Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună dimineață reporteri, sunt și eu pe la școală oră liberă ;),welcome just.xes sper să ne înțelegem bine, ne vedem pe la 2, O zi bună!

Tot mergi la scoala si nimic nu se prinde de tine.. mai bine stai acasa.

Hai servus baieti, plictiseala maree..

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti, dragutilor? Eu am mai intrat putin, acolo, vreo 3-4 ore pe server, am jucat si-un lol mic si acum ma bag la somn. Vorbim maine, scoala, antrenament, apoi intru. Somn usor.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu este nicio problema. :)

@, Noapte buna, frumoaso, sa dormi bine. :*

Ce mai faceti, wai?! :) Eu ma pun sa invat, cica, putin la biologie si logica..sunt in stare de corigenta, daca nu mi-a placut de profesori..sufar acum, tac si inchit. :))

Ne auzim maine seara, o seara cat mai buna si linistita! :*

Link to comment
Share on other sites

Salootare bai baieti. Ce mai faceti, cum sunteti? Sper ca va simtiti foarte bine. De ce? Pai maa, e week-end... Dupa o saptamana grea, foarte grea, avem si noi ''concediu'' doua zile... Ca mna, vineri e si aia destul de obositoare. Ce sa zic... Va urez un week-end cat mai relaxant si mai frumos. Toate cele bune. By the way, se apuca cineva de RPG4? :D

Link to comment
Share on other sites

@, Iti multumesc frumos, chiar apreciez, auzind asa ceva de la tine. Te felicit si eu sincer, pentru treaba pe care-o faci, te-am urmarit de mult si am vazut ca nu iti neglijezi treaba, tine-o tot asa, la fel ca si multi altii din aceasta factiune, sunt multi care chiar se implica, va felicit.

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

@@Hwlk, Lasa ma..daca iei FW, ce are? 1 luna minim sa iei clear, daca o sa fii cuminte, nu e asta o problema. :))

 

M-am gandit sa va mai pun iar evidenta pe care-o fac eu zi de zi in lista de pachete de anunturi, sa vedeti si voi pana cand mai aveti timp si ce anunturi aveti, dar sa se vada si cine are pachet. :)

Numele clientului->Data in care a fost pachetul acceptat->Numele reporterului responsabil->Data pana cand trebuie terminat pachetul:

 

Shanker->27.01.2016->Keebler->03.02.2016

Clanul [cH] recruteaza jucatori cu level 20+ si cu rang 2 anterior intr-o factiune, aplicatiile le faceti pe RPG.
Edison->28.01.2016->Just.xeS->04.02.2016
[uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505, [/findhouse 505]. Casa are o parcare mare si un interior luxos.
TheoNeuer->29.01.2016->HeartKiller->05.02.2016
Ai ramas fara combustibil? Benzinaria Montgomery cu ID 72 te asteapta cu [/fill] si [/fillgascan] foarte ieftin!
Wizzle->30.01.2016->Razvan99->06.02.2016
Ultras South ajuta financiar incepatorii. Verifica forumul uS pentru a face rost de bani usor.
..iHaRd..[Huligan]->31.01.2016->cosminxd->07.02.2016
Pay'N'Spray-ul din Dillimore este scos la vanzare, contactati-l pe ..iHaRd..[Huligan] pentru detalii!
Nutzu13SV->31.01.2016->craziness->07.02.2016
Detii o motocicleta clasica? [soA] recruteaza noi membrii dispusi sa guste din spiritul liber al anarhismului.
NariaM->31.01.2016->fpsMANN->07.02.2016
Esti pe rosu la combustibil? Nu-i problema, benzinaria cu ID-ul 78 iti sta la dispozitie 24/24 la un pret mic.
SilenCe->31.01.2016->Andrew_Ruske->07.02.2016
Toti avem dusmani si nu are rost sa ne murdarim "palosul" cu ei, foloseste [/contract nume si suma].
StrikeWolf->31.01.2016->MrSory->07.02.2016
StrikeWolf cumpara casa sau business in valoare de 30.000.000$, [/sms] sau [/call] si vinde Bloodring Banger.
Rappa->31.01.2016->Riad->07.02.2016
Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!
Octavian.Tavy->31.01.2016->Hwlk->07.02.2016
Ai nevoie de suport financiar? The Legends ofera bani gheata jucatorilor de level 2-8, cererile se fac pe forumul [TL].
Daca inca nu ati terminat de facut pachetele si mai aveti cateva zile sau ore, eu zic sa va grabiti, ca nu se stie ce o sa fie si va treziti cu FW. :) Spor.

 

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

Fps, legat de interviurile facute de tine cu cei din TL, trebuie sa editezi raspunsurile lor, am observat multe greseli de punctuatie si gramaticale, imediat revin cu topicul de interviuri uV sa iei si tu o idee de acolo.

http://forum.b-zone.ro/topic/313690-■-interviuri-interviews-ultras-victory-uv/#entry4788584

Edited by Ultras Victory LiviuC
Link to comment
Share on other sites

@, Asta e, mai greseste omul, nu mai pot da edit la posturile vechi, doar la cel de azi, oricum, mersi ca mi-ai spus, o sa fiu mai atent de acum in colo. In legatura cu luatul de idei din topicul [uV], nu prea as vrea, vreau sa fiu cat mai original si sa imi fac intrebarile pe loc.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.