Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata, dragi colegi, sunt singurul caruia nu-i merge SA:MP-ul? chiar nu stiu ce are...ma chinui de 30 de minute sa-l fac sa mearga, dar serverele nu se incarca.

Link to comment
Share on other sites

@, Da, asa cred. Eu nu am nicio problema.

 

Am facut 3 propuneri legate de server. Sustineti daca va place.

 

In scurt timp o sa plec la liceu, iar diseara nu cred ca intru. Spor la treaba, ne auzim.

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

@@omxic

 

Da boss, nu il public mai repede, stai linistit ! :)

 

@

 

SA:MP-ul nu are treaba cu serverele, este doar o platforma pe care joci si te conectezi la servere.

 

In plus, la mine merge perfect, sper sa-ti revina si tie cat de curand.

Edited by Plutonium
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Acum am ajuns si eu de la liceu. Vestea ca nu fac scoala vineri mi-a facut ziua geniala. :))

 

Spor la treaba. Nu uitati. Ramaneti atenti si sustineti videoclipul care o sa apara oficial astazi la ora 22:00.

 

Primul videoclip realizat de echipa After 12 (Plutonium, Xin , omxiC)

 

 

Ideea acestui videoclip este un DEMO a ceea ce putem. Consta intr-o reclama a businessului CNN Los Santos, owner: Xin.

 

Copyright © After 12 Team

Sponsor oficial: CNN Los Santos

 

 

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

Nu pluto, nu e asta. Ce ma oftic ca nu reusesc sa o gasesc.

Stiti voi o melodie house/drum n bass/dubstep nici eu nu stiu care are un bass drop cu un saxofon (cred) foarte deep si chill?

 

omxiC, interesanta rau ideea. Imi place ca ati folosit vocile personale, e mult mai interesant. Totusi, ati fi putut filma pe serverul de film. Check "StoDStarS" pe youtube ca am si eu niste filme vechi.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti cam tacuti de la o vreme, poate este din cauza ca sunteti mult prea ocupati cu rapoartele si pachetele si nu mai aveti timp sa va uitati prin acest topic. :)) Va urez tuturor mult succes in saptamana ce va urma, bafta la rapoarte.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti cam tacuti de la o vreme, poate este din cauza ca sunteti mult prea ocupati cu rapoartele si pachetele si nu mai aveti timp sa va uitati prin acest topic. :)) Va urez tuturor mult succes in saptamana ce va urma, bafta la rapoarte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salut luxior sunt ce faci? nu intri in game?

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa. Să nu uitaţi de şedinţa de marţi de la ora 21.00, rank 1, respectiv 2 sunt obligaţi să vină, rank 3+ au prezenţa opţională.

 

Am răspuns cererilor, să vă uitaţi şi să le luaţi în primire, nu vreau să văd probleme.

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua!

 

@, te rog să nu mai faci astfel de postări, data viitoare voi trece la sancţiuni.

@, probleme cu hostul.

 

Să nu uitaţi de şedinţa de mâine seară.

 

 

Link to comment
Share on other sites

In aceasta seara m-am gandit sa va vorbesc despre o intamplare ciudata...Kavarna, stii foarte bine cat de bine ne intelegeam in trecut...cand jucam barbut la sedinte, cand ne ajutam la rank 2 cu RP-urile (si da, chiar si atunci exista /parapet si /scurt circuit), astazi cred ca amandoi am exagerat si am avut partea noastra de vina...nu vreau sa pleci din factiune suparat pe mine, asa ca am meditat putin la conflictul nostru, dar in acelasi timp am privit in spate la cele aproape 2 luni petrecute impreuna in factiune in care ne-am inteles extraordinar, nu stiu de ce relatia de prietenie dintre noi s-a racit de la scandalul din NR, de la schimbarea liderului, etc...ma rog...sa trecem peste, eu imi cer scuze ca am exagerat azi si intr-adevar o parte din vina a fost a mea. Cum am mai spus, nu vreau sa pleci din NR suparat pe mine, atata timp cat ne-am inteles extraordinar de cand suntem in factiune.

 

Anon, imi pare rau si de tine ca pleci, in orice caz...ma bucur ca te-ai reintors in NR, fie pentru o perioada scurta, dar mi-a facut placere sa te am din nou ca si coleg. Tinem legatura.

 

Pup, nabi, bafta multa in continuare, eu voi fi mereu aici asteptandu-va sa va intoarceti candva. :*

Edited by MF Luxior
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.