Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, Reedorf said:

Salut și Ceaw in același timp :). Am luat 3/3 pentru limbaj, nu știu cât de corecta e aceasta decizie dar eu o respect. Ma bucur ca mi-ați fost colegi și ma bucur ca ne-am distrat împreuna. Ne vedem cu bine pe server!

Cât timp ești conștient că ai greșit nu poți contesta decizia, mult succes și cum le urez tuturor, sper să lași jocul ăsta curând.

Link to comment
Share on other sites

tu cand il lasi daca tot asa? Spui tuturor sa se lase da’ tu?

11 hours ago, LEET said:

Cât timp ești conștient că ai greșit nu poți contesta decizia, mult succes și cum le urez tuturor, sper să lași jocul ăsta curând.

 

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaNiKowsKy said:

Sal'tari

Buna!

1 hour ago, George.Tradatorul said:

Salutare tuturor, va urez sarbatori fericite alaturi de familiile voastre si mult succes in noul an! Sa aveti parte numai de realizari frumoase si bucurie sufleteasca!

scrie si tu cu alta culoare sa se vada

1 hour ago, LEET said:

Păi îs numai la numărătoare în NR. :)))) 

de umplutura ca sa inteleg?

Link to comment
Share on other sites

In urmatoarele doua saptamani (23.12.2019 - 05.01.2020) veti avea raport optional. Felicitari tuturor, in special celor care mi-ati fost alaturi mereu. Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si mai iesiti pe afara (vorba lui LiT). :* 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ailime said:

In urmatoarele doua saptamani (23.12.2019 - 05.01.2020) veti avea raport optional. Felicitari tuturor, in special celor care mi-ati fost alaturi mereu. Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si mai iesiti pe afara (vorba lui LiT). :* 

Sarbatori fericite tuturor !! Ne mai auzim pe 5 cand trebuie sa fac raport

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, trvsxx said:

mai e chestia aia cu demitere daca nu intrii 3 zile?

Nu

 

19 minutes ago, South Superpig said:

Sarbatori fericite tuturor !! Ne mai auzim pe 5 cand trebuie sa fac raport

Inactivuleeee

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Ailime said:

In urmatoarele doua saptamani (23.12.2019 - 05.01.2020) veti avea raport optional. Felicitari tuturor, in special celor care mi-ati fost alaturi mereu. Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si mai iesiti pe afara (vorba lui LiT). :* 

Mai iesi pe afara si tu ♡♡

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.