Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, WediN North said:

i have treaba in gradina and acum i finished, targul i think ca s-a terminat and nu mai are sense sa enter in game for acesta.

Am understand. Dar I think ca a fost better ca nu ai venit, either way nu a fost cel mai well-organized targ. Good bafta!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua!

As dori sa imi spuneti ce vehicule vreti sa propun sa se adauge in factiunea News Reporters. As dori si un motiv de ce ati vrea respectivul vehicul (ex: Banshee - Transport mult mai rapid, Squalo - Activitati acvatice, Maverick - 2 elicoptere in factiune pentru surprinderea evenimentelor, 4 locuri la maverick etc.). Sa aveti motive bune. :):):)❤️ 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Maty North said:

Buna ziua!

As dori sa imi spuneti ce vehicule vreti sa propun sa se adauge in factiunea News Reporters. As dori si un motiv de ce ati vrea respectivul vehicul (ex: Banshee - Transport mult mai rapid, Squalo - Activitati acvatice, Maverick - 2 elicoptere in factiune pentru surprinderea evenimentelor, 4 locuri la maverick etc.). Sa aveti motive bune. :):):)❤️ 

Eu propun să se adauge următoarele:

2x Sultan - Transport mult mai rapid cu 4 persoane

3x Huntley - Transport rapid pe drum de off-road (pentru anunțuri despre eventualele accidente, întâmplări)

1x Chopper/Maverick - Transport aerian sau pentru surprinderea evenimentelor, târgurilor și pentru buna lor organizare. (Mă refer aici, să se mai adauge încă un Chopper sau un Maverick.)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Maty North said:

Buna ziua!

As dori sa imi spuneti ce vehicule vreti sa propun sa se adauge in factiunea News Reporters. As dori si un motiv de ce ati vrea respectivul vehicul (ex: Banshee - Transport mult mai rapid, Squalo - Activitati acvatice, Maverick - 2 elicoptere in factiune pentru surprinderea evenimentelor, 4 locuri la maverick etc.). Sa aveti motive bune. :):):)❤️ 

INSF BAAA adaugati vehicule la nr :D

Uite, eu zic ca trb adaugate:

3x Bullet roz cu alb rank 5+ - o masina destul de rapida cu 2 locuri, buna pentru activitati mai speciale gen targuri, parade sau d-astea

5x Rancher roz cu alb rank 2+ - o masina de munte, desert, buna la activitati mai speciale, gen lcs intre masini, curse pe chiliad, etc

5x Elegant roz cu alb rank 3+ - o masina eleganta, demna de un reporter cu fata, spate si stil, o masina frumoasa

1x Stretch roz rank 4+ - o limuzina care poate sa fie folosita pentru n chestii

3x Euros roz rank 3+ - o masina rapida pentru nevoile personale

3x Tropic/Squallo rank1+ - barci pentru activitati mai speciale care se desfasoara pe apa

3x Sanchez/NRG-500 rank 2+ - ne trebuiesc si motociclete pentru a ne strecura mai rpd prin orase cautand sa vindem ziare jucatorilor fara televizor in casa, care nu pot vedea stirile.

mno, cv gen, fbi au 6 vehicule diferite pe /fvs, taxi au 7 vehicule, multe factiuni au peste 5 vehicule pe /fvs, maxim 7, noi avem doar 2 dq, macar inca 4-5 vehicule sa se adauge

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baoke said:

Masini pentru ce, ca nu are la ce sa ne ajute pe noi...

CUM PT CE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ca ne ajuta sa ne deplasam mai rpd, mai elegant, aia din taxi au dq 7 vehicule diferite noi dc sa fim mai prosti?

Link to comment
Share on other sites

aia din taxi pot face raport doar cu ajutorul masinilor, noi doar intram in ele dam anuntu si ne am dat jos, foarte impresionant. unde sa te deplasezi mai rapid Wedine? vehiculele factiunii ar trebui sa fie folosite in scopul indeplinirii activitatii din cadrul factiunii, nu pt nevoia personala, parerea mea.

sa profitam de posibilitate asta e altceva.. pai ce sa zic, un Jester, hai 2? 

si nu Emilia, nu comentez, doar imi exprim opinia

Edited by Baoke
edit ca n am raspuns Emiliei, baiat finut
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Victory Heisenberg said:

@Baoke nu comenta ba, in loc sa te bucuri de masini noi. Bineinteles ca pentru nevoi personale trebuie folosite, crezi ca-s asa multe activitati?

Corect, pai sa fim si noi smecheri ba @Baoke dc sa fim mai fraieri cu o masina pe /fvs si alte factiuni sa aibe 10? si astia din s.i. au mai multe vehicule si ei doar acorda licente, le pot da si cu masina peronsla, HA CA TE-AM PRINS !

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, WediN North said:

Corect, pai sa fim si noi smecheri ba @Baoke dc sa fim mai fraieri cu o masina pe /fvs si alte factiuni sa aibe 10? si astia din s.i. au mai multe vehicule si ei doar acorda licente, le pot da si cu masina peronsla, HA CA TE-AM PRINS !

Cât scandal pentru niște mașini :)) 

Link to comment
Share on other sites

Ma @Baoke... dc sa dam 2kk pe un Bullet cand il putem lua gratis de la HQ? 

 

 

Eu propun urmatoarele vehicule:

Strech - se pot organiza evenimente frumoase cu el

Maverick - transport mai rapid cu 4 persoane

Sultan - transport mai rapid cu 4 persoane (ar fi caterinca sa fie pusa si o antena pe el)

Mountain Bike - daca n-ai permis si nici r4 sa iei chopper, ar putea fi de folos

O sa ma mai gandesc si la alte vehicule.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South sniKK said:

Cât scandal pentru niște mașini :)) 

 

1 hour ago, Baoke said:

cei din SI trebuie sa se deplaseze catre clienti, noi nu trebuie sa ne deplasam niciunde.

pe bune heisen ca i mare cearta pt atata lucru:)) 

MINCIUNI

1 hour ago, Victory Danony said:

Ma @Baoke... dc sa dam 2kk pe un Bullet cand il putem lua gratis de la HQ? 

 

 

Eu propun urmatoarele vehicule:

Strech - se pot organiza evenimente frumoase cu el

Maverick - transport mai rapid cu 4 persoane

Sultan - transport mai rapid cu 4 persoane (ar fi caterinca sa fie pusa si o antena pe el)

Mountain Bike - daca n-ai permis si nici r4 sa iei chopper, ar putea fi de folos

O sa ma mai gandesc si la alte vehicule.

uite aici gandire buna, dc sa dam 2kk pe bullet cand putem sa-l luam de la hq, corect

44 minutes ago, Baoke said:

raman la ideea mea ca nu avem noi ce face cu vehiculele

TE BLESTEM !

Link to comment
Share on other sites

Ba io zic asa,

2x Primo, sa nu exageram cu 10 Bullet si 50 de Infernus (si pt ca am si io masina aia ??)

2xSultan/Elegy/Huntley

1xBullet/Infernus doar pt r5+

Inca un News Chopper

Toat3 sa aiba culorile alea mov

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Victory Danony said:

Ar fi interesant sa avem si masini de tip Yosemite, in special pentru transport mai rapid pe teren accidentat, plus ca mere pusa o antena in spatele masinii :D

ioi cum ar arata un monster cu o antena pe el? =))

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Baoke said:

aia din taxi pot face raport doar cu ajutorul masinilor, noi doar intram in ele dam anuntu si ne am dat jos, foarte impresionant. unde sa te deplasezi mai rapid Wedine? vehiculele factiunii ar trebui sa fie folosite in scopul indeplinirii activitatii din cadrul factiunii, nu pt nevoia personala, parerea mea.

sa profitam de posibilitate asta e altceva.. pai ce sa zic, un Jester, hai 2? 

si nu Emilia, nu comentez, doar imi exprim opinia

Numai tu esti Gica contra, daca nu le vezi rostul, nu le folosi si gata. Cu ce te deranjeaza, ca sa nu zic cu ce te mananca? Dai tu bani pe ele?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ailime said:

Numai tu esti Gica contra, daca nu le vezi rostul, nu le folosi si gata. Cu ce te deranjeaza, ca sa nu zic cu ce te mananca? Dai tu bani pe ele?

mi s a cerut parerea, mi am exprimat o, unde e problema? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.