Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta este primul meu post aici, il fac deoarece vreau sa ii propun liderului nostru ceva!



, cu permisiunea ta, sa facem de Craciun un Live cu toata echipa News Reporters, sa fie un mega eveniment de Craciun!


Ce parere ai? Stiu ca la prima vedere e ceva aproape inimaginabil dar nu imposibil!



Tu sa ne iei noua interviu, la toata echipa News Reporters, sa fie ceva organizat, sa stim cand vine randul nostru la raspunsul de intrebare, vedem, detaliile le punem la punct in timp de aceea am propus azi, sa avem timp!



Hai Tuck, sa facem istorie!



2015, echipa News Reporters realizeaza un mega eveniment!


Edited by Westbrook Studio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Asta este primul meu post aici, il fac deoarece vreau sa ii propun liderului nostru ceva!

, cu permisiunea ta, sa facem de Craciun un Live cu toata echipa News Reporters, sa fie un mega eveniment de Craciun!

Ce parere ai? Stiu ca la prima vedere e ceva aproape inimaginabil dar nu imposibil!

Tu sa ne iei noua interviu, la toata echipa News Reporters, sa fie ceva organizat, sa stim cand vine randul nostru la raspunsul de intrebare, vedem, detaliile le punem la punct in timp de aceea am propus azi, sa avem timp!

Hai Tuck, sa facem istorie!

2015, echipa News Reporters realizeaza un mega eveniment!
Nu mai pot băă =)) Suntem în septembrie și tu faci propunere pentru Crăciun.

EDIT: Fă propunerea aici http://forum.b-zone.ro/topic/41133-news-reporters-sugestii-suggestions/

EDIT x2: Io' bă, a două oară șhaf de pajină <3

Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

Ideea e una foarte buna, dar poate de craciun nici n-o sa mai fii in factiune:)) asa trebuie pusa problema :)) si daca tot incepem cu propuneri d-astea sa facem si ceva gen saptamana NR, eventuri in fiecare zi si alte chestii dinastea, dar cum ati spus si voi, pana la craciun mai e..

Link to comment
Share on other sites

@, Nu da nimeni live cu tine, ba! De cate ori sa-ti mai spun? Esti mult prea nab pentru [/live].

 

N'seara, lume! Ce mai faceti, cum o duceti?

Cred şi eu, am luat FW pentru că am dat live =))), nu mai dau în viaţa mea de pe cont în NR, salpa

Link to comment
Share on other sites

@, Eu cand ti-am spus tu nu m-ai crezut, ce vrei sa-ti fac?

@, Iti dau cicizeci de bani daca mai faci asta odata.

Hai că te cred acu`, pe 30 pică miercuri, dacă e miercuri mai fac raportu', nu? Dacă da, să mă grăbesc şi să-ncerc să scap de teme.

Link to comment
Share on other sites

Pe cine am pus eu la corectare pachete? Dati-mi un PM ca v-am uitat numele. :))


Pe cine am pus eu la corectare pachete? Dati-mi un PM ca v-am uitat numele. :))

Link to comment
Share on other sites

Pe cine am pus eu la corectare pachete? Dati-mi un PM ca v-am uitat numele. :))

Pe cine am pus eu la corectare pachete? Dati-mi un PM ca v-am uitat numele. :))

Andrew si Bloody, din cate tin eu minte :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.