campionii noi (skill-urile care au fost schimbate la ei) ş.a.m.d.

Edited by Rekkles
Link to comment
Share on other sites

Băi, băi, băi, ce s-a întâmplat pe aici? Intru să văd dacă s-a redeschis topicul, jbang, 3 pagini.

 

Ascultă cineva punk - nici să nu vă puneți pe ascultat punk - ? Dacă da, google 'GG Allin - Bite it you scum' (aș pune link-ul aici, dar mi-e frică că m-aș putea alege cu un FW / o sancțiune pe forum :)) )

Link to comment
Share on other sites

@, mersi, dar nu zilele astea că-s prins cu facţiunea.

@@EuroStar, intră în joc să vezi ceva.

 

Mâine pe la ora asta vă dau salariile pe săptămână 06.04 - 12.04.2015. Nu uitaţi dacă vreţi "caşu'".

Imediat boss. Problema e că sunt 1000/1000. Zi-le ăstora să mai iasă. :))

Link to comment
Share on other sites

Tuckson, ai văzut video-ul de pe PM? Dacă da, cum ți s-a părut? =))

 

M-am uitat la primele 10 secunde si am inchis.. Se mai auzea si aiurea ca era concert..

Link to comment
Share on other sites

Baieti, imi pare rau ca nu pot ramane in NR, am luat lider in Verdant Family si trebuie sa parasesc factiunea. Ii urez mult succes lui Xin si Antycus, sper ca voi reveni in forta, candva! Nu uitati, Denysu[ADM], singurul rank 4 din NR, ce rime am. V-am pupat!

 

Link to comment
Share on other sites

Baieti, imi pare rau ca nu pot ramane in NR, am luat lider in Verdant Family si trebuie sa parasesc factiunea. Ii urez mult succes lui Xin si Antycus, sper ca voi reveni in forta, candva! Nu uitati, Denysu[ADM], singurul rank 4 din NR, ce rime am. V-am pupat!

 

Felicităăăări! Dacă îmi dai sublider, voi fi și mai fericit. Firește, până atunci dai de băut.

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

@, mersi, dar nu zilele astea că-s prins cu facţiunea.

@@EuroStar, intră în joc să vezi ceva.

 

Mâine pe la ora asta vă dau salariile pe săptămână 06.04 - 12.04.2015. Nu uitaţi dacă vreţi "caşu'".

Să te fugăresc, m-ai speriat azi wăăă :))

Mulţămesc! Acum fac şi eu bănet din ziare.

Link to comment
Share on other sites

@, as vrea mai multa inteligenta din partea ta, m-am saturat de prostia din topicul asta, de acum o sa incep sa sanctionez posturile care jignesc pe cineva sau care sunt doar pentru +1, cum e al tau. Daca vreti sa scrieti ceva pe aici, faceti-o cu cap, gluma-i gluma, dar pana la un anumit punct.

PS: , am inteles

Daca tu numesti discutiile intre noi "prostie", atunci chiar trebuie sa iti reevaluezi modul de gandire si perceptie al unei conversatii si al colegilor tai.

Un rank 5, intr-o factiune "unita", nu spune asta. Cel putin nu in public. Iar tu, facand parte din conducerea factiunii, ar trebui sa inveti cum sa tii un colectiv unit.

 

@, nu e nimeni împotriva ta, ţi-am spus doar să accepţi criticile. (adică să nu mai comentezi)

Daca cineva are ceva de spus in privinta unei decizii luate in cadrul factiunii, spunandu-i sa nu mai comenteze nu face altceva decat sa instige membrul respectiv. Comunicatia e cheia in orice fel de relatie, fie ea virtuala sau reala.

 

bla bla bla

Musca din ei raule :))))))

Link to comment
Share on other sites

Baieti, imi pare rau ca nu pot ramane in NR, am luat lider in Verdant Family si trebuie sa parasesc factiunea. Ii urez mult succes lui Xin si Antycus, sper ca voi reveni in forta, candva! Nu uitati, Denysu[ADM], singurul rank 4 din NR, ce rime am. V-am pupat!

 

 

Succes in functie si mult noroc mai departe.

Link to comment
Share on other sites

@@F4L emptYmdY, da, raport de rank 2.

Mersi de sfat, dar este greu să explici fiecăruia pe limba lui, mai ales dacă este nesimţit şi nu vrea să te asculte.

Am să încerc să-mi fac timp pentru explicaţii amănunţite în viitor, când întâlnesc astfel de cazuri.

 

Ies şi eu, mi-a ajuns pe azi.

Noapte bună!

 

las topicul deschis, nu vreau dimineaţă să mă trezesc cu 10 PM-uri.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu numesti discutiile intre noi "prostie", atunci chiar trebuie sa iti reevaluezi modul de gandire si perceptie al unei conversatii si al colegilor tai.

Un rank 5, intr-o factiune "unita", nu spune asta. Cel putin nu in public. Iar tu, facand parte din conducerea factiunii, ar trebui sa inveti cum sa tii un colectiv unit.

 

Daca cineva are ceva de spus in privinta unei decizii luate in cadrul factiunii, spunandu-i sa nu mai comenteze nu face altceva decat sa instige membrul respectiv. Comunicatia e cheia in orice fel de relatie, fie ea virtuala sau reala.

 

Musca din ei raule :))))))

 

Postezi mai rar pe aici emptY dar şi când o faci, o faci de toţii '' banii ''. #RESPECT

Edited by Rekkles
Link to comment
Share on other sites

@@F4L emptYmdY, da, raport de rank 2.

Mersi de sfat, dar este greu să explici fiecăruia pe limba lui, mai ales dacă este nesimţit şi nu vrea să te asculte.

Am să încerc să-mi fac timp pentru explicaţii amănunţite în viitor, când întâlnesc astfel de cazuri.

 

Ies şi eu, mi-a ajuns pe azi.

Noapte bună!

 

las topicul deschis, nu vreau dimineaţă să mă trezesc cu 10 PM-uri.

Cel mai important lucru pe care l-am invatat ca lider si care m-a ajutat si in realitate, este ca performanta vine odata cu dedicatia colectivului. Daca ai dezinteres in factiune, nu o sa faci performanta. Ca sa ai un colectiv unit, trebuie sa ai o atitudine modesta si o atitudine care sa ii faca pe colegi (atentie la cuvantul folosit; colegi, nu membri) sa realizeze ca tu esti unul dintre ei, nu impotriva lor.

 

Trebuie sa le oferi tuturor o atentie egala si sa lucrezi cu fiecare-n parte. E greu, dar merita.

Nu trebuie sa iei la cunostinta ce zic daca nu vrei, insa esti destul de destept incat sa faci diferenta dintre bine si rau.

Link to comment
Share on other sites

Cel mai important lucru pe care l-am invatat ca lider si care m-a ajutat si in realitate, este ca performanta vine odata cu dedicatia colectivului. Daca ai dezinteres in factiune, nu o sa faci performanta. Ca sa ai un colectiv unit, trebuie sa ai o atitudine modesta si o atitudine care sa ii faca pe colegi (atentie la cuvantul folosit; colegi, nu membri) sa realizeze ca tu esti unul dintre ei, nu impotriva lor.

 

Trebuie sa le oferi tuturor o atentie egala si sa lucrezi cu fiecare-n parte. E greu, dar merita.

Nu trebuie sa iei la cunostinta ce zic daca nu vrei, insa esti destul de destept incat sa faci diferenta dintre bine si rau.

 

Staff mult si ca lumea = te muncesti mult mai putin si fiecare face ceva, asta e cea mai buna definitie.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.