Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@

Austin...: În urmă cu câteva momente un fost poliţist beat s-a izbit frontal

Austin...: de un stâlp. În urma impactului, stâlpul a suferit nişte defecţiuni tehnice.

Austin...: Membrii Paramedics îl resuscitează. Să sperăm că va fi bine!

Rekkles: Anunţurile gratuite au început, [/sms 762-3286].

=)))))

şi pentru aia cu "wrong scz", săracu' Xin mi-a dat doar un AV... ăla om.

Link to comment
Share on other sites

@

Austin...: În urmă cu câteva momente un fost poliţist beat s-a izbit frontal

Austin...: de un stâlp. În urma impactului, stâlpul a suferit nişte defecţiuni tehnice.

Austin...: Membrii Paramedics îl resuscitează. Să sperăm că va fi bine!

Rekkles: Anunţurile gratuite au început, [/sms 762-3286].

=)))))

şi pentru aia cu "wrong scz", săracu' Xin mi-a dat doar un AV... ăla om.

Soarta, ce sa faci. :))

Se mai intampla. Nu modific nimic din ce este pana acum. Mai adaug. :)) D'ale mele.

Link to comment
Share on other sites

Salut, mă gândeam să organizez un targ de anunțuri, respectiv ziare. Ca dată, m-am gândit la sâmbăta sau duminica viitoare. Pentru a fi posibilă realizarea acestui târg, aș avea nevoie de ceva membri de rank 1-2. Cei ce văd asta îmi pot confirma prezenta, pentru a vorbi cu sRn să l facem oficial.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum probabil stiti, toate lucrurile frumoase ajung, in cele din urma, la un final. Din pacate, cariera mea de reporter, se sfarseste aici. Tin sa va multumesc tuturor care m-ati suportat atata timp si vreau sa va urez multa bafta in continuare si spor la joc. Aveti grija de voi and keep up the good work. Va pupa AQ.

Link to comment
Share on other sites

@@AQtheR, bă ăsta cu "I know Judo", mi-a părut bine să te cunosc. Realizări în viaţă şi baftă cu serviciul. Ne mai vedem când rămâi şomer. :))

@, ai putea alege şi reporteri de rank 3 pentru a da interviuri spontane pe tema asta, în timp cei de rank 1 şi 2 publică anunţuri.

Link to comment
Share on other sites

Rank 3+: Vreau mai multă activitate din partea voastră, în special să ajutați membrii cu rank 1 și 2, nu să intrați numai pentru interviuri.

Rank 2: Aveți obligația de a posta evidența ziarelor după ce acesta a fost aprobat.

Link to comment
Share on other sites

Va recomand sa folositi sala de antrenamente cu bun simt, sa nu mai existe discutii legate de aceasta incapere. Vreti sa faceti DM in sala, nu are nimeni nimic impotriva dar nu va mai certati, incercati sa comunicati si sa va intelegi, tind sa cred ca suntem toti persoane mature si ne putem intelege prin intermediul dialogului. O noapte minutata va doresc!
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.