Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, Danony ZEW said:

Offf, da'  pe tine cum te pot mulțumi? Dacă nici asta nu-ți place.... îmi dau demisia.

 

Am eu cateva idei cum o poti multumi...

 

APROPO, tocmai am devenit cel mai vechi membru in factiune???

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, South sniKK said:

Șșșșșarpiliiiiiiiiiiiiiiii :))

@Ailime, vrei să ne?

Sa ce??

5 hours ago, Peteleu Andrei said:

Am eu cateva idei cum o poti multumi...

 

APROPO, tocmai am devenit cel mai vechi membru in factiune???

Ce idei??

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Peteleu Andrei said:

APROPO, tocmai am devenit cel mai vechi membru in factiune si wedin e seful meu???

aia cu vechiul e veche, asta cu wedin e noua :))

7 hours ago, South sniKK said:

Nu ne pasă :)) wedin oricum e seful meu

ooo ms frt

17 hours ago, Victory Heisenberg said:

Sa va serpuiti? wedin e regele

asa sclav

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WediN North said:

ooo ms frt, i-aș face orice lui snikk, stau la picioarele lui la orice oră, idolul meu în viață. M-a format de mic copil, la o țâța lui am supt și uite ce mare m-am făcut. 

19 hours ago, Victory Heisenberg said:

Se știe :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South sniKK said:

Wedin nu stiu cum sa-ti multumesc pentru ca mi-ai indeplinit dorintele, esti seful meu numarul 1, o sa fiu la dispozitia ta mereu, esti un erou international, stau in genunchi in fata ta cand te vad si as avea placerea sa te mai vad odata in viata sa-ti pup mainile

pfff ho frt ca nu sunt chiar asa, am si eu demnitatea mea, ms ca ti-ai facut impresia asta despre mn

38 minutes ago, Victory Heisenberg said:

ce tembel, falsifici citate

CE FALSIFIC EU BA? MINTI!!!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WediN North said:
 
 
 
4 hours ago, WediN North said:

Âmi pare rau ca vam deranjat doar k sint sclavu lu Galip si nu am fost nici o data laudat         eartama maestre Galip!!!!!!

Te iert bai WediNNe, dar fii si tu mai cuminte data viitoare.

 

Ce mai face fetili?
 

Edited by Victory GalipRomanul
SEF DE PAGINA BA
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Victory GalipRomanul said:

Te iert bai WediNNe, dar fii si tu mai cuminte data viitoare.

 

Ce mai face fetili?
 

esti sef de pagina din mila, din mila esti

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Victory GalipRomanul said:

Te iert bai WediNNe, dar fii si tu mai cuminte data viitoare.

 

Ce mai face fetili?
 

ba nu-i ok deloc la fotografia saptamanii sa nu ne mai lasi sa postam de vineri de la 11 noaptea.. saptamana n-are 5 zile.. asa, unu care e ocupat si se gandeste ca "Ba am liber in weekend, fac poza in weekend ca sa pot gasii un loc mai nice" o sa ia fw ca de ce n-a facut poza de luni pana vineri...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South Alexutz13 said:

ba nu-i ok deloc la fotografia saptamanii sa nu ne mai lasi sa postam de vineri de la 11 noaptea.. saptamana n-are 5 zile.. asa, unu care e ocupat si se gandeste ca "Ba am liber in weekend, fac poza in weekend ca sa pot gasii un loc mai nice" o sa ia fw ca de ce n-a facut poza de luni pana vineri...

Man, iti inteleg oarecum frustrarea, dar de vineri (de cand se da stop), pana duminica (cand se anunta castigatorul) membri de rank 4+ trebuie sa voteze. Plus, 5 zile mi se par destule incat sa poti sa postezi orice fotografie.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

Man, iti inteleg oarecum frustrarea, dar de vineri (de cand se da stop), pana duminica (cand se anunta castigatorul) membri de rank 4+ trebuie sa voteze. Plus, 5 zile mi se par destule incat sa poti sa postezi orice fotografie.

am inteles, o sa postez in cursul luni-vineri de acum, dar e si de datoria voastra sa ne anuntati ca putem pana vineri la 23:59, nu aveam de unde sa stiu ca nu am voie in weekend sa postez... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Alexutz13 said:

saptamana tine pana duminica seara

saptamana are 5 zile lucratoare

 

1 hour ago, South Alexutz13 said:

dar e si de datoria voastra sa ne anuntati ca putem pana vineri

asa e, dar in fiecare saptamana dura pana vineri. se putea deduce

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2017 at 11:01 AM, Juve said:
  • Fiecare membru (de la rank 1 la 5) are voie sa posteze maxim o poza pe saptamana (de luni pana vineri), cine posteaza mai multe poze sau posteaza in weekend o sa primeasca AV la prima abatere si FW la urmatoarele.
  • Fotografiile vor fi facute de camera pe care o primiti cand intrati in joc (sau la respawn); trebuie sa faceti si un screenshot (F8) in care sa se vada data, ora, numele serverului si numele vostru.
  • Pozele o sa fie adunate si o sa se faca un sondaj pentru membrii de rank 4+ care o sa fie activ in weekend.

 

 

  Reveal hidden contents

 

- Each member (from 1 to 5) has the right to post a maximum of one picture per week (from Monday to Friday), who posts more pictures or poses over the weekend will receive AV at first deviation and FW at the following.
- The photos will be gathered and a poll will be made for the 4+ members who will be active on the weekend.
- Will be a single winner who will receive $ 50,000 and will be announced on Saturday night.

 

Model for  posting:

 

  • Nickname:
  • Rank:
  • Link imgur with the photo:
  • Other details about the photo:

 

 

 

 

1 hour ago, South Alexutz13 said:

am inteles, o sa postez in cursul luni-vineri de acum, dar e si de datoria voastra sa ne anuntati ca putem pana vineri la 23:59, nu aveam de unde sa stiu ca nu am voie in weekend sa postez... 

Daca ai fi verificat topicul ai fi vazut. Oricum tu macar ai avut intentia de a posta si chiar ai postat, ceea ce va duce la sanctionarea ta printr-un AV. 

@Maty North ce zici?

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, South Alexutz13 said:

mersii mult de tot

mai bn un av decat un fw, nici eu n-am citit aia de pe prima pagina, am avut noroc ca am postat luni cred ;))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.