Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Ailime said:

Daca bagam si eu Ailime Generation iti dadeam dreptate, dar ce sa ti mai zic, astept sa vii cu un logo mai bun, asa ar fi si normal.

Daca era un skin de baiat era altceva, cum mi am permis eu, of, my bad :)) 

 

Cred ca sunt liderul cu cel mai lung mandat, daca nu gresesc, deci putin respect totusi, nu arunca cu vorbe ca X a facut mai multe si nu s a afisat, am pus un singur skin, ca doar eu sunt liderul, eu am fost si inca sunt de 400 si cv de zile in fruntea factiunii, ca va place sau nu, si imediat 2 ani in nr, asa ca...

Vezi, asta e deja orgoliu, azi o sa iti public alte idei de logo uri daca tot ne atacam asa. De ce nu lasi ideea asta cu cel mai lung mandat deoparte? Nu trebuie sa pui un Ailime Generation ca sa surprinzi ideea ca factiunea e condusa de tine. Ne intereseaza pe toti in egala masura sa ne implicam, nu sa ne supunem. Eu zic sa nu-mi zici mie ca daca puneai skin de baiat era ok, fiindca n-am pomenit nimic de asta, e lipsa de intelegere a textului. Zi faina! N-am nimic cu tine, dar vreau sa intelegi ca toti suntem egali.

 

Din moment ce ne-ai spus sa ne sustinem opinia, nu stiu de ce te ataci asa, e normal sa avem pareri diferite, nu stau sa fiu de acord cu orice vad, cum nici tu nu esti de acord cu unele chestii ;) asta am avut de zis, daca vrei sa asculti; bine; daca nu, poti sa faci ce te taie capul, doar esti "cel mai longeviv lider", nu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chronosx said:

Vezi, asta e deja orgoliu, azi o sa iti public alte idei de logo uri daca tot ne atacam asa. De ce nu lasi ideea asta cu cel mai lung mandat deoparte? Nu trebuie sa pui un Ailime Generation ca sa surprinzi ideea ca factiunea e condusa de tine. Ne intereseaza pe toti in egala masura sa ne implicam, nu sa ne supunem. Eu zic sa nu-mi zici mie ca daca puneai skin de baiat era ok, fiindca n-am pomenit nimic de asta, e lipsa de intelegere a textului. Zi faina! N-am nimic cu tine, dar vreau sa intelegi ca toti suntem egali.

 

Din moment ce ne-ai spus sa ne sustinem opinia, nu stiu de ce te ataci asa, e normal sa avem pareri diferite, nu stau sa fiu de acord cu orice vad, cum nici tu nu esti de acord cu unele chestii ;) asta am avut de zis, daca vrei sa asculti; bine; daca nu, poti sa faci ce te taie capul, doar esti "cel mai longeviv lider", nu?

Daca puteam face ce ma taie capul deja puneam acel logo fara sa va mai intreb :)) dar astea sunt regulile.

E amuzant faptul ca daca imi sustin opinia si nu zic “da, sa traiti” inseamna ca ma atac, halal ? 

 

La partea ca sunteti toti egali... ma indoiesc, aveti ranguri diferite, unul mai jos decat altul, incepand de la 1 tot urci pana la 5, un fel de piramida a lui Lapusneanu care a pus capetele boierilor si terminand cu cel mai inalt grad.

 

Am spus mai sus sa ma scutiti de comentariile aiurea si sa spuneti doar daca va place sau nu, si tot colegii tau au ales acest logo, nu eu, si niciunul n-a avut de comentat.

 

Acel logo de pe website nu trebuie sa defineasca colectivul, ar fi si culmea sa faca asta, e doar News Reporters si un skin de fata, asa tare de deranjeaza? :))
Incerc sa te inteleg, am incheiat. 

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ailime said:

Daca puteam face ce ma taie capul deja puneam acel logo fara sa va mai intreb :)) dar astea sunt regulile.

E amuzant faptul ca daca imi sustin opinia si nu zic “da, sa traiti” inseamna ca ma atac, halal ? 

 

La partea ca sunteti toti egali... ma indoiesc, aveti ranguri diferite, unul mai jos decat altul, incepand de la 1 tot urci pana la 5, un fel de piramida a lui Lapusneanu care a pus capetele boierilor si terminand cu cel mai inalt grad.

 

Am spus mai sus sa ma scutiti de comentariile aiurea si sa spuneti doar daca va place sau nu, si tot colegii tau au ales acest logo, nu eu, si niciunul n-a avut de comentat.

 

Acel logo de pe website nu trebuie sa defineasca colectivul, ar fi si culmea sa faca asta, e doar News Reporters si un skin de fata, asa tare de deranjeaza? :))
Incerc sa te inteleg, am incheiat. 

Daca tot spui ca suntem diferiți în ranguri, de ce rang 5 ( unul dintre cele mai importante din facțiune) nu a fost inclus în vot? Nu este deloc corect sa spui ca noi l-am ales din moment ce nu am votat toți. Unde este corectitudinea aia de care tot spui? Daca tot vrei sa faci ceva corect, atunci fa-l cum trebuie. :))

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LorenaRx said:

Daca tot spui ca suntem diferiți în ranguri, de ce rang 5 ( unul dintre cele mai importante din facțiune) nu a fost inclus în vot? Nu este deloc corect sa spui ca noi l-am ales din moment ce nu am votat toți. Unde este corectitudinea aia de care tot spui? Daca tot vrei sa faci ceva corect, atunci fa-l cum trebuie. :))

Vorbim despre corectitudine cand va fi cunoscut termenul de catre toate persoanele care iau parte la conversatie.

DF146BF8-9247-4530-86CD-B7ABE431ACB4.gif

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Ailime said:

Vorbim despre corectitudine cand va fi cunoscut termenul de catre toate persoanele care iau parte la conversatie.

DF146BF8-9247-4530-86CD-B7ABE431ACB4.gif

"Ești conștient de faptul că membrii facțiunii au obligația de a lucra împreună și de a se ajuta reciproc?"

Asta era o veche întrebare din seria aplicațiilor. Dar acum înțeleg motivul pentru care a fost schimbată, pentru că nu știi să apreciezi egalitatea tuturor, nu te face o funcție pe un joc domnișoară, află de la mine.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, chronosx said:

"Ești conștient de faptul că membrii facțiunii au obligația de a lucra împreună și de a se ajuta reciproc?"

Asta era o veche întrebare din seria aplicațiilor. Dar acum înțeleg motivul pentru care a fost schimbată, pentru că nu știi să apreciezi egalitatea tuturor, nu te face o funcție pe un joc domnișoară, află de la mine.

Ai gresit persoana la care sa te plangi 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ailime said:

Ai gresit persoana la care sa te plangi 

Aparent ai si o lipsa foarte mare de respect fata de cei mai inaintati in varsta decat tine. Invata sa te comporti daca vrei la MAI.. daca stii ce inseamna.

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, reporteri dragi. Ce faceți, cum mai sunteți?

 

Edit for Lorena:

 

11 hours ago, LorenaRx said:

Ooo, long time no see :P

Ma bucur sa te vad pe aici, sper ca ești bine :*

Noi ce sa facem? Pe aici cu dramele vechi și noi, asa cum ne-ai lăsat :))

 

 

 

Good to see you here again. ? ?

Da, m-am gândit să văd ce mai face facțiunea în care am petrecut o bună bucată de vreme ?. Sunt bine, sănătos, iar asta este cel mai important lucru în viața tuturor. Restul îl obținem noi la un moment dat. ?

Off, îmi pare rău să văd astfel de lucruri. Cred că ar trebui să începem anul fără conflicte / discuții toxice sau drame pe un joc și să găsim o cale de mijloc pentru toată lumea ?. Anyway, am vrut să vă salut și să vă doresc un an mai bun, plin de realizari, fericire și sănătate. ???

 

 

Edit for Chronos:

 

10 hours ago, chronosx said:

Salutari, domnule AUDI! Uite ce sa facem, traim bine si nu prea, nu te-am mai vazut de cand ai lasat adminul, cam aceeasi perioada de cand m-am lasat si eu. Cum mai e viata ta?

 

Știu că am interacționat recent când voiai să intrii în Paramedics. Da, atunci când am lăsat adminul erau alte vremuri. Viața mea e bună și frumoasă, sper că și a ta este la fel.

 

 

Edited by Mikkel
Edit #2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mikkel said:

Bună seara, reporteri dragi. Ce faceți, cum mai sunteți?

Ooo, long time no see :P

Ma bucur sa te vad pe aici, sper ca ești bine :*

Noi ce sa facem? Pe aici cu dramele vechi și noi, asa cum ne-ai lăsat :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mikkel said:

Bună seara, reporteri dragi. Ce faceți, cum mai sunteți?

Salutari, domnule AUDI! Uite ce sa facem, traim bine si nu prea, nu te-am mai vazut de cand ai lasat adminul, cam aceeasi perioada de cand m-am lasat si eu. Cum mai e viata ta?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Pentru ca vad ca au fost ceva discutii legate de urmatorul vostru logo simt nevoia sa fac o clarificare ca sa nu mai existe vorbe de genul asta pe viitor. Liderul de factiune are dreptul sa-si aleaga urmatorul logo pentru factiune (o singura data / 3luni de zile) cat timp factiunea este de acord cu acest lucru. 

 

Ca tot se discuta de " X Generation " sau alte prostii de genul asta pentru RPG1 adminii de nivel 4+ nu sunt de acord cu astfel de cocalarisme, deci logo-ul sugerat este unul bun.

 

pentru cine nu e inca la curent -> " Trebuie să fie de acord și membrii voștri cu noul logo, în caz contrar riscați sancțiuni. " & " Ca o rugaminte pentru cei ce au cerut logo cu " X Generation " o sa am nevoie de o varianta fara respectiva fraza integrata in logo, da urat si pare "cocalaresc" pentru jucatori.  " 

 

@Ailimepoti sa-ti postezi logo-ul in topicul de cereri. Cat despre cei ce postati aici fara sa fiti membri opriti-va ca voi va luati warn de la aia care dau report ;) 

 

An nou fericit.

 

PS: Nu zic ca urmatoarele logo'uri nu sunt OK dar preferam sa NU le vedem si pe RPG1 https://imgur.com/a/f08knrT & https://imgur.com/a/toGXVjd 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Bună seara!

Mult succes în acordarea de anunțuri gratuite, anunțuri din pachet, interviuri, concursuri, concursuri speciale și așa mai departe! Grijă la jucătorii (mai există pe server) ce vă pun bețe în roată, Succes! ❤️ 

Edited by A K U
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ReKKSiOO said:

salut,

Vreau sa intreb daca mai facem vreo activitate sau sa propun, nu am mai facut de mult una, cum doriti voi.

Chiar luna trecuta am avut o activitate, dar poti propune aici daca ai idei.

Season 2 Nbc GIF by The Office

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.