Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, A F K said:

Tu faci parte din NR?

Ne luam la tranta cu replici din 2005? Cand eram in NR incepeai sa joci samp baiatu.. calmeaza-te  ca-ti explodeaza o vena, nimeni nu se ia de champion ca ne suparam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A F K said:

Vorbești singur? În locul tău mi-aș face griji pentru examenul de bacalaureat, să nu ajungi ca prietenul tău, Peteleu Andrei.

Sunt convins că ești superior. Faptul că ți-ai dat FW singur pentru o greșeală de începător doar confirmă acest aspect. Asta și faptul că te lauzi singur. Sau atitudinea ta de arogant și "arfist" din joc. Ceilalți membri pot confirma.

Te sfătuiesc să consulți regulamentul facțiunii NR și regulamentul facțiunilor pașnice. Nu vrei să mai iei FW-uri pentru incompetență, corect?

  Poftim , campionule.

screenshot_44.png.13fbfa08977fa254d5b98b132a5f87f8.png

Ceilalti membri adica 2? Prietenii tai de amor? Ti-am mai zis o data ca n are sens sa te iei de aspect ca nu-ti da nimeni atentie. N-ai haz :))

Link to comment
Share on other sites

Uai ba Presi, ce ne o zice pustiu ?????, cand juca el samp ba, noi nici nu eram pe lume ???

Zicea ala care snu stie ca in timpul a.g se face liniste ???

SStai linistit, pe langa joc noi mai facem si altele, dar ne implicam si mai mult in factiune daca vrei ?

Nu esti primul si nici ultimul care iese din factiune doar ca se crede adult pe joc ???

Mai ai de invatat

Apropo, ca ziceai sa invete regulile si cacaturi, cand el avea r5 in cam jumate din factiuni tu nici nu auzeai de SAMP ?? asta prin vreo 2014

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2018 at 2:16 PM, champioN ZEW said:

Ceilalti membri adica 2? Prietenii tai de amor? Ti-am mai zis o data ca n are sens sa te iei de aspect ca nu-ti da nimeni atentie. N-ai haz :))

La cum arăți doar pe SA:MP poți să comentezi. Suferi de complex de inferioritate, boy?

Btw, văd că ți-ai luat căței.

 

On 12/12/2018 at 2:16 PM, Peteleu Andrei said:

Uai ba Presi, ce ne o zice pustiu ?????, cand juca el samp ba, noi nici nu eram pe lume ???

Zicea ala care snu stie ca in timpul a.g se face liniste ???

SStai linistit, pe langa joc noi mai facem si altele, dar ne implicam si mai mult in factiune daca vrei ?

Nu esti primul si nici ultimul care iese din factiune doar ca se crede adult pe joc ???

Mai ai de invatat

Apropo, ca ziceai sa invete regulile si cacaturi, cand el avea r5 in cam jumate din factiuni tu nici nu auzeai de SAMP ?? asta prin vreo 2014

Tu, @Peteleu Andrei, cred ca ești analfabet funcțional și nu intelegi ce citești. Nu eu am scris că atunci când jucam samp voi nu erați pe lume, ci @chronosx. Dar ce să ceri de la un copil care nu e în stare să promoveze examenul de bacalaureat și acum lucrează pe șantier.

 

On 12/12/2018 at 2:20 PM, champioN ZEW said:

Gata ba, lasati-l sa mai cante si la alte mese ca dupa zice ca eu va pun, n-are sens, omu' e pe treaba lui

Ce puteai să mai zici, neavând vreun argument împotrivă. Tu ai început discuția și apropourile și tot eu "cânt pe la mese". :))

 

21 hours ago, sniKKnoDIE said:

@champioN ZEW, îți faci prieteni noi? :)) La fel cum era și Wrong.? :)) El parcă a luat ban. :))

Cățel. Și tu vrei să fii rău?

Link to comment
Share on other sites

Gata baaa, mai prrr ca nu impresionezi pe nimeni in afara de 2 maimutoi daca dai quote la fiecare cuvant 

Hai totusi sa mai terminam ca am umplut doua pagini degeaba, totusi tu esti doar cineva care vine si pleaca asa ca nu te stresa. Te pup. Seara buna. Ultimul post pe acest subiect.

Edited by champioN ZEW
ne auzim
Link to comment
Share on other sites

Degeaba ba, nu impresionezi pe nimeni oricum ???, la ce argumente si cum schimbi ce zici cu o zi inainte, nu arata decat aia 10 ani pe care i ai ?? n am vazut pana acum nici o poza cu tine, acum sigur o sa pui una luaa de pe la nu stiu ce cont?? sa o pui sa ne demonstrezi. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Degeaba ba, nu impresionezi pe nimeni oricum ???, la ce argumente si cum schimbi ce zici cu o zi inainte, nu arata decat aia 10 ani pe care i ai ?? n am vazut pana acum nici o poza cu tine, acum sigur o sa pui una luaa de pe la nu stiu ce cont?? sa o pui sa ne demonstrezi. 

vorbea ala care e analfabet si nu ia bacu

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Popa said:

vorbea ala care e analfabet si nu ia bacu

 

1 hour ago, Peteleu Andrei said:

Degeaba ba, nu impresionezi pe nimeni oricum ???, la ce argumente si cum schimbi ce zici cu o zi inainte, nu arata decat aia 10 ani pe care i ai ?? n am vazut pana acum nici o poza cu tine, acum sigur o sa pui una luaa de pe la nu stiu ce cont?? sa o pui sa ne demonstrezi. 

ba daca ti dau un dos de palma te gasesc toti dracusorii, nu te lua de fiumeo.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, A F K said:

Tu, @Peteleu Andrei, cred ca ești analfabet funcțional și nu intelegi ce citești. Nu eu am scris că atunci când jucam samp voi nu erați pe lume, ci @chronosx. Dar ce să ceri de la un copil care nu e în stare să promoveze examenul de bacalaureat și acum lucrează pe șantier.

 

Bai smechere de cartier, te iei de aspectul lui champion, insa el are tupeul sa se afiseze, persoana publica, asta e. Ce legatura are tema jocului cu ceea ce incerci tu sa surprinzi in discutia asta, daca esti asa spirit nou venit si nu poti intelege ca in tara asta e nevoie si de forta de munca, esti pe langa total cu lumea in care traiesti. Nu e necesar ca toti sa ia bacalaureatul, stai linistit ca nu te pot surpinde intr-o ipostaza mai buna nici pe tine. Exista Postliceale, sunt facute pentru cei care nu au atatea calitati din punct de vedere al intelegerii teoremelor si problemelor impuse de minister, suntem speciali in felul nostru, dar tu esti desteptul pamantului si crezi ca daca cineva pica bacalaureatul e ultimul prost. Te incurci, baiatul meu. Ti-as face roman cu ce trebuie schimbat la sistem, dar oricum nu ai intelege si ai continua sa consideri prost pe oricine. Exista destui oameni care au ajuns departe in anumite domenii prin calitati, nu printr-o diploma. Daca era un tip de bac special, gen A, B si C, tu ai fi ales ca nu dai niciunul probabil de rusinea gurilor rele din lume? Te iei de champion ca e gras? Din cate tind sa cred, daca e ambitios poate sa transforme acea "grasime" de care zici tu in ceva foarte fain, masa lui musculara poate fi conturata foarte bine daca se pune pe treaba, si daca te iei de fata lui, e alegerea lui cum se imbraca, cum arata, esti probabil un pusti, mai ai multe de invatat, nu esti trecut prin viata si esti tinut in puf, cauta pe cineva sa iti deschida mintea ca imi pare sincer foarte rau de tine. Si in ultimul rand, lucrul pe santier e mai banos decat samp-ul pe care il joci tu la ora actuala ;) .. watch your words little boy.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, chronosx said:

Bai smechere de cartier, te iei de aspectul lui champion, insa el are tupeul sa se afiseze, persoana publica, asta e. Ce legatura are tema jocului cu ceea ce incerci tu sa surprinzi in discutia asta, daca esti asa spirit nou venit si nu poti intelege ca in tara asta e nevoie si de forta de munca, esti pe langa total cu lumea in care traiesti. Nu e necesar ca toti sa ia bacalaureatul, stai linistit ca nu te pot surpinde intr-o ipostaza mai buna nici pe tine. Exista Postliceale, sunt facute pentru cei care nu au atatea calitati din punct de vedere al intelegerii teoremelor si problemelor impuse de minister, suntem speciali in felul nostru, dar tu esti desteptul pamantului si crezi ca daca cineva pica bacalaureatul e ultimul prost. Te incurci, baiatul meu. Ti-as face roman cu ce trebuie schimbat la sistem, dar oricum nu ai intelege si ai continua sa consideri prost pe oricine. Exista destui oameni care au ajuns departe in anumite domenii prin calitati, nu printr-o diploma. Daca era un tip de bac special, gen A, B si C, tu ai fi ales ca nu dai niciunul probabil de rusinea gurilor rele din lume? Te iei de champion ca e gras? Din cate tind sa cred, daca e ambitios poate sa transforme acea "grasime" de care zici tu in ceva foarte fain, masa lui musculara poate fi conturata foarte bine daca se pune pe treaba, si daca te iei de fata lui, e alegerea lui cum se imbraca, cum arata, esti probabil un pusti, mai ai multe de invatat, nu esti trecut prin viata si esti tinut in puf, cauta pe cineva sa iti deschida mintea ca imi pare sincer foarte rau de tine. Si in ultimul rand, lucrul pe santier e mai banos decat samp-ul pe care il joci tu la ora actuala ;) .. watch your words little boy.

Sper să scrii tot atât și la bacalaureat. Nu știu cine o să stea să-ți citească frustrările.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, A F K said:

Sper să scrii tot atât și la bacalaureat. Nu știu cine o să stea să-ți citească frustrările.

Stai linistit, am argumente cu care te pot desfiinta, n-ai trecut de examenul national, ai intrat la mecanica si iti pui speranta in 6 la bac, daca intri si in ala, desigur. Mergi si dormi ca mi se face scarba de tine.

Link to comment
Share on other sites

cine nu este in news reporters sa stea pe lângă 

47 minutes ago, chronosx said:

Stai linistit, am argumente cu care te pot desfiinta, n-ai trecut de examenul national, ai intrat la mecanica si iti pui speranta in 6 la bac, daca intri si in ala, desigur. Mergi si dormi ca mi se face scarba de tine.

 

44 minutes ago, AIM Jackus ZEW said:

=))) ba esti prost, in ce secol traiesti fratemiu de te iei de aspectul fizic?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, chronosx said:

Bai smechere de cartier, te iei de aspectul lui champion, insa el are tupeul sa se afiseze, persoana publica, asta e. Ce legatura are tema jocului cu ceea ce incerci tu sa surprinzi in discutia asta, daca esti asa spirit nou venit si nu poti intelege ca in tara asta e nevoie si de forta de munca, esti pe langa total cu lumea in care traiesti. Nu e necesar ca toti sa ia bacalaureatul, stai linistit ca nu te pot surpinde intr-o ipostaza mai buna nici pe tine. Exista Postliceale, sunt facute pentru cei care nu au atatea calitati din punct de vedere al intelegerii teoremelor si problemelor impuse de minister, suntem speciali in felul nostru, dar tu esti desteptul pamantului si crezi ca daca cineva pica bacalaureatul e ultimul prost. Te incurci, baiatul meu. Ti-as face roman cu ce trebuie schimbat la sistem, dar oricum nu ai intelege si ai continua sa consideri prost pe oricine. Exista destui oameni care au ajuns departe in anumite domenii prin calitati, nu printr-o diploma. Daca era un tip de bac special, gen A, B si C, tu ai fi ales ca nu dai niciunul probabil de rusinea gurilor rele din lume? Te iei de champion ca e gras? Din cate tind sa cred, daca e ambitios poate sa transforme acea "grasime" de care zici tu in ceva foarte fain, masa lui musculara poate fi conturata foarte bine daca se pune pe treaba, si daca te iei de fata lui, e alegerea lui cum se imbraca, cum arata, esti probabil un pusti, mai ai multe de invatat, nu esti trecut prin viata si esti tinut in puf, cauta pe cineva sa iti deschida mintea ca imi pare sincer foarte rau de tine. Si in ultimul rand, lucrul pe santier e mai banos decat samp-ul pe care il joci tu la ora actuala ;) .. watch your words little boy.

Nu ti ai dat seama pana acum? ?? incerc sa ii explici la prost? ?? El graieste in perioada aia inca in care injuraturile sunt ceva wow, e peripada in care daca aude pe sex, coaie, etc incepe sa rada ?? Ba si noi a fost asa, da noi macar nu aveam internet sa ne facem de cacat peste tot ? Mi i si mila de astia ce vin dupa noi

Dunt genul ala de copii, au doua argumente si pe alea le tin, ca de unde minte sa dezvolte altele ???

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Popa said:

zicea ala care nu e in stare sa ia bacu

Ce replica...cum ziceam tineti o replica ???? ca de unde altele, mai aveti pana sa va dea voie parintii sa iesiti afara. Oricum, n as face asta in locul vostru ???? si ce bac? Ce legatura are bacu? ????

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Ce replica...cum ziceam tineti o replica ???? ca de unde altele, mai aveti pana sa va dea voie parintii sa iesiti afara. Oricum, n as face asta in locul vostru ???? si ce bac? Ce legatura are bacu? ????

Asta demonstreaza cat de retardat esti. N-ai fost in stare sa iei bacul, ai copiat si te-au eliminat din examen. =))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, A F K said:

Asta demonstreaza cat de retardat esti. N-ai fost in stare sa iei bacul, ai copiat si te-au eliminat din examen. =))))))))))))

Esti cam redus pustiu ????? 

Sa imi mai raspunzi cand esti capabil sa dezvolti alte idei

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.