Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, eu vreau sa ma apuc de RPG4, dar cred ca o sa fie ceva in gen daca sau dat biz-urile si functiile o sa ramana 300 pe server.

Mi-a incheiat media 10 la religie, ma simt mandru :D

Link to comment
Share on other sites

Hello nab and welcome back. Hope you'll have a great time among us :D

 

 

@, welcome cowS, I hope we'll get along just fine.

 

 

@, Welcome cowS.

 

Thanks guys :*

Link to comment
Share on other sites

@@DiceONE, Nu prea merge, e lenes, sta pe loc. :P

N'seara, am ajuns si eu de la liceu, am scapat si de un test...am luat si un patru, e bine pe ziua de azi. Ma apuc acum sa raspund cererilor de pachete.

 

EDIT: Pachetele au fost impartite, va doresc mult spor, sper sa nu le neglijati.

 

_________________________________________________________________________________________

 

Aceasta este evidenta pachetelor pana acum, aveti numele clientului, data pachetului acceptat, numele celui care se ocupa, si la final, pana cand aveti termen sa terminati publicarea anunturilor din pachet:

 

Wizzle->30.01.2016->Razvan99->06.02.2016

Ultras South ajuta financiar incepatorii. Verifica forumul uS pentru a face rost de bani usor.
..iHaRd..[Huligan]->31.01.2016->cosminxd->07.02.2016
Pay'N'Spray-ul din Dillimore este scos la vanzare, contactati-l pe ..iHaRd..[Huligan] pentru detalii!
Nutzu13SV->31.01.2016->craziness->07.02.2016
Detii o motocicleta clasica? [soA] recruteaza noi membrii dispusi sa guste din spiritul liber al anarhismului.
StrikeWolf->31.01.2016->MrSory->07.02.2016
StrikeWolf cumpara casa sau business in valoare de 30.000.000$, [/sms] sau [/call] si vinde Bloodring Banger.
Octavian.Tavy->31.01.2016->Hwlk->07.02.2016
Ai nevoie de suport financiar? The Legends ofera bani gheata jucatorilor de level 2-8, cererile se fac pe forumul [TL].
Dumnezeu_->02.01.2016->EvilSeph.->09.02.2016
Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!
Skipper->02.02.2016->EbolaNinja->09.02.2016
Benzinaria de langa GSLV va asteapta sa va faceti plinul! [/fill, /fillgascan], cel mai bun combustibil, [/findbiz 83].
Skipper->02.02.2016->Dice->09.02.2016
Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea "Events"!
cows->02.02.2016->cows->09.02.2016
[nWo] Empire has organized a total of 12 events+ for February 2016, with prizes including Gold and more, check forum.
Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

@, la ce ai luat patru, ma dude? :)) In fine, important pentru mine e ca m-am scos la istorie :X. Imi iese 4.5 baa. Hai noroc, ca tre' sa fac un proiect in legatura cu ''intemeierea Romei'' :>. Va salut, bafta la raport, eu inca nu am facut niciun live :|...

Link to comment
Share on other sites

Ziceam sa ma culc la 10, e bine sa dormi mult, te scoli dimineata odihnit. M-au pus ai mei sa mananc un mar inainte de culcare, fi-re-ar marul de ras. Nu puteam sa dorm ca simteam ca am ceva pe gat, stomacul durandu-ma. Cand sa adorm, incepe mama sa verfice usa de eişpe mii de ori, m-a trezit. :|. Nu mai puteam s-adorm. In momentul de fata... stau pe WC. Sal

Link to comment
Share on other sites

@, Woow...chiar era nevoie sa stim ca esti pe WC! :))

@, La chimie ma :)) Imi iese media, dar tot ma asculta! :| Logica profesoarei...Am cate note trebuie sa am, media iese, da ea tot asculta, vai.

Hai noapte buna tuturor, ne auzim maine seara, va pup. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hello guys.



Special Events by nWo Empire, welcomes you all to participate in a series of 12+ events organized by me (cowS), with awesome prizes. I hope to see you all here.



If you want to support or ask me anything about the events or prizes, please post here, also, +1 if you love the Events (and milk):



http://forum.b-zone.ro/topic/321585-february-2016-special-events-by-nwo-empire/



:*


Link to comment
Share on other sites

Evidenta pachetelor pana acum, nu uitati sa va ocupati de ele. In ultima vreme, nu prea mai dispun de reporteri asa activi pentru a da pachetele, asa ca, sper sa nu o luati si voi pe calea gresita. Imi este din ce in ce mai greu sa dau pachete, cu riscul sa nu fie publicate.

 

Numele clientului->data pachetului acceptat->numele reporterului desemnat sa se ocupe de pachet->data limita pentru terminarea pachetului:

..iHaRd..[Huligan]->31.01.2016->cosminxd->07.02.2016
Pay'N'Spray-ul din Dillimore este scos la vanzare, contactati-l pe ..iHaRd..[Huligan] pentru detalii!
Nutzu13SV->31.01.2016->craziness->07.02.2016
Detii o motocicleta clasica? [soA] recruteaza noi membrii dispusi sa guste din spiritul liber al anarhismului.
StrikeWolf->31.01.2016->MrSory->07.02.2016
StrikeWolf cumpara casa sau business in valoare de 30.000.000$, [/sms] sau [/call] si vinde Bloodring Banger.
Skipper->02.02.2016->EbolaNinja->09.02.2016
Benzinaria de langa GSLV va asteapta sa va faceti plinul! [/fill, /fillgascan], cel mai bun combustibil, [/findbiz 83].
Skipper->02.02.2016->Dice->09.02.2016
Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea "Events"!
cows->02.02.2016->cows->09.02.2016
[nWo] Empire has organized a total of 12 events+ for February 2016, with prizes including Gold and more, check forum.
Dareios->03.02.2016->Dani1120->10.02.2016
Dareios vinde FCR-900 cu doar 1.000 km, ii puteti face oferte prin [/sms].
Catalinnn1->04.02.2016->Andrew_Ruske->11.02.2016
Catalinnn1 vinde casa in Palomino Creek de level 25, garaj activ si interior Mastertrap. Oferte de peste 5.900.000$.
SaRtOR.[CAPITANU]->04.02.2016->alex882->11.02.2016
SaRtOR.[CAPITANU] vinde casa cu ID-ul 14 situata in orasul Los Santos, ofertele se fac pe forum sau in joc!
nabz0r->02.02.2016->L[o]RD->11.02.2016
nabz0r vinde casa cu ID-ul 179 situata pe bulevardul Temple, fata in fata cu a lui Jackie_Dee. Detalii pe forum.
Keebler->02.02.2016->Keebler->11.02.2016
Casa cu ID 107 isi cauta noi chiriasi. Vino si tu chiar acum pentru rent la 1$.
Mendez->02.02.2016->bntftw->11.02.2016
Prolaps LS cu ID-ul 107 te asteapta cu o gama larga de accesorii si costumatii la cel mai mic pret! [/findbiz 107].
Dumnezeu_->02.02.2016->EvilSeph.->11.02.2016
Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!
Link to comment
Share on other sites

Voy kear nu vrety sa va potolyty ey lasa k va ynvat eu mynte yncultylor.

Dak m-a ynveti s-a fiiu aja de yntelecktoal k tyne promit k te apar d-e cainiele lui Cristii.

 

Noapte buna, reporteri, n-am mai avut asa discutii intelectuale de ceva vreme. =))

Edited by Ultras Victory LiviuC
Link to comment
Share on other sites

Salutare, News Reporters. Ce mai faceti, cum sunteti? Astazi, 5.02.2016 am luat si noi, inca odata, vacanta... Ma bucur ca am scapat de semestrul I de scoala, chiar a fost unul greu si vreau sa scap cat mai repede si de II. In fine, geani, cineva, poate sa-mi dea si mie cateva interviuri? Am nevoie si eu de un raport, acolo... Daca nu, o sa ma descurc eu cu cateva spontane... Va doresc o mini-vacanta cat mai linistita si toate cele bune! :D

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.