Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Ailime said:

Castigatorii News Reporters Winter Quest sunt:

 

Locul 1: @South BiRi - https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/BiRi - 300 Gold, Job Skill Up, raport optional

Locul 2: @tuser - https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/tuser - 250 Gold, Car Slot, raport optional

Locul 3: @Lebus - https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Lebus - 200 Gold, Hidden color / VIP vehicle, raport optional

 

Felicitari!

Puteti face schimb de premii intre voi daca sunteti de acord unul cu celalalt, dar trebuie sa ma anuntati.

Eu vreau VIP Vehicle. Ms ❤️

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South BiRi said:

@SaRtOR, dacă nu primesc job skill up ca la maraton, să-l folosesc când vreau eu, te rog să-mi crești skill-ul la trucker (actual 3) la skill 4.

o sa-l folosesti pentru ce skill doresti tu de indata ce ma apuc de decontat

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, reporteri!

Am decis sa schimb LOGOul factiunii de pe website. 

Din acesta: NY7SSML.png

 

In acesta:NRAiime33.png.ac4ef237590a871513e239249cd0ab6e.png

 

Voi l-ati ales dupa ce v-am dat inca alte 2 variante.

Daca totusi exista cineva care doreste a se impotrivi, chiar daca nu e cazul :)), sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie, ca la ceremonie. Aveti 48h la dispozitie sa va spuneti supararile cu privire la noua schimbare pe care doresc sa o fac. ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ailime said:

Iti dai seama ca n-o sa pun cu skin de baiat daca sunt fata :( 

ar merge sa pui un skin de travestit/transsexual, sau chiar fara skin, u kno =)))

anyway is good like that too ;)))

Edited by Victory GalipRomanul
emoji de gay
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory GalipRomanul said:

ar merge sa pui un skin de travestit/transsexual, sau chiar fara skin, u kno =)))

anyway is good like that too ;)))

Hai ma, macar nu mi-am pus Ailime Generation... dc esti raut :O 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ailime said:

Buna seara, reporteri!

Am decis sa schimb LOGOul factiunii de pe website. 

Din acesta: NY7SSML.png

 

In acesta:NRAiime33.png.ac4ef237590a871513e239249cd0ab6e.png

 

Voi l-ati ales dupa ce v-am dat inca alte 2 variante.

Daca totusi exista cineva care doreste a se impotrivi, chiar daca nu e cazul :)), sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie, ca la ceremonie. Aveti 48h la dispozitie sa va spuneti supararile cu privire la noua schimbare pe care doresc sa o fac. ❤️ 

Imi plake, dar era frumos sa fie si niste baieti pe acolo, dar lasa asa daca tot ai muncit atat la el :))

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ailime said:

Buna seara, reporteri!

Am decis sa schimb LOGOul factiunii de pe website. 

Din acesta: NY7SSML.png

 

In acesta:NRAiime33.png.ac4ef237590a871513e239249cd0ab6e.png

 

Voi l-ati ales dupa ce v-am dat inca alte 2 variante.

Daca totusi exista cineva care doreste a se impotrivi, chiar daca nu e cazul :)), sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie, ca la ceremonie. Aveti 48h la dispozitie sa va spuneti supararile cu privire la noua schimbare pe care doresc sa o fac. ❤️ 

plake

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ailime said:

Buna seara, reporteri!

Am decis sa schimb LOGOul factiunii de pe website. 

Din acesta: NY7SSML.png

 

In acesta:NRAiime33.png.ac4ef237590a871513e239249cd0ab6e.png

 

Voi l-ati ales dupa ce v-am dat inca alte 2 variante.

Daca totusi exista cineva care doreste a se impotrivi, chiar daca nu e cazul :)), sa vorbeasca acum, sau sa taca pe vecie, ca la ceremonie. Aveti 48h la dispozitie sa va spuneti supararile cu privire la noua schimbare pe care doresc sa o fac. ❤️ 

arata foarte bine, keep your decision ❤️

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L e v e l s said:

Imi plake, dar era frumos sa fie si niste baieti pe acolo, dar lasa asa daca tot ai muncit atat la el :))

Nu l-am facut eu, zic sa ne multumim cu ce am primit, arata super bine, din punctul meu de vedere, si nu cred ca avem cazuri de misogini, sau ma insel?

Totusi, daca exista cineva care detesta logoul din diferite motive, il astept sa scrie aici, fara alte comentarii inutile, de asemenea, si cu un logo facut de el :) 

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu-mi place. Este vorba de un colectiv, nu de o persoana care comanda asupra altora. La mafii mai inteleg, liderul isi aduce oamenii sa faca treaba, dar aici..? De ce aceasta diferenta? Ma rog, in viziunea mea colectivul nu se refera la 1 persoana, deci daca voi sunteti de acord, fine.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, chronosx said:

Sincer nu-mi place. Este vorba de un colectiv, nu de o persoana care comanda asupra altora. La mafii mai inteleg, liderul isi aduce oamenii sa faca treaba, dar aici..? De ce aceasta diferenta? Ma rog, in viziunea mea colectivul nu se refera la 1 persoana, deci daca voi sunteti de acord, fine.

Bine punctat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LorenaRx said:

Bine punctat.

Pai sincer sa fiu daca tot schimbam acel logo specific, de ce nu facem referire la subiectul logoului, adica factiunea in sine, se puteau face multe alte logouri pe diverse teme, daca chiar va doriti idei astept, microfonul si camera asezate in contrast cu textul, nu e greu sa faci ceva dragut cu elemente simple in ps, antena news reporters este alt lucru specific doar acestei factiuni. Din cate idei de logouri exista, la asta s au cramponat? O sa par nesimtit, insa e purul adevar, nu vad sensul in a aduce o virtute unui singur membru, sunt multi care au trecut si au format factiunea asta si au fost implicati fara sa fie lideri si nu au avut nevoie de un logo care sa sugereze asta ;) Just sayin'.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chronosx said:

Sincer nu-mi place. Este vorba de un colectiv, nu de o persoana care comanda asupra altora. La mafii mai inteleg, liderul isi aduce oamenii sa faca treaba, dar aici..? De ce aceasta diferenta? Ma rog, in viziunea mea colectivul nu se refera la 1 persoana, deci daca voi sunteti de acord, fine.

Daca bagam si eu Ailime Generation iti dadeam dreptate, dar ce sa ti mai zic, astept sa vii cu un logo mai bun, asa ar fi si normal.

Daca era un skin de baiat era altceva, cum mi am permis eu, of, my bad :)) 

 

Cred ca sunt liderul cu cel mai lung mandat, daca nu gresesc, deci putin respect totusi, nu arunca cu vorbe ca X a facut mai multe si nu s a afisat, am pus un singur skin, ca doar eu sunt liderul, eu am fost si inca sunt de 400 si cv de zile in fruntea factiunii, ca va place sau nu, si imediat 2 ani in nr, asa ca...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.