Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

- Nume: Spawn.exe[ZEW]

- Rank: 4, posibil 5

- Vechime: 5 luni fără 9 zile

- De ce dorești să pleci din facțiune?: nu doresc să plec, nu am de ales

- Alte precizări: au fost 5 luni frumoase, am râs, ne-am distrat, am muncit... Am avansat, ne-am ajutat, chiar dacă ne şi certam uneori. Nu pot să descriu tot acest timp petrecut aici. Voiam să stau măcar până la '/fvr', dar au apărut aplicaţiile la helper deschise, am aplicat şi am fost acceptat. Vă mulţumesc tuturor colegilor şi foştilor colegi pentru ajutor şi susţinere, lui pentru şansă, lui sRn pentru şansele acordate şi încrederea de promovare şi lui UnknownX, respectiv Andrew.Sk pentru ajutorul la 'nabism'(greu). Dacă ar fi să mai menţionez oameni care mi-au influenţat cariera şi socializarea cu voi, i-aş putea spune pe aceştia: Geani., BloodyChief, Co[bR]a, Oxigen, AllexandroS, Georgian, Zww, fpsMANN, Swole, Dice/DiceStar, sNrobert, Aditssa/NoName. şi să nu-l uit pe Tuckson. M-aş mai putea lungi, dar nu prea mai am cuvinte. Mulţumesc tuturor! Revin eu după ce pierd helperu', după vreo 2-3 zile. Baftă tuturor, o să-mi fie dor de voi!

 

Succes cu funția nab. Pwpek. :* Pe mine m-a respins :(.. Poate mă anunți și pe mine când iei Helper 2 și când se mai deschid aplicațiile, încerc iar norocul. Succes mai departe, pup. :*

Link to comment
Share on other sites

Merci pentru cuvintele frumoase spawn. Spor cu functia. Scuzati ca postez aici. Salutari celor care ma mai stiu. :3 Ma bucur ca nu ati lasat facitunea.

Link to comment
Share on other sites

Cu scoala, una alta, pe afara, mai pierd vremea. Incerc sa mai invat. Ma mai joc din cand in cand. Bine si eu, ca omul. Tu ce mai faci?

 

Geani, nu inteleg. La tine cica asta e contul secundar dar ai rank-uri mult mai mari pe asta decat pe cel principal. Cum vine asta. :))

Edited by AT Tuckson
Link to comment
Share on other sites

@, pa ba!

Sa sti ca nu-mi pare rau ca pleci, da ?
Nici nu voi plange, da ?

 

Mersi ca m-ai trecut testul, oricum te prindeam la colt daca nu ma treceai :P:))
Bafta si vezi ce faci cu functia, nu-i lasa sa-si bata joc de tine, sa iei aer curat in pauza dintre /n.

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

Doamne, nu ii inteleg pe aia care fac cereri de interviuri si asteapta sa fie ei sunati...

Fac cerere, se baga afk si mai au si pretentii.

Anyway, in rest, ce note ati luat la teze? :D Eu 9 la romana, 5 la mate si 8 la geografie. :))

 

Link to comment
Share on other sites

@, 6 romana, 7 mate si 6 fizica.

Ce faceti mai, praduitorilor? Ca tot e la moda vorba asta..

Cum stati cu rapoartele? Nu prea musca de live-uri saptamana asta pentru rang 3+, ne descurcam si noi, ce sa facem.

Ma bag sa mananc ceva si poate dupa sa invat putin, liceul asta..ce sa-i facem, v-am tucat, pa. :*

Link to comment
Share on other sites

Scuzati dublu post-ul. Vreau sa se vada acest mesaj, deoarece multi spuneti ca nu mai aveti ziarele scrise. Eu cand sterg un ziar, am un motiv bun si dovada pentru ce am sters ziarul respectiv. Cu 3 zile in urma, am sters 3 ziare, deoarece a fost un bug si nu apareau scrise complet. Am dat /testpaper la toate ziarele scrise, dar doar 3 am gasit cu aceasta problema, sa nu mai spuneti ca x si y sterg ziare aiurea, mai ales eu, uitati ca nu sterg aiurea, nu am de ce, daca sterg, sterg cu un motiv bun. Aici aveti acele ziare pe care le-am sters eu, de restul ziarelor sterse, nu am pic de idee, imi pare rau. http://imgur.com/a/eDvWX

Edited by Aynur
Link to comment
Share on other sites

Cred că e un bug.. zic eu.. foarte grav.. Din câte am observat, în prima și ultima poză ziarele sunt într-un fel suprapuse, combinate.. ceva de genul. În prima poză, ziarul lui Swole e despre Verdant Family, primul rând descrie facțiunea Verdant, al doilea și următoarele continuă cu Packer, care se găsește în a treia poză, în ziarul lui Chad...

 

Adevarul e că a numărat posturile de pe pagina anterioară, a văzut că-s 20, și a vrut să fie și el șef de pagină, na.. csf și el..

Glumesc nab.. nu o lua în serios. :* Mai râdem și noi puțin, no?

 

Părerea mea e următoarea: Până se rezolvă acest bug, înainte de a lua un ziar de la tipografie, [/bring x], verificați dacă ziarul e în regulă [/testpaper x]. Un membru a fost recent reclamat pentru chestia asta, că vinde ziare incomplete doar să-și facă raportul etc.. Așa că, mai bine irosiți 3 secunde și dați [/testpaper x] înainte de a lua ziarul pentru a-l vinde.

Edited by HG Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

@@sRn, nu ma intelege gresit, dar nu voi avea timp sa joc nici pe cel mare. Pe cel mare nu am pus inactivitate deoarece stiu ca pot sa mai intru sa fac un log la 2-3 zile pentru a nu fi dat afara din factiune/clan, dar pe contul asta nu-mi permit sa fac asta pentru ca asa ar trebui sa fac si raportul. Pe contul asta consider ca raportul este mai greu de facut, decat pe cel principal. Poti sa te uiti in fiecare zi la cate ore am pe Zhao. si sa vezi ca nici pe ala nu o sa joc. Nu vreau sa-ti schimbi parerea despre mine si sa crezi ca nu-mi pasa de acest cont din NR.

Link to comment
Share on other sites

@, Voiam si sef de pagina, iti dai seama, dar nu asta era intentia numarul 1. :) Nu ma supar ma, cum sa cred ca imi vorbeste tiganu meu de rau? :*

Buna seara. A venit si week-and-ul acesta, ce bine..deja ma saturasem. Cat am scris si azi la liceu, abia mai pot sa scriu la tastatura, am mainile amortite..

Voi, ce mai faceti, ce ati facut?

Vad ca sunt ceva cereri de pachete, succes celor ce se vor ocupa. :)

 

EDIT: Am sters iar cateva ziare bugate: http://imgur.com/a/Vbf3x

Edited by Aynur
Link to comment
Share on other sites

Salutare reporteri! Ce mai faceți? Eu acum am ajuns acasă din cantonament și sunt umpic cam obosit. Ne auzim mâine în game și vorbim mai multe, noapte bună!


Apropo, mi-a simțit cineva lipsa cât timp am fost plecat? :-<

Edited by Eastwood
Link to comment
Share on other sites

@@Eastwood, Welcome back.

Ba, eu nu, sincer! :)) Nici nu stiam ca esti plecat. Sunteti multi cu inactivitate, dar daca nici nu prea comunicati pe [/f], nici nu prea avem cum sa interactionam sa spui ca am vorbim, alea, alea, sa ne ducem doru', daca intelegi! :)

Eu ma bag la somn, pic de oboseala, dupa o saptamana de liceu..noapte buna! :*

Link to comment
Share on other sites

@@sRn, scuze, imi pare rau.
Ma poti da afara din factiune, sanctiunea mea este permanenta.

Nu are rost sa mai ocup loc acolo degeaba.

Mersi de sansa acordata si sper sa mai am si data viitoare aceasta sansa, chiar daca te-am dezamagit luand ban permanent..

Parerea mea buna despre tine nu s-a schimbat, insa, aceasta a fost diversiunea pentru a ma ocupa de un cont mai mare si a lua niste $$ pentru a-mi strange de niste componente pentru PC, mai bune, si a continua cu gaming pe YouTube de mai mare calitate decat acum.. Multumesc iar pentru sansa acordata si imi pare rau.

 

Mi-a placut aici si sincer, este superba experienta intr-o astfel de factiune. N-am mai fost niciodata, dar cu prima ocazie cand imi voi mai face timp sa revin cu un nou cont, aici ma voi baga!

Nu prea am interactionat cu unii colegi.. Dar sunteti de treaba si saritori. :)

Sa traiti bine ! ;)

 

Salutare !

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.