Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Efectiv nu mai stie nimeni sa faca cerere de interviu =)))))))))))))))))) ireal. 

@Ailime daca doresti sa ne strangem mai multe factiuni ar fi fain sa mergem la PUBG Arena. 

Ca idei, mi se pare interesant sa facem curse cu News Van-ul :)), sau sa vorbim cu un admin mai mare sa fecem curse cu ceva mai interesant, dupa putem face LMS cu Dildo de ex, tot cu ajutorul unui admin. Propun un targ tot asa, de sarbatori intre craciuni si revelion.  nu prea am idei stralucite.

Link to comment
Share on other sites

Verificati Anunturi Importante! Am schimbat cateva reguli destul de importante!

O seara faina va doresc ;) 

 

1 hour ago, South Alexutz13 said:

Efectiv nu mai stie nimeni sa faca cerere de interviu =)))))))))))))))))) ireal. 

@Ailime daca doresti sa ne strangem mai multe factiuni ar fi fain sa mergem la PUBG Arena. 

Ca idei, mi se pare interesant sa facem curse cu News Van-ul :)), sau sa vorbim cu un admin mai mare sa fecem curse cu ceva mai interesant, dupa putem face LMS cu Dildo de ex, tot cu ajutorul unui admin. Propun un targ tot asa, de sarbatori intre craciuni si revelion.  nu prea am idei stralucite.

Ma gandesc la ceva ce sa va placa tuturor, mersi de propunere. :* 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, South Alexutz13 said:

Seara buna colegi, cum sunteti? Eu am terminat treaba pe azi, am intrat putin in game si acum ma pun sa citesc.

Uite foarte bine. Cand ai timp as vrea sa te uiti peste noul topic, sa-mi spui daca ar mai trebui sa adaug ceva ca sigur mi-au scapat multe; la fel si tu @Evil ZEW, cand ai timp. Astept mesaj pe wapp.

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.