Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Evil ZEW said:

Am vazut ca esti lidera si voiam sa-ti transmit felicitari.

Poate mai trec pe la voi daca am timp si motivatie.

Sa stii ca esti bine venit si m-as bucura daca ai veni. Am nevoie de asa persoane? 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ailime said:

Sa stii ca esti bine venit si m-as bucura daca ai veni. Am nevoie de asa persoane? 

Ne vedem la urmatoarele aplicatii cred :)

Edited by Evil ZEW
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Maty SAN said:

Va pup si va respect fratii mei. Veti fi mereu o familie virtuala ❤️ :)) va pup dulce si sper sa ne revedem curand.

 

"Nu mai esti la datorie ca Reporter."

 

:):(( 

/duty și rezolvi.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Maty SAN said:

Va pup si va respect fratii mei. Veti fi mereu o familie virtuala ❤️ :)) va pup dulce si sper sa ne revedem curand.

 

"Nu mai esti la datorie ca Reporter."

 

:):(( 

Te tin eu minte pt asta, lasa

Link to comment
Share on other sites

Ola, amigos. Ziarele pe saptamana trecuta au fost sterse, puteti incepe sa scrieti ziarele pe aceasta saptamana.

De acum pentru a putea tine o evidenta mai buna ziarelor scrie o sa stergem mereu ziarele scrise in decursul unei saptamani duminica seara cat mai aproape de 00:00 sau luni dis de dimineata + am sa fac o evidenta in fiecare luni a ziarelor ce au fost postate saptamana precedenta. Acest lucru se intampla incepand cu aceasta saptamana.

Sa aveti o saptamana productiva si nu uitati, iesiti din casa, faceti sport, invatati, cititi, si mai apoi jucati-va.

Link to comment
Share on other sites

Statistica raportului de activitate de pe săptămâna trecută a fost postată și emisiunile/concursurile date de săptămâna trecută au fost corectate de asemenea, felicitări și mult succes la raportul de activitate din această săptămână!

3 minutes ago, eB Richard said:

Nu, momentan îmi este okay așa. Timpul meu este limitat :) 

Viața reală mai presus decât orice joc. ;) 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LEET said:

Statistica raportului de activitate de pe săptămâna trecută a fost postată și emisiunile/concursurile date de săptămâna trecută au fost corectate de asemenea, felicitări și mult succes la raportul de activitate din această săptămână!

Viața reală mai presus decât orice joc. ;) 

Da da

@Ailimevreau și eu News Reporters pe RPG1 ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.