Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Seara asta am tinut cel mai special si in acelasi timp, cel mai greu live pe care l-am avut in 5 luni de News Reporters. @Maty North iti multumim pentru tot si iti multumesc pentru toata increderea acordata de pana acum, sa stii ca cel putin parerea mea despre tine e ca esti un baiat, chiar dezvoltat intelectual pentru varsta ta, ce isi urmareste proprile principii si stie cum sa se comporte in tot felul de situatii. Sper sa ramai alaturi de noi incontinuare macar pentru o vreme. Cum am zis si in live "Talentul paraseste camera!", chiar cred ca o sa ne lipsesti.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru tot. Desigur ca o sa mai fiu un timp alaturi de voi. Voi incerca sa va fiu "ghid" si fara sa fiu lider. Sunt dispus sa va ajut ❤️ 

Imi pare rau baieti pentru atata tam tam creat. Am fost intr-o perioada proasta de durata scurta. Nu am memat pe nimeni sau ceva, a fost ceva pe moment la suparare. Mai trebuie timp de gandire, va rog sa nu sariti cu intrebari de ce am sters demisia, de ce am vrut sa las. Vreau sa imi revin.

Edited by Maty North
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Maty North said:

Va multumesc pentru tot. Desigur ca o sa mai fiu un timp alaturi de voi. Voi incerca sa va fiu "ghid" si fara sa fiu lider. Sunt dispus sa va ajut ❤️ 

Imi pare rau baieti pentru atata tam tam creat. Am fost intr-o perioada proasta de durata scurta. Nu am memat pe nimeni sau ceva, a fost ceva pe moment la suparare. Mai trebuie timp de gandire, va rog sa nu sariti cu intrebari de ce am sters demisia, de ce am vrut sa las. Vreau sa imi revin.

Urat din partea ta ca ne ai speriat asa ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LEET said:

Salut, dragi reporteri!

Evidența raportului de activitate a fost postat, felicitări tuturor și mult succes la raport în această săptămână!

vrei sa faci content ha

Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/ESPr22i

 

Muțumim Ailime pentru acest târg minunat! 

De asemenea, vreau să mulțumesc și facțiunilor care s-au implicat, News Reporters, Paramedics, Los Santos School Instructors și San Fierro Taxi! Să ne revedem la cât mai multe târguri împreună! Cu drag, Fresh :*

Edited by FreshStyle23
Link to comment
Share on other sites

Mulțumim Ailime pentru acest târg frumos!

? Mulțumim și factiunilor News Reporters, Paramedics, San Fierro Taxi, Federal Bureau of Invenstigation (care au venit și ei) și Los Santos School Instructors care au venit. Sperăm că o să mai fie și alte târguri pe viitor, dar cu mai multe factiunii. O seară bună tuturor! ?

Edited by CCosmin
#TARG#FACTIUNII#CCOSMIN#NR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.