Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Krysty said:

La vara se fac alea 3 sesiuni si poti sa dai din nou bacul. De data asta poate nu mai copiezi ca sa te trimita ma-ta la munca.

Tu cu cine vorbesti copile??? mai ai pana sa stii macra ce inseamna munca; continua sa te joci pana atunci

53 minutes ago, Victory Heisenberg said:

@Peteleu Andrei da tot nu mi-ai răspuns la întrebare. De ce ai o poză mică, neagra? 

Pt ca e un forum la un joc

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evil ZEW said:

Ho vere ca nu-ti luase apararea glumea cu prietenul lui ce esti in calduri asa.

Pai sunt mai mare ca tine cum facem?

Tot aduci atat vorba de maturitate si ai 19 ani. De obicei astia care vorbesc de maturitate si de chestiile astea sunt genul tau de persoane care lucreaza pe 15 milioane, se scuza si se mint singuri pentru situatia penibila in care se afla. Si apropo baiatu', nu-s la muncile astea de jos ca tine.

???? ba copile, ba copile....tu te crezi?...adica sa fim seriosi, cine ar angaja pe cineva cu asemenea gandire? Adica tu ai niste povesti si glume...cred ca doar tu nu vezi ca nimeni nu e impresionat de ele...hai ba, serios...

Link to comment
Share on other sites

Topic închis momentan.

Mai târziu o să verific ce s-a întâmplat în aceste ultimi pagini, de la celălalt mesaj al meu și până acum.

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic

Următorii o să fie sanctionaţi cu Faction Warn pentru multiple certuri pe forum: YoungEvil.

Următorii o să fie sanctionaţi cu Rank Down* pentru multiple certuri pe forum: AnDYYKrysty.CTC.

Nu cred că e cazul să vă reamintesc ce o să se întâmple la următoarea abatere :).

 

Topic redeschis.

 

*Membrii cu rank superior (3+) care încalcă regulile de comportament/limbaj (doar cele unde se acordă faction warn) sau nu-și îndeplinesc îndatoririle vor fi sancționați (sancțiune: rank down).

Link to comment
Share on other sites

  • uSp unlocked this topic
1 minute ago, uSp said:

Următorii o să fie sanctionaţi cu Faction Warn pentru multiple certuri pe forum: YoungEvil.

Următorii o să fie sanctionaţi cu Rank Down* pentru multiple certuri pe forum: AnDYYKrysty.CTC.

Nu cred că e cazul să vă reamintesc ce o să se întâmple la următoarea abatere :).

 

Topic redeschis.

 

*Membrii cu rank superior (3+) care încalcă regulile de comportament/limbaj (doar cele unde se acordă faction warn) sau nu-și îndeplinesc îndatoririle vor fi sancționați (sancțiune: rank down).

Aoleu, ce-ai dat in ei tata... Te uiti la Rick & Morty boss? ca vad ca-ti place Curaj 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uSp said:

Următorii o să fie sanctionaţi cu Faction Warn pentru multiple certuri pe forum: YoungEvil.

Următorii o să fie sanctionaţi cu Rank Down* pentru multiple certuri pe forum: AnDYYKrysty.CTC.

Nu cred că e cazul să vă reamintesc ce o să se întâmple la următoarea abatere :).

 

Topic redeschis.

 

*Membrii cu rank superior (3+) care încalcă regulile de comportament/limbaj (doar cele unde se acordă faction warn) sau nu-și îndeplinesc îndatoririle vor fi sancționați (sancțiune: rank down).

La Peteleu e a 3-a abatere.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Krysty said:

La Peteleu e a 3-a abatere.

??? pai ce ai facut draga? ??

Apropo, eu i am zis sa dea un ochi peste noi din cand in cand

Culmea, si la tine cred ca e a 3 a oara cand incerci ceva aici

Respecte @uSp

Link to comment
Share on other sites

https://www.rpg3.b-zone.ro/player/factionlogs/.AdeLiNN

 

Rpg3 contul meu de lider, :( Pacat ca s-a dus dracu serverul

 

https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/.AdeLiNN  :(((((

Edited by Adelush RPG 2019
Link to comment
Share on other sites

@Krysty Știu asta, dar motivele pentru care l-am sancționat cu Rank Down sunt următoarele: el mi-a sesizat prin PM certurile de aici deci ar fi absurd să-l demit pe el după ce a sesizat aceste probleme. În plus, au trecut cam 2 luni de la cealaltă abatere și atunci s-a ocupat alt admin de acest aspect sancționându-l cu FW, nu cu Rank Down deci sancțiunea a crescut pentru el.

Dacă nu se potolește / nu vă potoliți, demiterea o să fie următoarea sancțiune. Am să verific de acum această facțiune atât pe forum, cât și în joc.

Edited by uSp
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uSp said:

@Krysty Știu asta, dar motivele pentru care l-am sancționat cu Rank Down sunt următoarele: el mi-a sesizat prin PM certurile de aici deci ar fi absurd să-l demit pe el după ce a sesizat aceste probleme. În plus, au trecut cam 2 luni de la cealaltă abatere și atunci s-a ocupat alt admin de acest aspect sancționându-l cu FW, nu cu Rank Down deci sancțiunea a crescut pentru el.

Dacă nu se potolește / nu vă potoliți, demiterea o să fie următoarea sancțiune. Am să verific de acum această facțiune atât pe forum, cât și în joc.

Pai si din moment ce sartor a spus ca data viitoare va fi demitere si el primeste rank down, inseamna ca sartor e un mincinos, nu? Corecteaza-ma daca gresesc. @uSp @SaRtOR

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uSp said:

@Krysty Știu asta, dar motivele pentru care l-am sancționat cu Rank Down sunt următoarele: el mi-a sesizat prin PM certurile de aici deci ar fi absurd să-l demit pe el după ce a sesizat aceste probleme. În plus, au trecut cam 2 luni de la cealaltă abatere și atunci s-a ocupat alt admin de acest aspect sancționându-l cu FW, nu cu Rank Down deci sancțiunea a crescut pentru el.

Dacă nu se potolește / nu vă potoliți, demiterea o să fie următoarea sancțiune. Am să verific de acum această facțiune atât pe forum, cât și în joc.

Te rog sa te si uiti de cand au reinceput discutile, o perioada a fost liniste, ce abatere cand vin doi...si incep cu replici de alea pe care cred ei ca sunt sa te ia la misto, e abatere ca le raspunzi la fel?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, BoDoSeLLL said:

Ce faceti brossilor, mi s-au ars toate prizele de pe langa PC de la un scurt :))) Abia acu le-am facut.

Si eu am nevoie de o scuza pentru ca am fot asa inactiv saptamana asta =)))
*Hmmm, sa ma gadnesc*
N-am putut sa intru ca mi-a mancat cainele cablul de incarcare de la laptop, scz

Edited by Victory GalipRomanul
sint bos sint bos sint mare bos
Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2019 at 5:11 PM, Adelush RPG 2019 said:

https://www.rpg3.b-zone.ro/player/factionlogs/.AdeLiNN

 

Rpg3 contul meu de lider, :( Pacat ca s-a dus dracu serverul

 

https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/.AdeLiNN  :(((((

din ce film sau serial este asta?

tumblr_n3vn7y8t221tnfp3co1_400.gif

On 7/6/2019 at 11:14 PM, Victory GalipRomanul said:

Eu abia acum realizez ca nu mai este fotografia saptamanii =)))))))))))

vorba aia, cine n-are ochelari sa-si cumpere =))

8 hours ago, BoDoSeLLL said:

Ce faceti brossilor, mi s-au ars toate prizele de pe langa PC de la un scurt :))) Abia acu le-am facut.

daca bagi mana in priza...

Link to comment
Share on other sites

Just now, WediN North said:

din ce film sau serial este asta?

Nu mai stiu... undeva in 2015 am vazut ceva film sau serial vorba ta si era cu ceva adolescenti si era foarte smecher dar nu mai stiu cum se numeste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WediN North said:

din ce film sau serial este asta?

tumblr_n3vn7y8t221tnfp3co1_400.gif

vorba aia, cine n-are ochelari sa-si cumpere =))

daca bagi mana in priza...

Ii un video cu una care ii da o palma alteia?

Ce liniste e aici acuma...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.