Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Just now, Legionar Apollyon said:

Și eu sunt ocupata cu ale mele (bac), și mâncare, curățenie... De Sărbători nu am chef când știu că vin toți musafirii pe cap și nu ai liniște în casa ta... Singura chestiune care mă îmbucură acum este ninsoarea de afara :X

Bine v-am regăsit :) eu nu am experiență, am doar bunăvoința de a fi într-o facțiune din care înveți ceva. ;)

 

Salut, fată! :))

Sărbători fericite și ție, alaturi de cei dragi 

La mine nu ninge...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, I love you Roxanika said:

Hello everyone

What's up?

 

Don't forgot to welcome your new team mate :V

Yoooo! Have fun with us, while you will learn Romanian ;))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Legionar Apollyon said:

Yoooo! Have fun with us, while you will learn Romanian ;))

Suuure, If you teach me I will try to learn :V

9 hours ago, WildGreen said:

Hey my brother!

 

Welcome in News Reporters

 

@I love you Roxanika

Thanks a lot friend.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, I love you Roxanika said:

Hello everyone

What's up?

 

Don't forgot to welcome your new team mate :V

 

Yo Khalsa, what's up man? I didn't expect to see you around here :D. Everything good?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, OmE said:

 

Yo Khalsa, what's up man? I didn't expect to see you around here :D. Everything good?

Hey bruh, Everything is going on well and good.

I always do unexpected things.

 

What about you ? How's life going on ? :V

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, I love you Roxanika said:

Hey bruh, Everything is going on well and good.

I always do unexpected things.

 

What about you ? How's life going on ? :V

 

Everything good, I wanted to try new things :)) See you in game!

 

14 hours ago, TL Juvinho said:

Hai noroc, ca va cunosc!

 

Noroc, cotei.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, OmE said:

 

Everything good, I wanted to try new things :)) See you in game!

Yeaa, Suuure

Call me anytime, If I am not busy in finding GF =))

Link to comment
Share on other sites

Astazi, dupa 166 zile in factiune, in a 2-a zi de Craciun...m-am gandit si eu ca e momentul. Da, e ceea ce va asteptati, am pus demisia. Nu aveam ce sa fac, jocul asta devenea ceva ce faceam doar fiindca eram obligat pentru a nu pierde ce am facut, mi-a scauzut mult rezultatele scolare...deci trebuie sa fac aceasta schimbare. Poate pentru cei mai multi o sa fie o bucurie, poate pentru altii o sa fie un moment trist..dar eu chiar mi-as dori sa va fie indiferent. Oricum nu aveam un rol foarte important, un simplu r5 care mai dadea din cand in cand [/fvr]-uri si discuta pe [/f]. Imi cer scuze pentru tot ce am facut gresit..si sper sa mai discutam pe wapp, pe grup, daca o sa-mi mai permiteti sa fiu in grup. Multumiri in mod mai special am sa le fac lui @Claudiu King pentru ca a fost un lider de nota 11+ , niciun cuvant de rau de zis despre el...iti doresc mult succes cu factiunea si in viata si toate cele. Sa ai grija de papucul ala de 1.6 cu tractiune fata despre care nu stiam nici macar ca exista, si sa faci ceva frumos din el. @Juve, r1 acum, mi-ai fost lider o vreme, ciudata situatie, n-am apucat sa te vad "in actiune", dar mult succes si tie! @Donald si @Pheno K1ng, 2 sublideri fara pereche. V-ati facut mereu treaba cum trebuie, nu-mi aduc aminte sa va fi vazut vreodata gresit...n-am ce spune mai mult. Mult succes si voua! Si @voicugeorge30, @Mihaitaaa, @Keilz, @VladTepes, @RF GhosT, @South Renul, @QueenAle si @YcE (sper sa nu fi uitat pe cineva)...multumiri speciale si voua, voi ati fost cei cu care pot spune ca m-am inteles cel mai bine si motivul pentru care am stat atat in factiunea asta...un timp relativ mare, spun eu. Si cum sa uit de, desi nu mai sunt in factiune, @ElChico23, @Mangusta0 si @PlagueDoctorHW, 3 oameni minunati carora le urez numai bine! Si nu, n-am uitat nici de tine, @Mos DaBrOvSkY, cel mai nab dintre toti. Mai discutam noi pe wapp, nu scapi tu de mine :)). Si nu in ultimul rand, toti restul despre care nu am vorbit aici..ati alcatuit un colectiv minunat, pe care sper sa il mentineti tot asa...si multa bafta cu cei noi veniti. Mi-a facut placere!

Edit: @LF DarK, era sa uit de tine. Mult succes si tie, sper sa se reintroduca amenzile special ca tu sa mai ai acea satisfactie de a ne da amenzi tuturor :)) Si sa stii ca inca imi datorezi acei 200k :))

Edited by Catal
Am uitat de cineva.
Link to comment
Share on other sites

San Fierro Taxi (RPG1) va ureza un an nou, plin de succese atat pe plan financiar cat si pe plan emotional. Sa aveti un an fara sanctiuni si fara posturi. Raport usor va doresc la toti :* .

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.