Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, A n n e said:

cum se numeste jocul?? poate imi caut sot pe acolo ;)

pai el acolo are prieteni

 

ON-TOPIC: Evidenta a fost postata dragilor, o saptamana productiva va urez.

Posibil sa fac evenimente pe bani aceasta saptamana, asa ca fiti activi si antrenati-va skillurile la anunturi RP si live-uri spontane.

Edited by Evil ZEW
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Evil ZEW said:

pai el acolo are prieteni

 

ON-TOPIC: Evidenta a fost postata dragilor, o saptamana productiva va urez.

Posibil sa fac evenimente pe bani aceasta saptamana, asa ca fiti activi si antrenati-va skillurile la anunturi RP si live-uri spontane.

:)))))))) nu te contrazic

Edited by A n n e
Link to comment
Share on other sites

Cine vrea sa avem Misiunea Saptamanii mai des, sa lase aici un mesaj. Cei care nu vor, nu va mai obositi sa ziceti ca nu sunteti de acord sau ca nu va face nimeni. Vreau sa stiu daca va plac si daca am cu cine discuta in aceasta factiune, fiind raport optional, injumatatit si bani.

 

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ailime said:

Mbine, ramai suparat?

 

nu-s supărat, îi aiurea, la care misiune puteam posta? da în fine, îi facțiunea ta, nu trebuia să-și facă prietenu tau raportu :( , eu te inteleg da cauta un motiv asa mai bun daca voiai ca el sa castige. daca nu era bine nu trebuia sa fiu pus deloc acolo, nu la locu' 3,  sa fim seriosi acum.

Edited by LEET
n-am scris la misiune bois
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LEET said:

nu-s supărat, îi aiurea, la care misiune puteam posta? da în fine, îi facțiunea ta, nu trebuia să-și facă prietenu tau raportu :( , eu te inteleg da cauta un motiv asa mai bun daca voiai ca el sa castige. daca nu era bine nu trebuia sa fiu pus deloc acolo, nu la locu' 3,  sa fim seriosi acum.

Ca de raportu lui nu mai pot, el era al doilea, a postat la 1 min distanta, gandeste logic misu?

8 hours ago, oC Tendoi said:

Buna

Scrie postari mai lungi, nu doar buna
si neata

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.