Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare!! Mie de ce nu-mi dati pachet ? PS-acum sunt la scoala.

Cu siguranta vei primii si tu de la Laurance.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei noi, dar si cei vechi, am un anunt destul de important. Concursul cu peisaje se va sfarsii o perioada de timp, cel mai posibil il voi incepe din iunie, de pe 1.

Pentru cei ce nu stiu de acest concurs sa arunce un ochi in topicul "Imagini si divertisment". Vreau sa vad implicare, nu cred ca va strica minim 30.000$ per saptamana.

Fericitul castigator de saptamana trecuta este B.Dup, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu m-am urcat in tren si sunt aproape de Buzau, urati-mi noroc, spor la raport si sa aveti mare grija, poate nu avem nicio reclamatie saptamana asta. :*

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu m-am urcat in tren si sunt aproape de Buzau, urati-mi noroc, spor la raport si sa aveti mare grija, poate nu avem nicio reclamatie saptamana asta. :*

Drum bun gogule. Te asteptam inapoi cu munca :)).

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu m-am urcat in tren si sunt aproape de Buzau, urati-mi noroc, spor la raport si sa aveti mare grija, poate nu avem nicio reclamatie saptamana asta. :*

Drum bun! Ai grija ce faci! :)

Link to comment
Share on other sites

Neata! Denkat, ocupa-te mai rapid de LIVE-urile lui Luxior, daca nu ii gasesti ON pana maine seara anuleaza-le LIVEu`. Maine dimineata, sau chiar asta` seara o sa distribui LIVE-urile, atentie pe topicul cu servicii.

Link to comment
Share on other sites

@@Freeq, Salut. Eu incerc sa-i caut cand sunt on, insa am impresia ca nu mai joaca pe server. De cand mi-ai zis sa ma ocup de live-urile lui luxior doar odata l-am gasit pe adelin98 on si atunci era AFK. Nu sunt eu vinovat, cred ca o sa le anulez.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, eu mor inghetat la -2 grade aici si ma gandesc ca mai bine nu veneam, voi ce mai faceti?

 

Eu nu am fost pe faza. Unde ziceai ca esti? :))

 

Neata. Ne auzim in game.

 

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei nabi, tin sa va anunt ca am trecut cu succes probele sportive, probele psihologice si am fost ADMIS. :*

Edited by S4F Luxior
Link to comment
Share on other sites

Dragii mei nabi, tin sa va anunt ca am trecut cu succes probele sportive, probele psihologice si am fost ADMIS. :*

Bine ba baiatule. Spor la omorat Irakieni. Ai intrare asigurata in National Guard acum.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE! Robert a postat in topicul cu responsabilitati, responsabilitatile fiecaruia, intrati acolo si aflati mai multe detalii.

Edited by Freeq
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.