Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, A n n e said:

Bn ati venit in factiunea Emi Anne si Tendoi, e formata din acesti 3 membri, fiindca e cu 50 de sloturi si tendoi ocupa 47, emi doua si micuta de mn 1 pa

 

romi-tigani-640x400.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, A n n e said:

Bn ati venit in factiunea Emi Anne si Tendoi, e formata din acesti 3 membri, fiindca e cu 50 de sloturi si tendoi ocupa 47, emi doua si micuta de mn 1 pa

Cine zicea ca o sa ramanem doar noi 3 in factiune? Zicea bine oricum, nu mai sunt jucatori in stare sa aplice calumea :( 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ailime said:

Buna seara!

Ce faceti si cum sunteti? Apropo, daca aveti idei pentru Misiunea Saptamanii nu ezitati sa ma contactati pe mine sau pe @Tendoi.

Hei, bine, sanatos, am inceput sa imi reiau activitatile sportive, datul cu coasa, spartul lemnelor, aruncatul cu privirea si 100 de metrii politie????

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ailime said:

Cine zicea ca o sa ramanem doar noi 3 in factiune? Zicea bine oricum, nu mai sunt jucatori in stare sa aplice calumea :( 

Dar au omis ca mai raman playeri care sunt deja in factiune ???

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, George.TNT said:

Helloooooo boys and girlsss! Ce faceti cum sunteti? Mai e doamna Corona pe la voi?

Bine suntem, sanatosi momentan, tu?

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LoLiS.SCANDAL said:

Bine suntem, sanatosi momentan, tu?

 

Uite bine, am revenit la exercitiile sportive si incerc sa mai socializez cu lumea.

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2020 at 6:54 AM, George.TNT said:

Uite bine, am revenit la exercitiile sportive si incerc sa mai socializez cu lumea.

Lafel si eu :3

 

Link to comment
Share on other sites

Recititi regulamentul intern si celelalte topicuri importante pentru a evita sanctionarea voastra.

Fiti atenti cand va faceti raportul si mai ales la anunturile gratuite. Verificati lista neagra (/bl) inainte sa inceapa sesiunea de ag.

Puteti sa puneti jucatorii care sunt pe Blacklist la ignore in joc ca sa nu va mai poata trimite SMS.

O seara frumoasa va doresc! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.