Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu uitati de pachete! :)

 

Nume client->Skipper->>Reporter responsabil->L[o]RD

Ora pachetului acceptat->>Ora limita pentru terminarea lui: 23:15 - 23:15
Data pachetului acceptat->>Data limita pentru terminarea lui: 17/02/2016 - 25/02/2016
Anuntul: Benzinaria de langa GSLV va asteapta sa va faceti plinul! [/fill, /fillgascan]! [/findbiz 83].
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Skipper->>Reporter responsabil->Gabriel213
Ora pachetului acceptat->>Ora limita pentru terminarea lui: 23:15 - 23:15
Data pachetului acceptat->>Data limita pentru terminarea lui: 17/02/2016 - 25/02/2016
Anuntul: Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea "Events"!
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Edison->>Reporter responsabil->aLinComsa
Ora pachetului acceptat->>Ora limita pentru terminarea lui: 19:25 - 19:25
Data pachetului acceptat->>Data limita pentru terminarea lui: 18/02/2016 - 26/02/2016
Anuntul: Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505, [/findhouse 505], aflata in apropierea locatiilor importante din LS.
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Edited by fpsMANN ZEW
Link to comment
Share on other sites

 

- Nume: Co[bR]a

- Rank: Network Editor (5)

- Vechime: 04.11.2015 - 23.02.2016

- De ce dorești să pleci din facțiune?: Simt ca mi-am terminat treaba in News Reporters, consider ca am facut tot ce am stiu eu mai bine pentru aceasta factiune. Sper sa nu va suparati pe mine, sRn, UnknownX sau rLm29.

- Alte precizări: In primul as dori sa le multumesc in mod special lui sRn., UnknownX si lui rLm29 pentru cel mai frumos comportament de care au dat dovada cu toti, lui geaNi., Oxigen, sNrobert, Zww, fpsMANN, VictorM, knazinho_, Yakuza (imi place gandirea ta, tine-o tot asa), Helperr, __Quatro__, Dani1120, cowS (the best broather), L[o]RD, Don si MrSory, pentru ca m-au facut sa ma simt excelent in aceasta minunata factiune. Sincer ma doare sufletul sa plec deoarece ma inteleg minunat cu toti si mi-e greu sa plec de langa voi, dar... as dori sa incerc un departament... Promit ca voi reveni cu un alt cont in News Reporters, deoarece vreau sa fiu incontinuare cu aceste persoane minunate in aceasta factiune. sRn, UnknownX si rLm29, ramaneti la fel, va sta foarte bine! Multa bafta in continuare, baieti! Sorin, inainte de a ma demite... as dori sa imi iau la revedere de la colegi pe [/f], te rog. Va iubesc, reporterilor!

 

 

Ce ai terminat? Uneori simt cumplit lipsa butonului de -. Pentru demisia asta nu mertitai + cum ti-au dat vreo 2-3, un mare minus meritai.

 

Link to comment
Share on other sites

@@Unknown X, calm, calm, Necunoscutule :))

 

 

Ce faceti, scoici? M-am gandit sa mai dau si eu p-aici... Care-i barfa? Care-i, care? :))

Link to comment
Share on other sites

 

Ce ai terminat? Uneori simt cumplit lipsa butonului de -. Pentru demisia asta nu mertitai + cum ti-au dat vreo 2-3, un mare minus meritai.

 

+1 unk.

Cobra, imi pare rau dar nu pleci niciunde, sorry not sorry aici ramai. Nu ma intereseaza.

Cheers.

Link to comment
Share on other sites

@, o prostie men, faza cu imprumut... ce-ar fi sa.mi fac si eu un cont, ma imprumut la tine cu 500k, transfer banii pe alt cont. :)))

Link to comment
Share on other sites

Spor la pachete:

 

Nume client->Skipper->>Reporter responsabil->L[o]RD
Ora pachetului acceptat->>Ora limita pentru terminarea lui: 23:15 - 23:15
Data pachetului acceptat->>Data limita pentru terminarea lui: 17/02/2016 - 25/02/2016
Anuntul: Benzinaria de langa GSLV va asteapta sa va faceti plinul! [/fill, /fillgascan]! [/findbiz 83].
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Edison->>Reporter responsabil->aLinComsa
Ora pachetului acceptat->>Ora limita pentru terminarea lui: 19:25 - 19:25
Data pachetului acceptat->>Data limita pentru terminarea lui: 18/02/2016 - 26/02/2016
Anuntul: Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505, [/findhouse 505], aflata in apropierea locatiilor importante din LS.
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->rLm->>Reporter responsabil->MrSory
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Vino la P'N'S'-ul din zona Idlewood, [/findbiz 93], si repara-ti masina cu stil.
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Zhao.->>Reporter responsabil->Don
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Zhao. ofera rent cu 1$ la casa cu ID 60, [/findhouse 60], situata in apropierea locatiilor importante din LS.
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Jonis->>Reporter responsabil->Keebler
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Clanul Team Of Veterans ofera ajutor financiar pentru cei de nivel 5-9, check forum pentru mai multe detalii!
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->SilenCe->>Reporter responsabil->DarkShad0w
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Toti avem dusmani si nu are rost sa ne murdarim "palosul" cu ei, foloseste [/contract nume si suma].
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Skipper->>Reporter responsabil->cows
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Skipper vinde benzinaria de langa GSLV, ID 83, la pretul de 45.000.000$ negociabil, PM Skipper pe forum!
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Nume client->Skipper->>Reporter responsabil->Gabriel213
Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 16:45 - 16:45
Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 24.02.2016 - 03.03.2016
Anuntul: Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea Events!
Tipul pachetului: 4
Pretul pachetului: 20.000$
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am luat ban, imi pare rau... Ati fost niste colegi minunati, va multumesc pentru tot. Iti multumesc Cobra pentru discutiile care le-am avut si pentru ajutorul acordat in seara aia, la fel si tie lord si geani. Imi pare rau sRn de acest ban, dar roata se intoarce! Voi reveni in NR cu prima ocazie! Va multumesc pentru tot!

Geani: Chiar daca am avut cearta aia inainte, ne-am imprietenit pe urma, un om de treaba si baiat bun.

Cobra: Baiat smecher, smardoi, valoros, tot ce vrea el, ne mai auzim, nab!

Alex[bOSS]: Ai grija codatule ce faci :*

sRn: Mersi pentru sansa, sper sa fiu acceptat data viitoare.

Unknwonx: Exact ce ziceai aseara de ban =)))) O sa-mi fie dor sa ne "dam" cu masinile la HQ pe bani :)))

fpsmann: Baiat bun, pune suflet in ceea ce face.

knazinho: :)))) mare arfist

L[o]rd: Mersi ca mi-ai sarit in ajutor, nu ma asteptam :*

Sper ca ne vom mai revedea, dar Danny sau Manu sa nu intre in NR! :))))

Aveti grija cu failurile la AG sunt cam multe. :D

Link to comment
Share on other sites

@, Hai ma pa, vr bataie? k, zi unde stai si vin sa ''iti rup o mana dak te prind''.

Eh, dam, nu am dat de mult pe forum, ce-i drept, nu ma ocup de doua topicuri din News Reporters, cum... :)):P

@@Yakuzaaaa, A, am uitat sa zic, Yakucu.

 

Pentru fpgeanoxi:

Edited by fpsMANN ZEW
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am luat ban, imi pare rau... Ati fost niste colegi minunati, va multumesc pentru tot. Iti multumesc Cobra pentru discutiile care le-am avut si pentru ajutorul acordat in seara aia, la fel si tie lord si geani. Imi pare rau sRn de acest ban, dar roata se intoarce! Voi reveni in NR cu prima ocazie! Va multumesc pentru tot!

Geani: Chiar daca am avut cearta aia inainte, ne-am imprietenit pe urma, un om de treaba si baiat bun.

Cobra: Baiat smecher, smardoi, valoros, tot ce vrea el, ne mai auzim, nab!

Alex[bOSS]: Ai grija codatule ce faci :*

sRn: Mersi pentru sansa, sper sa fiu acceptat data viitoare.

Unknwonx: Exact ce ziceai aseara de ban =)))) O sa-mi fie dor sa ne "dam" cu masinile la HQ pe bani :)))

fpsmann: Baiat bun, pune suflet in ceea ce face.

knazinho: :)))) mare arfist

L[o]rd: Mersi ca mi-ai sarit in ajutor, nu ma asteptam :*

Sper ca ne vom mai revedea, dar Danny sau Manu sa nu intre in NR! :))))

Aveti grija cu failurile la AG sunt cam multe. :D

 

Bro, am facut tot ce am putut.... Mi-a dovedit ce fel de om este... chiar imi pare rau... crede-ma... Asculta la ce ti-am zis... fa-ti un cont nou si te asteptam in News Reporters... mi-a aratat ce fel de persoana esti "jos palaria". Te astept din nou pe [/f] si sper ca ce ai facut sa fi fost doar o eroare si atat, data viitoare ne suparam. Astept ADD in GAME de pe noul tau cont Yakuzaa.

Link to comment
Share on other sites

 

Bro, am facut tot ce am putut.... Mi-a dovedit ce fel de om este... chiar imi pare rau... crede-ma... Asculta la ce ti-am zis... fa-ti un cont nou si te asteptam in News Reporters... mi-a aratat ce fel de persoana esti "jos palaria". Te astept din nou pe [/f] si sper ca ce ai facut sa fi fost doar o eroare si atat, data viitoare ne suparam. Astept ADD in GAME de pe noul tau cont Yakuzaa.

 

Deja am level 3, asa ca... ne vedem curand daca sRn ma va accepta.

Link to comment
Share on other sites

@, Ma faci sa rad copilas, eu zic sa-ti vezi de treaba si poate iti permiti sa iti pui o imagine de avatar ceva mai calumea, nu facuta cu telefonul. :) N-am chef sa intru in discutii cu tine acum p-aici, nu e ca la tine la tara sa se sara la cearta omul.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.