Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, Ailime said:

Chiar luna trecuta am avut o activitate, dar poti propune aici daca ai idei.

Season 2 Nbc GIF by The Office

Da, daca mai vor si colegii as zice sa facem o activitate cu alta factiune ca doar cu noi e plictisitor, ar fi frumos sa facem cu un departament, dar facem cu ce vreti voi.

Edited by ReKKSiOO
Link to comment
Share on other sites

@Ailime bun, deci dupa cum ti-am spus si pe [/f], eu as avea doua idei de activitati.

 

• Prima idee ar fi sa organizam un convoi, ceva gen cum fac si cei din clanul [SoA], doar ca cu News Vanuri si cu News Chopperul, alaturi de alta factiune, aceasta ramanand la alegerea ta si a membrilor. Traseul inca nu l-am gandit complet, dar ma gandeam sa incepem de la HQ-ul nostru, urmand sa trecem pe la CNN LV, apoi CNN LS, iar in cele din urma CNN SF. Dupa cum am mai spus, nu este neaparat traseul final, zic ca mai trebuie gandit, dar mi s-ar parea logic ca noi fiind reporteri, sa trecem si pe la CNN. Iar la final, dupa cum ai mentionat si tu, sa incheiem la PUBG arena, paintball, sau race arena.


• A doua idee ar fi sa organizam o cursa, dar nu cu vehicule, ci pe jos. La fel, am putea sa mai invitam o alta factiune la activitate, aceasta ramanand la alegerea membrilor. Traseul sa fie stabilit tot de tine sau de membri, propunerea mea fiind insa ca acesta sa se desfasoare de la HQ-ul nostru pana la cariera.

 

Sper ca o sa iei si aceste propuneri in considerare si sper sa va placa si voua, dragi colegutzi.
Va pwp

Edited by ZEW GalipDrogatNotoriu
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ZEW GalipDrogatNotoriu said:

@Ailime bun, deci dupa cum ti-am spus si pe [/f], eu as avea doua idei de activitati.

 

• Prima idee ar fi sa organizam un convoi, ceva gen cum fac si cei din clanul [SoA], doar ca cu News Vanuri si cu News Chopperul, alaturi de alta factiune, aceasta ramanand la alegerea ta si a membrilor. Traseul inca nu l-am gandit complet, dar ma gandeam sa incepem de la HQ-ul nostru, urmand sa trecem pe la CNN LV, apoi CNN LS, iar in cele din urma CNN SF. Dupa cum am mai spus, nu este neaparat traseul final, zic ca mai trebuie gandit, dar mi s-ar parea logic ca noi fiind reporteri, sa trecem si pe la CNN. Iar la final, dupa cum ai mentionat si tu, sa incheiem la PUBG arena, paintball, sau race arena.


• A doua idee ar fi sa organizam o cursa, dar nu cu vehicule, ci pe jos. La fel, am putea sa mai invitam o alta factiune la activitate, aceasta ramanand la alegerea membrilor. Traseul sa fie stabilit tot de tine sau de membri, propunerea mea fiind insa ca acesta sa se desfasoare de la HQ-ul nostru pana la cariera.

 

Sper ca o sa iei si aceste propuneri in considerare si sper sa va placa si voua, dragi colegutzi.
Va pwp

Nu cred că aș fi de acord cu a doua propunere de activitate, deoarece unii s-ar putea sa aiba plugin-ul infinte run și mie unul nu-mi merge, si ar fi un mare avantaj pentru cei care au, as propune sa fie mai gandita a doua varianta.

Edited by L e v e l s
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, L e v e l s said:

Nu cred că aș fi de acord cu a doua propunere de activitate, deoarece unii s-ar putea sa aiba plugin-ul infinte run și mie unul nu-mi merge, si ar fi un mare avantaj pentru cei care au, as propune sa fie mai gandita a dous varianta.

Deci problema nu e ca au altii infinte run, problema e ca nu poti si tu :))

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ZEW GalipDrogatNotoriu said:

@Ailime bun, deci dupa cum ti-am spus si pe [/f], eu as avea doua idei de activitati.

 

• Prima idee ar fi sa organizam un convoi, ceva gen cum fac si cei din clanul [SoA], doar ca cu News Vanuri si cu News Chopperul, alaturi de alta factiune, aceasta ramanand la alegerea ta si a membrilor. Traseul inca nu l-am gandit complet, dar ma gandeam sa incepem de la HQ-ul nostru, urmand sa trecem pe la CNN LV, apoi CNN LS, iar in cele din urma CNN SF. Dupa cum am mai spus, nu este neaparat traseul final, zic ca mai trebuie gandit, dar mi s-ar parea logic ca noi fiind reporteri, sa trecem si pe la CNN. Iar la final, dupa cum ai mentionat si tu, sa incheiem la PUBG arena, paintball, sau race arena.


• A doua idee ar fi sa organizam o cursa, dar nu cu vehicule, ci pe jos. La fel, am putea sa mai invitam o alta factiune la activitate, aceasta ramanand la alegerea membrilor. Traseul sa fie stabilit tot de tine sau de membri, propunerea mea fiind insa ca acesta sa se desfasoare de la HQ-ul nostru pana la cariera.

 

Sper ca o sa iei si aceste propuneri in considerare si sper sa va placa si voua, dragi colegutzi.
Va pwp

Buna idee! M-am mai gandit sa ne oprim de exemplu pe aeroportul parasit si sa dam anunturi gratuite playerilor 5-10 minute.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Victory BlackSword said:

pentru ca tot timpul am fost pe primul loc ?

minciuni sclavi nu pote sa fie primi macsim primi la munca de sclavi

45 minutes ago, Daniel Negoi said:

Re

buna siara

40 minutes ago, Lebus said:

 

of of of desteapta esti, dar nu tu lăbuș

31 minutes ago, LorenaRx said:

O dar cata activitate pe aici =))

asta este datoria unui reporter, sa fie cat mai activ posibil =)))

hai că da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.