Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata, dragi membri!

Din pacate saptamana trecuta s-a sfarsit cu o veste groaznica, dar sper ca saptamana actuala sa fie de bun augur.

Va urez o saptamana minunata, spor la scoala, sesiune si la raport, take care of you!

Eu ma simt putin cam melancolic in dimineata aceasta, parca mi-e dor sa fiu putin mai mic, 2-3 ani in urma.

O zi faina!

Edited by South Alexutz13
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, South Alexutz13 said:

Buna dimineata, dragi membri!

Din pacate saptamana trecuta s-a sfarsit cu o veste groaznica, dar sper ca saptamana actuala sa fie de bun augur.

Va urez o saptamana minunata, spor la scoala, sesiune si la raport, take care of you!

Eu ma simt putin cam melancolic in dimineata aceasta, parca mi-e dor sa fiu putin mai mic, 2-3 ani in urma.

O zi faina!

parcă mi-e dor de el când juca... parcă mi-e dor de el doar când trăia

Link to comment
Share on other sites

@LEET tragedia se amplifica cand iti dai seama ca i-a murit si fiica + inca o fetita cu parintele ei. Te gandesti ce rost mai au sutele de milioane de euro cand au ramas 3 fetite si o mama fara un tata :(, 2 dintre ele sigurat nu-si vor amintii de el niciodata... 7 luni si cealalta 3 ani... trist.

Link to comment
Share on other sites

@South Alexutz13 mi-a luat mult să percep faptul că el a murit, creierul meu încă nu conștientizează faptul că Gianna a plecat cu el, n-aș putea rezista în locul familiei lor, ca fan mi-au dat lacrimile când am aflat, nici nu vreau să-mi imaginez prin ce trece Vanessa si fiicele ei. Ultimele pozele cu ei doi au fost luate ieri la meciul Vanessei cu Mamba Team, sunt în șoc de aseară. 

Link to comment
Share on other sites

e îngrozitor, stăteam în timpul testului la fizica fiind liniște și îmi puneam o singura întrebare "de ce?", până să ajung la școală am citit multe articole legate de asta, simt un gol în suflet, o pierdere, 2 ani ani de copilărie omorâți. 

voi ce faceți? eu nu mai rezist la școală 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, South Alexutz13 said:

Buna dimineata, dragi membri!

Din pacate saptamana trecuta s-a sfarsit cu o veste groaznica, dar sper ca saptamana actuala sa fie de bun augur.

Va urez o saptamana minunata, spor la scoala, sesiune si la raport, take care of you!

Eu ma simt putin cam melancolic in dimineata aceasta, parca mi-e dor sa fiu putin mai mic, 2-3 ani in urma.

O zi faina!

Si eu as vrea sa fiu acum inapoi la gradinita. :( 

Link to comment
Share on other sites

A postat o desteapta pe FB, adica a distribuit: "Vai da cati fani NBA are Romania dintr-o data.". Pai mergi in ..... de proasta, nu e vorba de fani NBA, e vorba de tragedia ce s-a intamplat si ce sportiv legendar a pierdut planeta la o varsta asa de frageda alaturi de fetita lui si inca o familie si o femeie + pilot. E vorba de sotia lui insarcinata ce a ramas singura cu 3 fetite si inca un copil pe drum, nu e vorba de NBA, Kobe a fost un sportiv ce s-a implicat in o gramada de acte si a apreciat sportul in general, nu doar basketul.... oameni cretini, prosti, manipulati, dezinformati... Ma enervez aiurea.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South Alexutz13 said:

A postat o desteapta pe FB, adica a distribuit: "Vai da cati fani NBA are Romania dintr-o data.". Pai mergi in ..... de proasta, nu e vorba de fani NBA, e vorba de tragedia ce s-a intamplat si ce sportiv legendar a pierdut planeta la o varsta asa de frageda alaturi de fetita lui si inca o familie si o femeie + pilot. E vorba de sotia lui insarcinata ce a ramas singura cu 3 fetite si inca un copil pe drum, nu e vorba de NBA, Kobe a fost un sportiv ce s-a implicat in o gramada de acte si a apreciat sportul in general, nu doar basketul.... oameni cretini, prosti, manipulati, dezinformati... Ma enervez aiurea.

Dar de virusul din Asia ati auzit? :)))))))))))))
Coronavirus

Edited by R a l u c a
Link to comment
Share on other sites

@R a l u c a , sper ca pana ajunge virusul in romania sa se gaseasca deja tratament. Am inteles ca e un virus de laborator, cel mai probabil sunt mult mai multe persoane infectate decat se crede.

Edit: Astazi dupa ce termin primele 2 cursuri la bazin cu copiii, merg sa mi cumpar masca de fata ca mi s-a stricat masina si umblu cu firobusu si e plin de oameni bolnavi, e gripa...

 

Buna dimineata membrii!

Va urez o zi frumoasa si spor la ce aveti de facut astazi. 

@Ailime multumesc pentru ca iei in calcul propunerea, un ziar cu mai multe pagini ar fii mai frumos, nu am mai limita numarul de subiecte la unul singur.

Edited by South Alexutz13
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Alexutz13 said:

@R a l u c a , sper ca pana ajunge virusul in romania sa se gaseasca deja tratament. Am inteles ca e un virus de laborator, cel mai probabil sunt mult mai multe persoane infectate decat se crede.

Edit: Astazi dupa ce termin primele 2 cursuri la bazin cu copiii, merg sa mi cumpar masca de fata ca mi s-a stricat masina si umblu cu firobusu si e plin de oameni bolnavi, e gripa...

 

Buna dimineata membrii!

Va urez o zi frumoasa si spor la ce aveti de facut astazi. 

@Ailime multumesc pentru ca iei in calcul propunerea, un ziar cu mai multe pagini ar fii mai frumos, nu am mai limita numarul de subiecte la unul singur.

Toate propunerile le iau in calcul. Vezi ca se scrie *fi* ;) 

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va multumesc tuturor pentru urari sunteti cei mai tari colegi, sper ca nu v-am facut zile fripte pana acum dar am eu timp, multumesc ca imi sunteti alaturi mereu #NRFamily ❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2020 at 8:46 AM, South Alexutz13 said:

Buna dimineata, News Reporters. Mi-ar place ca atunci cand scriem in topicul de discutii, sa dezvoltam orice postare. Hai sa nu mai scriem "ceau cf?" sau "bine", hai sa dezvoltam postarile.

O zi buna va urez!

Iti dau dreptate aici, Alex. Pe cine mai vad ca face postari d-astea o sa iau masuri. Un weekend fain sa aveti. :* 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.