Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Just now, oC Tendoi said:

maiami mamiiiiiii

inoata kilele in ocean miami latino golan

Just now, South .Alex said:

@Ailime in LS SI nu sunt certuri, toti se inteleg superb, incredibil, oare cum? Intr-adevar, Edward stie sa-si tina membrii aproape. TOTI membrii.

alex deci mie chiar nu imi vine sa cred este ceva incredibil nam mai vazut asa ceva oare cum este posibil chiar numi pot explica

 

scriu cum imi vine pasarica micaaa pace si iubireee?

Link to comment
Share on other sites

@South .Alex, bro inteleg ce vrei sa faci, o sa o bati la cap pe Emi ca ea sa isi puna demisia ca sa ce? Majoritatea s au oprit din a face hate, tu de ce continui? Nu iti convine pleaca si gata nu plange nimeni daca pleci.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, South .Alex said:

@Ailime in LS SI nu sunt certuri, toti se inteleg superb, incredibil, oare cum? Intr-adevar, Edward stie sa-si tina membrii aproape. TOTI membrii.

Ti-am cerut pararea? Nu prea cred. Nu ma intereseaza ce e in alte factiuni, deoarece acolo este alt lider cu alt temperament si alti membri. Incearca sa deschizi ochii odata si sa accepti ca nu suntem toti la fel si niciodata nu vom fi.

 

Din moment ce vad atata dispret in postarile voastre, voi inchide topicul de discutii pe o perioada nedeterminata de timp. Cei care vor sa discutam, ma gasiti pe wapp sau discord. Pana atunci aveti grija de voi! ❤️;) 

Haters gonna hate

Link to comment
Share on other sites

  • Ailime locked this topic
  • Ailime unlocked this topic

Am redeschis topicul. Sper ca de aceasta data sa nu mai avem discutii neplacute aici si sa respectam ce scrie pe prima pagina a acestuia. Daca continuati sa va certati aici voi fi nevoita sa sanctionez in joc cu FW sau chiar demitere, asa ca aveti grija ce scrieti si cum va exprimati. Cei care nu fac parte din News Reporters ii rog sa nu mai comenteze aiurea si sa-si faca doar content pe seama noastra. Fiecare cu factiunea lui si nu va mai bagati nasul pe unde nu trebuie. Va doresc un weekend frumos si aveti grija de voi! :* 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.