Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Careba said:

Dar prieteni noștri, @Krysty cu @Popica de ce sunt asa tăcuți? 

“Aquila non capit muscas” ;)) 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Careba said:

Dar prieteni noștri, @Krysty cu @Popica de ce sunt asa tăcuți? 

Dar prietenii* noștri, cristi si popa, *

invata romana ca te faci de râs, la fel ca @South sniKK "cei"

după ce ca sunteti analfabeti mai dati si semnale si faceti pe inteligenții

învățați dracu romana ca de scrieți un email sa va angajați undeva o sa zică aia ca nu accepta analfabeti

 

si acu intrebarea ta eu cu cristi nu mai suntem in factiune de aia nu răspundem dar iti recomand până intram IAR sa înveți romana ca greșelile pe live se sancționează si tu o sa te superi ;)

 

feel free to report, mai am loc de inca 6 warning points ;)

Edited by Popa
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Popa said:

Dar prietenii* noștri, cristi si popa, *

invata romana ca te faci de râs, la fel ca @South sniKK "cei"

după ce ca sunteti analfabeti mai dati si semnale si faceti pe inteligenții

învățați dracu romana ca de scrieți un email sa va angajați undeva o sa zică aia ca nu accepta analfabeti

 

si acu intrebarea ta eu cu cristi nu mai suntem in factiune de aia nu răspundem dar iti recomand până intram IAR sa înveți romana ca greșelile pe live se sancționează si tu o sa te superi ;)

 

feel free to report, mai am loc de inca 6 warning points ;)

Să fie bine venit atunci. :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GalipRomanul said:

Apendicita, csf. Mersi de intrebare =D

Rest in peace, Galop ? sau era Get well soon? =)) glumesc

44 minutes ago, Popa said:

Dar prietenii* noștri, cristi si popa, *

invata romana ca te faci de râs, la fel ca @South sniKK "cei"

după ce ca sunteti analfabeti mai dati si semnale si faceti pe inteligenții

învățați dracu romana ca de scrieți un email sa va angajați undeva o sa zică aia ca nu accepta analfabeti

 

si acu intrebarea ta eu cu cristi nu mai suntem in factiune de aia nu răspundem dar iti recomand până intram IAR sa înveți romana ca greșelile pe live se sancționează si tu o sa te superi ;)

 

feel free to report, mai am loc de inca 6 warning points ;)

=))Zi mersi ca intelegi si asa gresit..ca daca era mai rau..Dumnezeu cu mila =((

37 minutes ago, South sniKK said:

bine venit


@South sniKK Binevenit* :))

Edited by EileeN
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South sniKK said:

Eu zic să te documentezi. :) 

Nu știam ca e nevoie sa îți dau mura-n gura, dar nu ma mira:

BINEVENÍT, -Ă, bineveniți, -te, adj. Care vine la momentul oportun; a cărui venire face plăcere, bucurie. Întîmplarea din această sală, deși a fost foarte displăcută, a fost binevenită.SADOVEANU, O. VII 96. ◊ Expr. Fii binevenit! = bine-ai venit!

Edited by EileeN
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, R e l u said:

heeeiooo, ce mai faceti ? 

Hopa Relu frumușelu ;)) 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Popa said:

Dar prietenii* noștri, cristi si popa, *

invata romana ca te faci de râs, la fel ca @South sniKK "cei"

după ce ca sunteti analfabeti mai dati si semnale si faceti pe inteligenții

învățați dracu romana ca de scrieți un email sa va angajați undeva o sa zică aia ca nu accepta analfabeti

 

si acu intrebarea ta eu cu cristi nu mai suntem in factiune de aia nu răspundem dar iti recomand până intram IAR sa înveți romana ca greșelile pe live se sancționează si tu o sa te superi ;)

 

feel free to report, mai am loc de inca 6 warning points ;)

Realizati ca, intrand inapoi, va faceti de cel mai mare cacat???? ma rog, poate tu nu, fiind la prima "intrare" aici, dar celalalt ???? adica tu intri de 3 ori, si in 3 luni esti asa de incapabil sa iei r2 ??? si te mai si chinui sa faci pm, dupa ce ca tot tu, esti dat afara, de 2 ori???? cu 3/3, v am zis, vorbiti cu noi cand ajungeti la standardele factiunii

Chiar daca intrati, subteti niste nimicuri pt toti, si oricum o sa fim pe voi

16 hours ago, EileeN said:

Rest in peace, Galop ? sau era Get well soon? =)) glumesc

=))Zi mersi ca intelegi si asa gresit..ca daca era mai rau..Dumnezeu cu mila =((


@South sniKK Binevenit* :))

Si tu, vezi ca tu ai mai ramas, si nu veni cu amenintari de nu stiu unde, ca deocamdata avem lider si sublider, nu ne face nimeni reguli, asa ca gura

Link to comment
Share on other sites

Adevarat, puteti intra cat vreti in factiune, dar degeaba daca nu sunteti respectati, faceti PM-uri si nu va puteti integra in colectiv.

Zic si eu asa ?:D?

Edited by North Maty
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Peteleu Andrei said:

Realizati ca, intrand inapoi, va faceti de cel mai mare cacat???? ma rog, poate tu nu, fiind la prima "intrare" aici, dar celalalt ???? adica tu intri de 3 ori, si in 3 luni esti asa de incapabil sa iei r2 ??? si te mai si chinui sa faci pm, dupa ce ca tot tu, esti dat afara, de 2 ori???? cu 3/3, v am zis, vorbiti cu noi cand ajungeti la standardele factiunii

Chiar daca intrati, subteti niste nimicuri pt toti, si oricum o sa fim pe voi

Si tu, vezi ca tu ai mai ramas, si nu veni cu amenintari de nu stiu unde, ca deocamdata avem lider si sublider, nu ne face nimeni reguli, asa ca gura

Macar el n-a fost dat afara de la BAC incercand sa copieze..Dumbo, mai usor ca decolezi cu urechile alea :))

1 hour ago, South Oxigen said:

Mno csf asta-s io ma cunoasteti ayae

"asai" :P eu nu te cert sa stii!

Edited by EileeN
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Victory Heisenberg said:

Poti sa nu mai continui discutia, @EileeN, si sa-ti vezi de existenta ta in liniste?

=))  @SaRtOR din CN uite cum incepe domnul @Peteleu Andrei sa vorbeasca aiurea :P propun sa iei atitudine =)) 

 

Edited by EileeN
Link to comment
Share on other sites

O, vai, dar cat respect in cuvintele tale.

Asta da. Mai intai imi zici ca "latru", si apoi editezi sa-l mentionezi pe Sartor cat de aiurea se vorbeste. Cat de jalnic...

Edited by Victory Heisenberg
penibil
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Victory Heisenberg said:

O, vai, dar cat respect in cuvintele tale.

tenor.gif?itemid=7911108

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EileeN said:

tenor.gif?itemid=7911108

Te faci singura de ras, si cred ca toti credem asta, asa ca te rog, nu imi veni cu amenintari din partea lui nu stiu cine, pt ca daca il intreb sigur nu a zis asta. Si cand pana si liderul spune asta despre voi, ca nu o sa fiti niciodata, niciunde respectati, cred ca ar trebui sa va gandeasca capul ala

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Te faci singura de ras, si cred ca toti credem asta, asa ca te rog, nu imi veni cu amenintari din partea lui nu stiu cine, pt ca daca il intreb sigur nu a zis asta. Si cand pana si liderul spune asta despre voi, ca nu o sa fiti niciodata, niciunde respectati, cred ca ar trebui sa va gandeasca capul ala

Nu ma mira de ce ai incercat sa copiezi la bac, nu stii nici macar sa pui o virgula corect ;)) 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, EileeN said:

Nu ma mira de ce ai incercat sa copiezi la bac, nu stii nici macar sa pui o virgula corect ;)) 

??????

Nu ma mira, ca la varsta aia, inca stai si nu produci nimic pt lumea asta, 24/24 pe forum

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, North Maty said:

Gata cu vorbaria, la culcare toata lumea!

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.