Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru mai multe detalii si raspunsuri la

intrebari aiurea gen: ''Se da wipe?'';''Se mai deschide serverul?'';''Primim bonusuri?'';''Ce s-a intamplat?'' accesati si urmariti pagina de facebook B-Zone.Ro.

Nu vreau sa vad spam si aici cu posturi d-alea inutile. Aveti acolo raspunsuri.

Din fericire Bobo si echipa nu sunt asa de inconstienti incat sa nu aibe backup (copie) la date. A anuntat ca are copia serverului de astazi de la 7 dimineata, deci probabil o sa fie un mic rollback.

O seara buna!

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Va pupa George Becali, si va da cate 100 lei. Cam hahalea saptamana asta, am facut raportu' ca un puscarias civilizat, si aud acum la final de saptamana ca e optional :)) Nu conteaza,... Baftales. Nu ma mai complic sa intru pe samp, ca stau si 30 de min pana ma loghez. Baftales si NB ! V-ati facut temele? :))

Link to comment
Share on other sites

@, Ce teme ma...eu nu stiu ce-s alea teme.. B-)

Ce faceti mai, praduitorilor? Faceti raportul a? Hahahaha

Bai, azi am avut cel mai prost interviu sustinut... :( Imi tot pica server-ul, nu stiu de ce, noroc ca ma reconectam repede, ca prindeam loc imediat. Nici nu am apucat sa inchei live-ul, cum m-am reconectat Co[bR]a a inceput live-ul lui, mersi cobra. :) Voi sa nu faceti asa cand luati rang 3+ sau daca aveti deja, da? :*

Pai ce-ai facut ma nene maaaa, @, te mai vedem si pe tine? Hai ca vreau sa-mi dai pachete! :))

Link to comment
Share on other sites

@, ba, da-mi si mie un skin misto, ceva, frumos, elegant, cat de cat... Acolo, mafeot. Si poza daca se poate. Si n-ar strica daca pui 2-3-4 skinuri, abea am de unde alege.

Link to comment
Share on other sites

Pregatiti de scoala boyz?

@@Unknown X, mai bine puneai raportul optional sapt. viitoare ptr ca e scoala :/

Adminii 4+ decid daca sunt sau nu rapoartele optionale.

 

Buna seara! Acum ceva timp am venit si eu de afara si ziceam ca mai intru in game, dar nu prind loc. M-am bagat la un film :))

 

Succes tuturor la scoala, incepand de maine! :)

Link to comment
Share on other sites

Pai ce-ai facut ma nene, maaaaa?! Ce faceti mai? Bine, sanatosi?

De maine gata, la scoala, liceu, facultate cu voi, v-a ajuns atata vacanta! :(

@@South Zhao, O sa cam avem nevoie de succes..se incheie mediile, mai avem nevoie de note...of, of. Succes si tie! :)

Ne auzim maine in game, dupa ce vin de la liceu, pe seara. Sa aveti o seara corecta! V-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

Pai ce-ai facut ma nene, maaaaa?! Ce faceti mai? Bine, sanatosi?

De maine gata, la scoala, liceu, facultate cu voi, v-a ajuns atata vacanta! :(

@@South Zhao, O sa cam avem nevoie de succes..se incheie mediile, mai avem nevoie de note...of, of. Succes si tie! :)

Ne auzim maine in game, dupa ce vin de la liceu, pe seara. Sa aveti o seara corecta! V-am pupat!

Men, facultatea incepe sapt viitoare, asa ca mai scap de voi.Si asa mai chinezule, ai gura cam mare, numai manele pe /f.

Hai go la scoala si sa invatati bine .. :-W

Link to comment
Share on other sites

@@knazinho, Ce vrei tu ma?! Eu care credeam ca esti fata si ma purtam frumos..de acum sunt chinul tau in sa:mp, vezi tu, lasa, lasa. Si nu sunt chinez! :) Te-am pupat. Altii au inceput facultatea si sapt trecuta.

Altii o incep peste o saptamana. Nu comenta aiurea Aynur si pupa-ma. fpsNABB

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.