Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Ailime said:

Sper ca n-ati uitat de activitatea de maine. Ne auzim la ora 18:00 la noi in Training Room.

O seara frumi ca Anne va doresc. ❤️ 

 

Și ca mine nu? ?

Link to comment
Share on other sites

Neata tigrilor, sa aveti un weekend minunat alaturi de familia voastra, eu ma bag putin la miscare ca am pus niste kilograme in plus si trebuie sa le dau jos, ne vedem daca apuc sa intru la activitate!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragilor!

Ma bucur ca am fost destul de multi la activitatea ce a avut loc azi si-mi pare rau pentru cei care nu au venit din diverse motive. 

Castigatorul primei probe este qNicu! Felicitari, le-ai dat clasa acestor reporteri, tu avand doar 10 zile in factiune. Vei primi raport optional in ce saptamana vrei tu din aceasta luna + 500.000$.

Castigatorii celeilalte probe sunt: AUDI_RS8, .BogdaN si Enid. Felicitari, mi-au placut ziarele scrise de voi. Veti primi raport injumatatit in ce saptamana doriti voi din aceasta luna (nu mai primiti bani ca sunteti 3, asa ca castigatorul primei probe ii va primii pe toti).

Multumesc pentru cooperare si pentru ajutor, mai ales tie, Anne, ca LEET a mers in oras cu gagicile. 

Poze: NRfamily

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ailime said:

ca LEET a mers in oras cu gagicile. 

cineva trebuie să le scoată din casă..

 

Sper că v-a plăcut activitatea, sper că v-a plăcut pentru că a fost altceva, nu a fost un LMS sau orice alt tip clasic de activitate. O să mai urmeze activități noi cât se poate de curând, îmi pare rău că n-am putut ajunge. 

Edited by LEET
eu-s cu ideile, nu cu timpul. God bless America
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, LEET said:

cineva trebuie să le scoată din casă..

 

Sper că v-a plăcut activitatea, sper că v-a plăcut pentru că a fost altceva, nu a fost un LMS sau orice alt tip clasic de activitate. O să mai urmeze activități noi cât se poate de curând, îmi pare rău că n-am putut ajunge. 

Ce idei ma 

Flm plateste mi drepturile de autor 

30 minutes ago, .Lewis said:

Înainte sa acuzi informează-te?

M am informat

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LEET said:

cineva trebuie să le scoată din casă..

 

Sper că v-a plăcut activitatea, sper că v-a plăcut pentru că a fost altceva, nu a fost un LMS sau orice alt tip clasic de activitate. O să mai urmeze activități noi cât se poate de curând, îmi pare rău că n-am putut ajunge. 

Nu-i nimic, a iesit bine zic eu chiar daca n-ai putut ajunge.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, .Lewis said:

Așa si cum te-ai informat ?

 

Ft bn m am informat, cu informatii folositoare

2 hours ago, George.Tradatorul said:

Neata tigrilor hai sa facem miscare si sa ne simtim bine ?‍♂️?‍♂️

Hai ca neata mai era la 12 :)) ai intarziat 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.