Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, South sniKK said:

Terminați bă cu certurile aici la Discuții, aveți WhatssApp, Discord, nu aici.

Eu nu ma cert fratele meu, imi place asa tare sa-l iau pe baiat la misto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Peteleu Andrei said:

Copile, mai ai pana cresti? pana atunci continuati sa visati si sa traiti cu gandul ca iti da ma ta tot ??

Si care i faza cu bacu cui?

Face contul de ras.

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2019 at 11:15 AM, Ailime said:

Si-asa nu veniti la activitati, toti va puneti invoire. Spuneti atunci ce fel de activitate doriti si vom organiza in asa fel incat sa fie cat mai multi la aceasta. Veniti cu propuneri, Maty mereu a tinut cont de ele.

Eu aș propunere o activitate de tip "Protect the VIP" care să fie bine pusă la punct. Propunerile mele pentru aceasta activitate sunt: VIP-ul să fie Maty, iar dacă nu poate participa el, unul dintre cei doi sublideri să fie VIP-ul, iar acesta să fie transportat cu o limuzina cu /speedlimit 60 pe o rută stabilită de organizator. Să fie doua echipe: The Atackers vs The Defenders, iar fiecare echipă să dispună de un capitan cu jobul Arms Dealer pentru a da arme colegilor de echipă. Jucătorii o sa fie repartizați pe echipe total RANDOM. Membrii unei echipe o sa vorbească între ei prin walkie-talkie pe o frecvență aleasă de căpitan. Cel care conduce limuzina va fi chiar organizatorul sau un membru ales de acesta. Premiile să fie egale de la echipă la echipă, fie atacatori fie apărători. Căpitaniul echipei câștigătoare o sa primească același premiu ca restul membrilor echipei pentru a nu exista discuții. Fiecare echipă va venii după limuzina grupați, cu o mașină sau doua de tip News Van, depinde de cati membrii are o echipă. Activitatea să aibă loc într-o zi din weekend, pentru a putea participa și cei care muncesc in timpul săptămânii. 

Edited by Victory Daniel
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Victory Daniel said:

Eu aș propunere o activitate de tip "Protect the VIP" care să fie bine pusă la punct. Propunerile mele pentru aceasta activitate sunt: VIP-ul să fie Maty, iar dacă nu poate participa el, unul dintre cei doi sublideri să fie VIP-ul, iar acesta să fie transportat cu o limuzina cu /speedlimit 60 pe o rută stabilită de organizator. Să fie doua echipe: The Atackers vs The Defenders, iar fiecare echipă să dispună de un capitan cu jobul Arms Dealer pentru a da arme colegilor de echipă. Jucătorii o sa fie repartizați pe echipe total RANDOM. Membrii unei echipe o sa vorbească între ei prin walkie-talkie pe o frecvență aleasă de căpitan. Cel care conduce limuzina va fi chiar organizatorul sau un membru ales de acesta. Premiile să fie egale de la echipă la echipă, fie atacatori fie apărători. Căpitaniul echipei câștigătoare o sa primească același premiu ca restul membrilor echipei pentru a nu exista discuții. Fiecare echipă va venii după limuzina grupați, cu o mașină sau doua de tip News Van, depinde de cati membrii are o echipă. Activitatea să aibă loc într-o zi din weekend, pentru a putea participa și cei care muncesc in timpul săptămânii. 

O să țin cont de propunerea asta, chiar dacă nu va avea loc în acest weekend. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Victory Heisenberg said:

@Peteleu Andrei Ce iti tii poza asta neagra ca profil? Cui ii tii doliu asa mult timp?

Tine doliu creierului tau, adica cel putin ce a mai ramas din el, l-a tocit rau prostia, oooooooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WediN North said:

Tine doliu creierului tau, adica cel putin ce a mai ramas din el, l-a tocit rau prostia, oooooooooooooooo

Tu chiar iti pui mintea cu plozii?? adica cum poti sa gandesti cum gandesc ei?? cred ca ei nu isi dau seama ca nu mai suntem in 2005 cand glumele si replicle alea erau ok? erau prea mici atunci sa stie ce e aia litera

13 hours ago, Evil ZEW said:

Am salariu mai mare ca al mamicii mele, al mamicii tale si al taticului tau si al tau de acolo de unde prepari tu vopsele la un loc :D.

Daca ma reapuc de afaceri te rogi sa te angajezi la mine.

N-are ce sa-mi dea mama, mi-a dat cresterea si educatia pe care tie nu ti-a oferit-o nimeni.

Apropo poate vrei sa inveti alta limba ca vad ca romana refuzi s-o folosesti in mod corect.

Adica lucrezi ca barman sau ospatar? Ca la varsta ta nici semnatura nu e luata de buna?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Tu chiar iti pui mintea cu plozii?? adica cum poti sa gandesti cum gandesc ei?? cred ca ei nu isi dau seama ca nu mai suntem in 2005 cand glumele si replicle alea erau ok? erau prea mici atunci sa stie ce e aia litera

Ho vere ca nu-ti luase apararea glumea cu prietenul lui ce esti in calduri asa.

14 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Adica lucrezi ca barman sau ospatar? Ca la varsta ta nici semnatura nu e luata de buna?

Pai sunt mai mare ca tine cum facem?

Tot aduci atat vorba de maturitate si ai 19 ani. De obicei astia care vorbesc de maturitate si de chestiile astea sunt genul tau de persoane care lucreaza pe 15 milioane, se scuza si se mint singuri pentru situatia penibila in care se afla. Si apropo baiatu', nu-s la muncile astea de jos ca tine.

Edited by Evil ZEW
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Evil ZEW said:

Ho vere ca nu-ti luase apararea glumea cu prietenul lui ce esti in calduri asa.

Pai sunt mai mare ca tine cum facem?

La vara se fac alea 3 sesiuni si poti sa dai din nou bacul. De data asta poate nu mai copiezi ca sa te trimita ma-ta la munca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.