Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, .Aku said:

Salut!

Vin cu următoarea întrebare. Ce premiu doriți să aibă următoarea misiune a săptămânii? 

În plus, dacă aveți idei de misiuni, le aștept în privat!

Spor!

Un raport optional + 250.000$ ar fi premiul ideal.

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2021 at 4:48 PM, .Aku said:

Salut!

Vin cu următoarea întrebare. Ce premiu doriți să aibă următoarea misiune a săptămânii? 

În plus, dacă aveți idei de misiuni, le aștept în privat!

Spor!

Daca se poate culoare hidden + 50.000$

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Am să organizez o activitate opțională în cel mai scurt timp. Aștept propunerile mai jos (premiul, tipul activității) + ziua în care doriți.

 

Un sfârșit de săptămână liniștit!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, .Aku said:

Salut!

 

Am să organizez o activitate opțională în cel mai scurt timp. Aștept propunerile mai jos (premiul, tipul activității) + ziua în care doriți.

 

Un sfârșit de săptămână liniștit!

Premiu cash, tip duele, maine ar fi ok.

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2021 at 9:50 PM, .Aku said:

Salut!

 

Am să organizez o activitate opțională în cel mai scurt timp. Aștept propunerile mai jos (premiul, tipul activității) + ziua în care doriți.

 

Un sfârșit de săptămână liniștit!

Propun o activitate de tip duele, preferabil in weekend, dupa ora 20:00.

Premiul 1- 100.000$ + raport optional, premiul 2- 50.000$ + raport injumatatit ar fi premiile ideale.

Link to comment
Share on other sites

Heeei, nu uitati ca vineri, 12.02.2021, avem o activitate obligatorie de la ora 18:00.

Daca nu puteti intra, va rog sa puneti o cerere de invoire in topicul predestinat pentru a nu fi sanctionati cu faction warn.

Profitati de faptul ca puteti vota prin a posta in noul topic.

 

Link to comment
Share on other sites

Newspaper mockup Free Psd

 

Salutări!

 

Nu vreau să existe discuții sau alte minunății, vreau doar să atrag atenția celor de rang 3, rang 4 și rang 5.

Am hotărât ca în aceste zile să fac o mică evidență a ziarelor. În ce constă? În reporterii ce au aprobat / respins ziare în săptămâna curentă.

Am observat că nu există o implicare foarte mare, ceea ce nu este tocmai OK.

Totul arată așa:

1701513247_Screenshot2021-02-14234626.png.2691a05476c3b4a9525c0009aa2a3877.png

 

874935903_Screenshot2021-02-14234640.thumb.png.1eceb6552cbf0c5ac81a4aaf51dc62ef.png

 

 

 Sper că nu există greșeli în mica evidență. După cum se observă, reporterii de , rang 4 sau rang 5 nu s-au atins de un ziar. Am repetat de foarte multe ori, aprobatul intră în sfera activității voastre din facțiunea News Reporters. Conducerea facțiunii dorește să vadă mai multă implicare din partea voastră! Există ZECE reporteri de rang 2 ce trebuie să efectueze un ziar pe săptămână. După cum bine știți, doar cei de rang 3+ pot răspunde (există un reporter de rang 3 ce este în inactivitate, cinci reporteri de RANG 4 și trei reporteri de RANG 5). Sper ca în săptămâna următoare să nu mai existe probleme.

Pe lângă asta, încercați să vă ajutați colegii aflați în dificultate! Am observat câ atunci când este vorba de corectat un ziar, poc, apar motive total aiurea precum "fac job" sau "sunt la eveniment" (am zis-o la modul GENERAL, nu fac referire la nimeni). O astfel de aprobare nu durează mai mult de 5 minute, totul depinde de voi! Citiți ziarul cu voce tare pentru a identifica mai ușor greșelile (eu așa procedez și nu există probleme). Unii reporteri de rang 2 așteaptă foarte mult pentru o aprobare (vorbesc tot la modul GENERAL. Mulțumesc, Alucard! Știi tu :) ).

Revin cu o nouă evidență!

 

Seară faină! :D

 

 

Edited by .Aku
Link to comment
Share on other sites

@.Aku Buna seara, sau ziua (dupa caz)! As dori sa contest o eroare in corectarea unui ziar, mai exact ziarul pe tema Metin2. Nu este o greseala de o gravitate inimaginabila de mare, dar la randul ei, ramane o greseala pana la urma. Greseala in sine este un cuvant de pe al 10 lea rand, anume cuvantul “colovial”. Daca ne luam 60 de secunde din timp sa verificam dictionarele valabile, vom afla ca intr-adevar, cuvantul “colovial” nu exista, dar in schimb exista varianta corecta, anume “colocvial”. Nu doresc sanctionarea nimanui pentru o astfel de greseala minora, am vrut doar sa atrag atentia conducerii, pentru a nu ne trezi cu sesizari de la post hunteri. In acelasi timp, doresc sa atrag atentia membrilor si a va recomanda sa nu vindeti ziarul respectiv, riscati sa dati de post hunteri.
va pwp ceaw

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Membrii de rank 3+ care s-au plictisit de monotonia interviurilor sau a concursurilor normale si le e frica sa dea concurs special spunand ca e prea greu sau alte motive. Puteti sa imi trimteti PM sau sa ma contactati pe discord si am sa va ajut cu orice concurs vreti, va pot da modele mele de concurs si asa mai departe! Va pup :*

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lebus said:

Salutare tuturor! Membrii de rank 3+ care s-au plictisit de monotonia interviurilor sau a concursurilor normale si le e frica sa dea concurs special spunand ca e prea greu sau alte motive. Puteti sa imi trimteti PM sau sa ma contactati pe discord si am sa va ajut cu orice concurs vreti, va pot da modele mele de concurs si asa mai departe! Va pup :*

Ma anveti si pe mn?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.