Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Maty North said:

Si? Ce parere aveti despre fuziune? Credeti ca daca vor fi 2 lideri, va fi echilibrata treaba?

 

Dupa fuziune voi modifica si eu regulamentul cu respectivul lider astfel incat sa fim amandoi de acord. :D 

ba maty, tu ai stat sute de zile sa iei lider, ai avut un fh decent, esti player vechi, dc sa vina copilasii aia de pe rpg3 si 4 care in 20 de zile in factiune au luat lider, au o luna maxim de cand au lider si vor sa-si pastreze saracia asta de functie pe care nici nu aveau sanse la ea daca jucau pe rpg1, in concluzie, subliderii sa primeasca rank 4 si liderii sa primeasca rank 5, cei de pe rpg1 sa-si pastreze functiile. Pe rpg4 aplici drq direct la admin, joci 2 luni ai admin si de la admin 1 la admin 4 uita-te ca astia au stat maxim 6 luni, MAXIM. Astia au stat ani de zile pt admin 4 sau 5, deci rpg4 sau rpg3 sunt servere fantoma, n-are rost sa ii bage pe toti admini, helperi sau lideri

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maty North said:

Si? Ce parere aveti despre fuziune? Credeti ca daca vor fi 2 lideri, va fi echilibrata treaba?

 

Dupa fuziune voi modifica si eu regulamentul cu respectivul lider astfel incat sa fim amandoi de acord. :D 

Lasă boss, te va ajuta și sub-liderul tău cel șmecher și de mulți invidiat. E super tare că se face fuziune, așa vom avea jucători. #FărăMONOTONiE

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WediN North said:

ba maty, tu ai stat sute de zile sa iei lider, ai avut un fh decent, esti player vechi, dc sa vina copilasii aia de pe rpg3 si 4 care in 20 de zile in factiune au luat lider, au o luna maxim de cand au lider si vor sa-si pastreze saracia asta de functie pe care nici nu aveau sanse la ea daca jucau pe rpg1, in concluzie, subliderii sa primeasca rank 4 si liderii sa primeasca rank 5, cei de pe rpg1 sa-si pastreze functiile. Pe rpg4 aplici drq direct la admin, joci 2 luni ai admin si de la admin 1 la admin 4 uita-te ca astia au stat maxim 6 luni, MAXIM. Astia au stat ani de zile pt admin 4 sau 5, deci rpg4 sau rpg3 sunt servere fantoma, n-are rost sa ii bage pe toti admini, helperi sau lideri

Sa vezi acuma scandaluri??? abia apuc sa se duca totul de rapa si sa o luam de la 0

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, South sniKK said:

Lasă boss, te va ajuta și sub-liderul tău cel șmecher și de mulți invidiat. E super tare că se face fuziune, așa vom avea jucători. #FărăMONOTONiE

=)) primul lucru de dupa fuziune pe care o sa-l facem, este sa-l dam pe subliderul ala bun de nimic, foarte nab si inactiv, Snik =))

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, WediN North said:

=)) primul lucru de dupa fuziune pe care o sa-l facem, este sa-l dam pe subliderul ala bun de nimic, foarte nab si inactiv, Snik =))

O să fii surprins :)) 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Maty North said:

Si? Ce parere aveti despre fuziune? Credeti ca daca vor fi 2 lideri, va fi echilibrata treaba?

 

Dupa fuziune voi modifica si eu regulamentul cu respectivul lider astfel incat sa fim amandoi de acord. :D 

Daca e de e unim cu 3, o sa am probleme cu cativa membri, in special cu un bajat cam arogant, pe numele lui smokemarijuanaqh.  In rest totul fain, domnule lider. Cred ca fuziunea este cea mai buna alegerea facuta de bobo/kelton din ultimii ani.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Maty North said:

Si? Ce parere aveti despre fuziune? Credeti ca daca vor fi 2 lideri, va fi echilibrata treaba?

 

Dupa fuziune voi modifica si eu regulamentul cu respectivul lider astfel incat sa fim amandoi de acord. :D 

Tu o să rămâi liderul nostru, chiar dacă vor fi 2. Cel de pe 3 o să renunțe pentru că liderii de pe 3 nu se compară cu liderii de pe 1. În rest o să fie fain. Sper ca toți din facțiune sa ne purtăm frumos cu cei de pe 3. Bine dar de la unii nu am pretenții că ei nici cu noi nu se poartă frumos.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krysty said:

Abia astept sa le dau teroare si lor.

 

@South sniKK, cum e cu FW-ul, boss?

Încetează să începi eventualele certuri pentru că nu le dau importantă. Dacă mai continui, o să iau legătura cu uSp. Tu ești singurul de aici care are ceva cu toți, nu noi. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, South sniKK said:

Încetează să începi eventualele certuri pentru că nu le dau importantă. Dacă mai continui, o să iau legătura cu uSp. Tu ești singurul de aici care are ceva cu toți, nu noi. 

Sa nu îți mai spun și că deja amenință pe joc că cică: "intra iar în noi" deoarece "primește sancțiuni aiurea". Oricum și de ai primi sancțiuni aiurea, care este vina membrilor?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, South sniKK said:

Încetează să începi eventualele certuri pentru că nu le dau importantă. Dacă mai continui, o să iau legătura cu uSp. Tu ești singurul de aici care are ceva cu toți, nu noi. 

Stai linistit, am facut asta deja, cand nu l baga nimeni in seama.se baga el, unu s a linistit, mai e doar el

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Stai linistit, am facut asta deja, cand nu l baga nimeni in seama.se baga el, unu s a linistit, mai e doar el

 

46 minutes ago, Victory Daniel said:

Sa nu îți mai spun și că deja amenință pe joc că cică: "intra iar în noi" deoarece "primește sancțiuni aiurea". Oricum și de ai primi sancțiuni aiurea, care este vina membrilor?

Vă rog să terminați cu aceste discuții. Nu își au rostul, fiecare face cât poate.

 

@uSp, te rog să liniștești apele. Nu am chef când intru în jocul ăsta să văd certuri, pentru ce?

Link to comment
Share on other sites

Corect, vad ca daca lumea nu l baga in seama incearca sa se bage el

@uSp scuze boss, oricum aizaizis ca ramai cateva zile cu ochii pe aici, te rog sa vezi si acum, cine instiga la cearta, ca nu i a comentat unu sau ceva, dar cineva vrea mereu cearta, cum zicea si acel cineva "o sa ma bag iar in voi"

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South sniKK said:

 

Vă rog să terminați cu aceste discuții. Nu își au rostul, fiecare face cât poate.

 

@uSp, te rog să liniștești apele. Nu am chef când intru în jocul ăsta să văd certuri, pentru ce?

Eu nu mă cert man. Nu am nicio treabă cu el, îi urez bafta în continuare. Nu cred că certurile rezolvă ceva, doar prin comunicare și conștientizarea problemei putem incepe rezolvarea acesteia 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Victory Daniel said:

Domnule Danony, sunteti un om foarte valoros pentru mine, va salut si va respect.

Imi pare rau sa va informez, domnule Daniel, dar acest "domn" cum il numiti dumneavoastra, nu are pic de respect fata de alti oameni. Este un om fara valori morale, onoare sau respect. Va multumesc pentru atentia acordata!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.