Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@R a l u c a, ai avut cele mai multe reactii din partea colegilor, asta inseamna ca ai castigat Fotografia saptamanii! Felicitari! Iti voi da banii (cei 100.000$) cand te vad online.

22 hours ago, Evil ZEW said:

Buna siua si tot respectul meu pentru niste membrii de exceptie ca voi.

minti

Link to comment
Share on other sites

Buna seara!

Datorita faptului ca am picat pe locul II la poll-ul ''Cea mai activa factiune pasnica'', in saptamana 16.12.2019 - 22.12.2019 aveti raport injumatatit!

Bafta la scoala; inca putin si vine vacanta :) 

Link to comment
Share on other sites

Salut și Ceaw in același timp :). Am luat 3/3 pentru limbaj, nu știu cât de corecta e aceasta decizie dar eu o respect. Ma bucur ca mi-ați fost colegi și ma bucur ca ne-am distrat împreuna. Ne vedem cu bine pe server!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Reedorf said:

Salut și Ceaw in același timp :). Am luat 3/3 pentru limbaj, nu știu cât de corecta e aceasta decizie dar eu o respect. Ma bucur ca mi-ați fost colegi și ma bucur ca ne-am distrat împreuna. Ne vedem cu bine pe server!

Mama vere ce ma enervezi cum sa iesi asa prosteste. Ai iesit si de pe wapp nu o sa mai vezi ce piese inregistrez decat cand o sa le pun pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Evil ZEW said:

Mama vere ce ma enervezi cum sa iesi asa prosteste. Ai iesit si de pe wapp nu o sa mai vezi ce piese inregistrez decat cand o sa le pun pe youtube.

Pai tu crezi c-am vrut sa ies, ținem legătura 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.