Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vegan Hello GIF by joonasjoonas 

 

Salut! Incurajez toti membrii de rank 3+ sa inceapa sa dea concursuri speciale. Sunt foarte usoare si face factiunea sa nu mai fie monotona. Daca va e frica sau credeti ca nu va descurcati la concursuri, astept un mesaj pe discord ( Lebus#1218 ) sau pe joc, desigur. Va pup! :*

 

            WCqliA7.png                                         IVJuLI6.png         S2yDUT9.png           

Edited by Lebus
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ailime said:

O dar vai, cine a intrat. :O Bine ai venit!

Cat rezisti? ? 

Multumesc de primirea calduroasa draga mea, Emilia!/

Sa speram ca destul de mult, de ce toti va indoiti de mine? :( Chiar asa rau sunt? :)) 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, .Aku said:

Pachet anulat. Primeși un Faction Warn pentru nepostare pachet la timp. Acesta a fost acceptat pe data de 6 mai, anul 2021. Clientul a avut 3 zile la dispoziție pentru a îți transfera suma de bani. În caz contrar, tu trebuia să postezi pachetul ca anulat în max. 24 de ore (6 + 3 + 1 = 10; iar noi suntem în 12 mai). Tura viitoare să verifici din timp topicul.

 

skin Intern (1) members: 9

online [OG]SlimingNoN (1 pachet finalizat)

online FROG[ZEW] (1 pachet finalizat)

online IacobAdv (0 pachete finalizate)

online [LDV]R.O.M.E.L.U (0 pachete finalizate)

online TRUE.PASNICUL[NC] (0 pachete finalizate)

online MihaiMNA[1] (0 pachete finalizate)

online [uN]Sir.Razvi (0 pachete finalizate)

online [420][SV].Amarok.[W12] (0 pachete finalizate)

online [BTK]DNX.EXE (0 pachete finalizate)


skin Local Reporter (2) members: 4

online Haydenowski[ZEW] (0 pachete finalizate)

online [uN]Geoka (1 pachet finalizat)

online Trifan (1 pachet finalizat)

online PaTric[K] (1 pachet finalizat)

 

skin Local Editor (3) members: 7

afk DariuS_[VODA] (2 pachete finalizate)

online [GF]ZaHANDO (3 pachete finalizate)

online .sNk[S4F] (3 pachete finalizate)

online [uN]Sabzaky. (2 pachete finalizate)

online [MMC]Lilian (1 pachet finalizat)

offline ZoNaBuM (1 pachete finalizate)

online [uN]sL0wLy.TheFiSH (1 pachet finalizat)


skin Network Anchor (4) members: 4

online Veycer[ZEW] (3 pachete finalizate)

online 2k1.PesteleTau.[VODA] (3 pachete finalizate)

online [low]adruti (3 pachete finalizate)

online .DjC. (3 pachete finalizate)

 

skin Network Editor (5) members: 5

online [LDV]Tendoi (3 pachete finalizate)

online GalipDrogatu[ZEW] (3 pachete finalizate)

online [low]Lebus.TORPILA (3 pachete finalizate)

online [LDV]DiKE (3 pachete finalizate)

online [low]scrieceva (3 pachete finalizate)

Ba mna, fiecare cu ce poate, dar zic sa mai lasati un pic din ura si invidia din voi. Ce s-a intamplat cu Matei ala care anunta pe toata lumea pe discord si whatsapp ca au pachet? As fi zis ca mna, poate nu mai vrea sa anunte si n-as fi avut nimic impotriva, dar la scurt timp dupa, primesc o notificare de pe discord cu "Cutarescu ai pachet.", ceea ce ma duce cu gandul la favorizari, respectiv defavorizari. Doamne ferste, cred ca sunt doar un pic confuz si de fapt chiar nu este vorba de favorizari, sau? Din cate imi aduc eu aminte, inainte pachetele erau pentru membrii de rang 1 si 2, acum mi se pare ironic si hilar cum fix cei de rang 1-2 au 0 pachete finalizate, dar nu frate, ca e mai bine sa le dai celor de rang mare (cu raport mic), in loc sa le dai celor de rang 1 sau 2 (care au 110, respectiv 100 de puncte la raport). Nu ma plang ca imi dai pachete, Doamne ferste, daca nu-mi palceau pachetele imi puneam demisia acum mult timp, dar mi se pare o nesimtire curata sa oferi un pachet si nici macar sa nu anunti persoana respectiva. Acum imi vei raspunde probabil cu argumentul ca "Da, dar esti reproter, trebuie sa verifici zilnic forumul.", iar eu iti voi zice ca il verific, dar nu stau sa ma uit la fiecare pachet acordat in parte, ar dura mult si ar fi o risipa de timp, pentru ghici ce si eu mai ies si pe afara, ca mna, viata sociala e mai importanta decat samp, cred (wow cine ar fi crezut). 

Jos ranga, stop violenta, v-am pwpat

 

Edit: Am uitat sa mentionez ca ai putea sa dai macar tag reproterului respectiv, o usurare de munca pentru toti. [@cutare]

 

Edited by galipDROGATU ZEW
EDITAT
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, galipDROGATU ZEW said:

Ba mna, fiecare cu ce poate, dar zic sa mai lasati un pic din ura si invidia din voi. Ce s-a intamplat cu Matei ala care anunta pe toata lumea pe discord si whatsapp ca au pachet? As fi zis ca mna, poate nu mai vrea sa anunte si n-as fi avut nimic impotriva, dar la scurt timp dupa, primesc o notificare de pe discord cu "Cutarescu ai pachet.", ceea ce ma duce cu gandul la favorizari, respectiv defavorizari. Doamne ferste, cred ca sunt doar un pic confuz si de fapt chiar nu este vorba de favorizari, sau? Din cate imi aduc eu aminte, inainte pachetele erau pentru membrii de rang 1 si 2, acum mi se pare ironic si hilar cum fix cei de rang 1-2 au 0 pachete finalizate, dar nu frate, ca e mai bine sa le dai celor de rang mare (cu raport mic), in loc sa le dai celor de rang 1 sau 2 (care au 110, respectiv 100 de puncte la raport). Nu ma plang ca imi dai pachete, Doamne ferste, daca nu-mi palceau pachetele imi puneam demisia acum mult timp, dar mi se pare o nesimtire curata sa oferi un pachet si nici macar sa nu anunti persoana respectiva. Acum imi vei raspunde probabil cu argumentul ca "Da, dar esti reproter, trebuie sa verifici zilnic forumul.", iar eu iti voi zice ca il verific, dar nu stau sa ma uit la fiecare pachet acordat in parte, ar dura mult si ar fi o risipa de timp, pentru ghici ce si eu mai ies si pe afara, ca mna, viata sociala e mai importanta decat samp, cred (wow cine ar fi crezut). 

Jos ranga, stop violenta, v-am pwpat

 

Edit: Am uitat sa mentionez ca ai putea sa dai macar tag reproterului respectiv, o usurare de munca pentru toti. [@cutare]

 

de cand viata reala e mai importanta decat sanpul watafac 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, galipDROGATU ZEW said:

Ba mna, fiecare cu ce poate, dar zic sa mai lasati un pic din ura si invidia din voi. Ce s-a intamplat cu Matei ala care anunta pe toata lumea pe discord si whatsapp ca au pachet? As fi zis ca mna, poate nu mai vrea sa anunte si n-as fi avut nimic impotriva, dar la scurt timp dupa, primesc o notificare de pe discord cu "Cutarescu ai pachet.", ceea ce ma duce cu gandul la favorizari, respectiv defavorizari. Doamne ferste, cred ca sunt doar un pic confuz si de fapt chiar nu este vorba de favorizari, sau? Din cate imi aduc eu aminte, inainte pachetele erau pentru membrii de rang 1 si 2, acum mi se pare ironic si hilar cum fix cei de rang 1-2 au 0 pachete finalizate, dar nu frate, ca e mai bine sa le dai celor de rang mare (cu raport mic), in loc sa le dai celor de rang 1 sau 2 (care au 110, respectiv 100 de puncte la raport). Nu ma plang ca imi dai pachete, Doamne ferste, daca nu-mi palceau pachetele imi puneam demisia acum mult timp, dar mi se pare o nesimtire curata sa oferi un pachet si nici macar sa nu anunti persoana respectiva. Acum imi vei raspunde probabil cu argumentul ca "Da, dar esti reproter, trebuie sa verifici zilnic forumul.", iar eu iti voi zice ca il verific, dar nu stau sa ma uit la fiecare pachet acordat in parte, ar dura mult si ar fi o risipa de timp, pentru ghici ce si eu mai ies si pe afara, ca mna, viata sociala e mai importanta decat samp, cred (wow cine ar fi crezut). 

Jos ranga, stop violenta, v-am pwpat

 

Edit: Am uitat sa mentionez ca ai putea sa dai macar tag reproterului respectiv, o usurare de munca pentru toti. [@cutare]

 

Fiecare are o viata sociala dincolo de monitor, stai calm. Nu e de datoria noastra, a conducerii, sa va informam in MOD SPECIAL ca aveti pachet. Asa cum ai putut deschide forumul sa scrii cat de suparat esti, puteai sa te uiti regulat daca ai pachet, sau sa vezi ce mai misca prin factiune. Iti lua maxim 2 minute sa verifici, mai putin decat ai stat tu sa scrii cele de mai sus. Da, desigur ca va putem mentiona in topicul de pachete atunci cand primiti unul, dar atunci ar insemna ca voi nu mai miscati un deget. Vreti doar mura-n gura. Favorizare? Foarte bine putea sa ii anunte in privat, iar tu sa nu vezi. Nu e nimic ilegal sau impotriva regulilor.

 

Pot si eu sa vin sa ma plang ca nu mi-a dat tag adminul 4 ca sa vad ca trebuie sa postez o regula, dar era penibil, chiar jenant sa fac asta. Mi-am asumat, era treaba mea sa verific, mi-am acceptat sanctiunea fara sa zic ca ''Eu am o viata, am prieteni, am familie, nu ca voi'' (ca tot asta insinuezi, ceea ce e foarte urat).

 

Va rog eu sa incetati, chiar nu-i cazul pentru asa ceva. Nu-i frumos sa spunem basini d-astea cu buletinul in mana. Hai sa ne facem jocul mai frumos. Cuvantul ura si invidie chiar nu exista pentru @.Aku :)), il cunosc deja destul de bine, daca el nu-i inocent si baiat la locul lui, atunci nu stiu cine e.

 

Ii apreciez pe toti cei care isi vad de treaba lor! Kisses :* 

Link to comment
Share on other sites

ce naiba bă nici nu am ieșit bine din facțiune deja începe liderul vostru să bată apropouri de mine...

potoliți-vă bă cu înjurăturile pe Discord și cu apropourile, aveți 3-4 aplicații într-o zi din limita de 15 (înainte fiind 35 și tot nu se umplea, dar mă rog) și toți se feresc de voi, dar credeți că dacă DreeW este managerul vostru înseamnă că aveți dreptate? chiar mă bucur că am scris romanul ăla, nu aveți idee cât pot să râd de voi și de cât încercați să îmi suferiți venind la mine pe joc și dându-mi mesaje (să nu mai zic de înjurături pe unde apucați) și toate astea pentru un joc unde trăiți mai mult decât în viața reală.

bă, sunteți sub orice critică, la modul serios acum. este clar că niciunul din voi nu aveți speranțe pentru a fii cu adevărat ceva în viață, voi vă bazați pe ăla mai mare crezând că totul va fi bine, de-abia aștept să văd cum o să plângeți dacă și lebus începe să se ia de voi și nu mai stă la botul vostru când îl puneți să scrie anunțuri pentru membrii noi... jalnic, bă dar jalnic, asta denotă cât de mult sunt interesați jucătorii de voi și cât de mult se cunoaște despre adevăratul vostru caracter.

unknown.png

nu e important de la cine e poza (nu, nu e de la Galip, e de la cineva nou-venit, nu vă chinuiți că nu aflați)
'ți se pare că ai aceleași drepturi ca și mine?' - DreeW, admin 5, dar asta se aplică și pentru restul (vă știți prea bine, de-aia continui să râd de voi)

să faceți bă curățenie pe serverul vostru care-i de fapt privilegiu că aveți la sifoane mai ceva cum a avut Sisu când l-au turnat pentru trafic și consum de droguri (dea, am cultură generală cât nu are .Anne cunoștințe despre pachetele de anunțuri, că tot mi-am adus aminte cât plângea)

image0.jpg?width=841&height=473

image0.png

:p

Link to comment
Share on other sites

hello. i am member of sfsi. and i want to say this. our ex member and your member now mihaimna borrowed from our members a lot of money. idk from how many our members he borrowed exactly but was about 5 members. he borrowed 350k from these members even me. and when we are asking to pay back he said i dont have now everytime. we were noobs. we trusted him bcs he said i am serious and borrowed money to him only by transfer. dont do same bad thing. dont borrow money to this member. enjoy and good luck. thanks. bye.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, kokosak said:

hello. i am member of sfsi. and i want to say this. our ex member and your member now mihaimna borrowed from our members a lot of money. idk from how many our members he borrowed exactly but was about 5 members. he borrowed 350k from these members even me. and when we are asking to pay back he said i dont have now everytime. we were noobs. we trusted him bcs he said i am serious and borrowed money to him only by transfer. dont do same bad thing. dont borrow money to this member. enjoy and good luck. thanks. bye.

 

He did the same thing in LS Taxi, at least to me (995k) and to someone else (300k).

 

Jesus!

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2021 at 10:26 PM, kokosak said:

hello. i am member of sfsi. and i want to say this. our ex member and your member now mihaimna borrowed from our members a lot of money. idk from how many our members he borrowed exactly but was about 5 members. he borrowed 350k from these members even me. and when we are asking to pay back he said i dont have now everytime. we were noobs. we trusted him bcs he said i am serious and borrowed money to him only by transfer. dont do same bad thing. dont borrow money to this member. enjoy and good luck. thanks. bye.

Good to know, thanks ❤️ . 

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2021 at 11:56 PM, kokosak said:

hello. i am member of sfsi. and i want to say this. our ex member and your member now mihaimna borrowed from our members a lot of money. idk from how many our members he borrowed exactly but was about 5 members. he borrowed 350k from these members even me. and when we are asking to pay back he said i dont have now everytime. we were noobs. we trusted him bcs he said i am serious and borrowed money to him only by transfer. dont do same bad thing. dont borrow money to this member. enjoy and good luck. thanks. bye.

Dear friend, you should not borrow the money.

Secoundly. It's not our fault :D.

Link to comment
Share on other sites

Bom Dia Reaction GIF

Ceauu, va rog sa verificati topicul cu anunturi importante. In caz ca aveti nelamuriri, intrebati-ma ca sa va pot lamuri.

De asemenea, toti cei care nu sunt pe serverul de discord al factiunii, adaugati-ma (Emilia#9759) ca sa va dau invite, vreau sa fim toti acolo.

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.