Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, Hawkeye ToV said:

Salut colegi, ce mai ziceți?

Salutare! Te rog sa citesti ce scrie pe prima pagina: "Nu se permit posturi de genul: "Bună dimineața, ce faceți? | Salut, am plecat la școală'' și asa mai departe." 

Te rog sa ai mai multa grija data viitoare, Hawkeye!

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlwd said:

Salutare! Te rog sa citesti ce scrie pe prima pagina: "Nu se permit posturi de genul: "Bună dimineața, ce faceți? | Salut, am plecat la școală'' și asa mai departe." 

Te rog sa ai mai multa grija data viitoare, Hawkeye!

spacer.png

De ce ești rău cu mine? Nu am voie nici mesaj să dau pe Discuții de tine :(

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Hawkeye ToV said:

De ce ești rău cu mine? Nu am voie nici mesaj să dau pe Discuții de tine :(

Nu sunt rău, doar ți-am adus la cunoștința cum stă treaba cu acest topic. Ai dreptul să dai câte mesaje vrei în acest topic atât timp cât nu încalcă regulile.

spacer.png

14 minutes ago, South DiKE said:

Nu-l asculta pe Vlad că aiurează.

Cât despre tine, DiKE, nu mai am ce discuta cu tine începând de astăzi, nu am nevoie de șerpi în jurul meu. Îți urez mult succes în tot ce vrei să realizezi.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vlwd said:

Nu sunt rău, doar ți-am adus la cunoștința cum stă treaba cu acest topic. Ai dreptul să dai câte mesaje vrei în acest topic atât timp cât nu încalcă regulile.

spacer.png

Cât despre tine, DiKE, nu mai am ce discuta cu tine începând de astăzi, nu am nevoie de șerpi în jurul meu. Îți urez mult succes în tot ce vrei să realizezi.

spacer.png

Tu vrei sa ne despărțim????

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South DiKE said:

Încă n-ai citit romanele contemporanului autor Ripley, Rewind, Wexler, ndr, Reverence și cum s-a mai numit el de-a lungul "vieții" sale de sampist. O altă operă semnată de distinsul autor fiind "Dezamăgirea din Paramedics".

Rad, stiu ca 2 de acolo sunt foarte dramatici.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.