Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Popek, a înjurat.

@, ai şcoală până la 20:00? "naşpa"

 

 

Duminică facem simulare de interviu. Prezenţa opţională, simulare pentru învăţare.

De duminica asta într-o săptămână va fi prezenţă obligatorie şi va fi simulare + ascultare. (adică vă notez, iar la final dau sancţiuni dacă este grav)

Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, eşti fanul lui că şi-a înjurat colegii pe /f? Interesant..

 

Sunt fanul lui că a avut tupeu să facă asta. Îl știam suficient de prost, dar nici chiar așa, iar asta mă surprinde. :))

 

 

@@Krysty xD,

Mai ții minte, men? =))

http://goanimate.com/videos/0OIr-BekUIUo

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, eşti fanul lui că şi-a înjurat colegii pe /f? Interesant..

 

Nu si-a injurat colegii, pe tine te-a injurat =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*Il sustin.

tumblr_n488z81LV11qczukno1_500.gif

 

Sunt fanul lui că a avut tupeu să facă asta. Îl știam suficient de prost, dar nici chiar așa, iar asta mă surprinde. :))

 

 

@@Krysty xD,

Mai ții minte, men? =))

http://goanimate.com/videos/0OIr-BekUIUo

Morrrrrrrrrrrrrrrrrrr =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Nu si-a injurat colegii, pe tine te-a injurat =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*Il sustin.

tumblr_n488z81LV11qczukno1_500.gif

 

Morrrrrrrrrrrrrrrrrrr =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Felicitări bă! :))

Mna, nu mai posta aici că mai iei un warning (ştiu că tocmai din cauza asta chiar vei posta).

Link to comment
Share on other sites

Vreau să văd prezenţă mare la activitatea de duminică.

Săptămâna asta este "simulare - învăţare", adică vă specializaţi în interviuri.

 

Săptămâna viitoare va fi prezenţă obligatorie "simulare - ascultare" şi veţi fi punctaţi şi sancţionaţi dacă este rezultat negativ.

La rezultat pozitiv primiţi un bonus ce constă în bani virtuali.

 

Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, ai dreptate, dar asta nu ţine de mine.

Nu pot să-i învăţ să fie respectuoşi.

 

Şi eu am fost în situaţia asta. Cum am făcut? Am tăcut şi le-am înghiţit până am ajuns la rank mai mare.

Aşta e în orice facţiune, nu ai ce să faci. E un joc şi oricine vrea să se simtă important.

 

Somn uşor!

 

Pe vremea cand eram eu rank 3 si Xin rank 2, tacea Xin si asculta. Acum ascult eu. :))

Link to comment
Share on other sites

Poate o fi.. Mie imi place. Este relaxanta si provocatoare. :> Ma duce cu gandul la niste amintiri.

Eu nu sunt hipster apropo. Sau nu cred.. Nu imi place iphone si n-am bani de aruncat deci sunt ok. :))

Link to comment
Share on other sites

Merge oricand daca ma intrebi pe mine. Daca esti cu iubita si are chef de joaca melodia pica la fix. :))


@, te pup prietene. Imi pare rau ca pleci. Poate nu am avut ocazia sa ne cunoastem asa de bine dar cred ca esti o persoana foarte de treaba. Imi pare rau ca pleci. Succes si noroc in tot ceea ce ti-ai propus si vrei sa faci. Timpul trece. Vedem daca merit sublider. Vedem ce zice domnu' director. :*

Imi pare rau ca pleci. Nu stiu daca am mai spus odata dar vreau sa ma asigur. Succes in continuare! :(

 

Sper sa revii vreodata si sa ne reintalnim.

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

@, mult succes în viaţa reală!

 


 

Băieţi, nu uitaţi de activitatea de duminică!

1 Mai fericit, plin de soare şi savoare. (mici, grătare şi berică, ca să facem pofta mică)

 

O seară plăcută!

Link to comment
Share on other sites

Vouă chiar nu vă lipsesc $25,000? Este un premiu prea mic? Pentru o facţiune paşnică, îl consider chiar foarte mare.

Participaţi la concursul "Peisaje" şi puteţi câştiga cu foarte mare uşurinţă $25,000.

Detalii aici: http://forum.b-zone.ro/topic/8154-news-reporters-imagini-peisaje-si-divertisment-pictures-landscapes-and-entertainment/

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.