Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, WediN North said:

@Maty North ms de rank frt, acum cateva zile mi s-a ars laptopul, am stat cv sa caut un calculator mai vechi, am schimbat piese in el, abea l-am facut sa functioneze si imi merge sampul in 5-10 fps cu low tot, nu pot sa dau pachetul ala de anunturi, o sa-mi pun inactivitate cand o sa mearga dq saracia asta de website, sper ca e in regula, nu?

Era pachetul meu nabule, când revii te trag de ciuf.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Victory Heisenberg said:

acum esti sclavu lui

daca eu sunt sclavul lui maty si tu esti sclavul meu, inseamna ca si tu esti sclavul lui maty

26 minutes ago, South sniKK said:

Era pachetul meu nabule, când revii te trag de ciuf.

ms frt ❤️ pwp

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, WediN North said:

daca eu sunt sclavul lui maty si tu esti sclavul meu, inseamna ca si tu esti sclavul lui maty

mama ce silogisme are wedin, a invatat logica

Edited by Victory Heisenberg
problema ca nu sunt sclav, copile
Link to comment
Share on other sites

Buna seara/ziua dragi colegi, voiam foarte mult si cu parere de rau, sau parere de bine pentru alții, sa va informez ca in data de 01.07.2019, mi-e foarte greu sa o zic, dar trebuie,........ va fi o zi insorita. HA VATZ LOAT TZAPA FRAERILOR!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Victory GalipRomanul said:

Buna seara/ziua dragi colegi, voiam foarte mult si cu parere de rau, sau parere de bine pentru alții, sa va informez ca in data de 01.07.2019, mi-e foarte greu sa o zic, dar trebuie,........ va fi o zi insorita. HA VATZ LOAT TZAPA FRAERILOR!

Pe tine ar trebui sa te facem reporterul ala care prezinta prognoza meteo, te-ai descurca de minune daca spui pe /l "Saptamana viitoare va fi... o saptamana insorita HA TZAPA FRAIERE".

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Danony ZEW said:

Pe tine ar trebui sa te facem reporterul ala care prezinta prognoza meteo, te-ai descurca de minune daca spui pe /l "Saptamana viitoare va fi... o saptamana insorita HA TZAPA FRAIERE".

Ar ieși cu 3/3 garantat :)) 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Danony ZEW said:

Pe tine ar trebui sa te facem reporterul ala care prezinta prognoza meteo, te-ai descurca de minune daca spui pe /l "Saptamana viitoare va fi... o saptamana insorita HA TZAPA FRAIERE".

Pai dar nu eu o sa fiu? 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uSp said:

Îi rog pe cei care se certau acum 2 zile în acest topic să înceteze sau o să fie sancționați în joc :).

Ce dur esti.

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2019 at 1:10 AM, SaRtOR said:

 

Vad ca mesajul asta nu a ajutat la nimic, vad ca nu se poate cu vorba buna cu voi. Am decis sa trec la sanctiuni in joc, poate asa invatati sa va comportanti.

 

Andrey (de fapt e Peteleu)- Faction Warn (ceara pe forum - multiple abateri)

Eileen - Faction Warn (ceara pe forum - multiple abateri)

Snikk - Faction Warn (ceara pe forum - multiple abateri & abuz de reguli)

 

Data viitoare va dau afara din factiune :) 

 

TOPIC inchis pana maine seara. Rise above the hate. 

 

PS:https://www.rpg.b-zone.ro/server/serverRules -> Ne rezervăm dreptul de a avea excepții de la aceste reguli. În anumite cazuri sancțiunile pot fi diferite. -> Aceste excepții pot fi făcute numai cu permisiunea unui General Manager sau Supervisor. Ca sa nu avem PM-uri fara rost ;) 

@uSp @SaRtOR

 

Image result for pinocchio

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uSp said:

Îi rog pe cei care se certau acum 2 zile în acest topic să înceteze sau o să fie sancționați în joc :).

Si eu ii rog pe aia care tot incearca ceva aici sa nu mai vorbeasca, cum apare unu din ei, cum se schimba tot aici

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragi reporteri!

Duminica seara va avea loc o sedinta in cadrul factiunii News Reporters obligatorie in care se va alege noul sublider al factiunii. Fiecare membru va putea vota, iar jucatorul cu mai multe voturi va castiga. Va rog sa votati cu cap, sa va ganditi cine merita, cine credeti ca s-a ocupat de aceasta factiune astfel incat sa primeasca aceasta functie. Va rog sa votati toti si sa nu ma vorbiti altceva decat sa postati dupa modelul pe care vi-l voi da in randurile urmatoare.

Unul dintre acestia merita functia de sublider si v-as ruga sa luati cat de serios deoarece este vorba despre viitorul factiunii. Acesti 3 candidati sunt emotionati si curiosi sa afle cine va fi urmatorul sublider al acestei factiuni. Duminica vom afla raspunsul.

 

Candidati:

Ailime

Dubeer

GalipRomanul

 

Model:

 

Nick:

Votez cu:

Deoarece:

 

POSTATI PANA DUMINICA DOAR VOTURILE! CANDIDATII NU AU VOIE SA VOTEZE SAU VOR FI SCOSI DE PE LISTA! Voturile editate nu vor fi luate in considerare!

Edited by Maty North
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.