Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Misiunea Săptămânii a fost postată, mergeți și verificați topicul destinat acesteia. Vă urez o săptămână cât mai productivă la școală/liceu/muncă și spor la raport!

Edited by LEET
și la facultate*
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LEET said:

Misiunea Săptămânii a fost postată, mergeți și verificați topicul destinat acesteia. Vă urez o săptămână cât mai productivă la școală/liceu/muncă și spor la raport!

Am postat!!! La fel si tiee.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, R a l u c a said:

Va doresc un weekend cat mai relaxant, dragii mei colegi!

La fel, Raluca! ❤️ 

Cei care nu sunt in grupul de WhatsApp sau server-ul de Discord, anuntati-ma ca sa va bag pentru a fi la curent cu tot ce se intampla in factiune si sa ne cunoastem mai bine. PS: Nu este obligatoriu, doar cine vrea, bineinteles.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna baietii si fetele! 

Bun venit celor noi si felicitari celor ce au luat rank up, felicitari Anne pentru subleader ;*!

A fost o saptamana minunata alaturi de voi si va urez tot binele din lume... sper ca am fost un coleg bun... si nu am dezamagit pe nimeni.

@Ailime te pup si ai grija de tine!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne vedem putin mai tarziu, ma bag la lol :*, doara nu credeati ca scapati de mine, ce naiba  :)) 

Edited by South Alexutz13
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, South Alexutz13 said:

Seara buna baietii si fetele! 

Bun venit celor noi si felicitari celor ce au luat rank up, felicitari Anne pentru subleader ;*!

A fost o saptamana minunata alaturi de voi si va urez tot binele din lume... sper ca am fost un coleg bun... si nu am dezamagit pe nimeni.

@Ailime te pup si ai grija de tine!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne vedem putin mai tarziu, ma bag la lol :*, doara nu credeati ca scapati de mine, ce naiba  :)) 

Ce trool ma ;(

Link to comment
Share on other sites

Sa-mi bag piciorul, de cand n-am mai postat p-aici. Stiu ca n-am voie, dar voiam sa ii salut pe fratii mei, aia doi sau trei care au mai ramas pe aici si sa il felicit pe Emilian ca face ceea ce Maty n-a fost in stare ?

hai ceawles bombardierilor

(p.s. rent la casa 673, chiar daca nu mai joc ? )

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Victory GalipRomanul said:

Sa-mi bag piciorul, de cand n-am mai postat p-aici. Stiu ca n-am voie, dar voiam sa ii salut pe fratii mei, aia doi sau trei care au mai ramas pe aici si sa il felicit pe Emilian ca face ceea ce Maty n-a fost in stare ?

hai ceawles bombardierilor

(p.s. rent la casa 673, chiar daca nu mai joc ? )

Ooo galip, de dor imi era de tn. Sa stii ca te astept inapoi daca ai timp sa ma joci :*

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, South Merisor said:

Știam, ms

nuuu, am întrebat doar asa sa vad cine e de treaba și răspunde ❤️

Se vede cine e de treabă aici în facțiune și cine se ia de toată lumea. ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.