Jump to content

Curând încep evenimentele lunii Decembrie. Detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Alexander

News Reporters - Discuții / Discussions

Recommended Posts

Trece cortegiul funerar, o pauză de reculegere, vă rog. Sincere păreri de rău pentru ceea ce se întâmplă în facțiune, a apus în cele din urmă și ultima stea, totodată și ultima lumină de speranță din News Reporters. Am lăsat dezastru, dar între timp a ajuns totul pulbere. Păcat!

O respect și apreciez pe Emilia, nu interpretați greșit ce am zis mai sus, însă să fim serioși, n-a mai rămas aproape niciun membru de calitate în facțiune, iar la faza cu micșorarea sloturilor și puțini membri / aplicanți în facțiune... cred că ar trebui să dea de gândit unora... și nu mă refer la conducerea facțiunii, tot respectul încă o dată pentru ei, au fost oameni cu mine, sunt și eu om cu ei! Ci la conducerea serverului. Moare jocul ăsta fraților...!

By the way, m-am abonat la topicul de sancțiuni de ceva vreme și râd copios ori de câte ori îmi mai aduc aminte să intru pe forum. Fiți mai relaxați, oameni buni, nu mai săriți ca niște hiene însetate de victorie și diplomație că nu câștigați nimic, doar vă faceți dușmani, și nu mare vă va fi mirarea când veți realiza că și în realitate veți face la fel. În 2-3 ani tot ce înseamnă SA:MP, va sta undeva într-un folder intitulat cu majuscule „TRECUT”, iar atunci veți constata că de fapt nu ați realizat nimic cu timpul vostru, și vă spun din propria experiență: peste 4000 de ore pentru ce?

Ceea ce mulți încă nu înțeleg, chestie pe care am descoperit-o și eu de curând, e că viața reală e mult mai faină. Nu arăt cu degetul pe cineva anume pentru că și eu am mai avut momente când m-am simțit „important” pe acest joc, așa că nu am cum să judec. Jucăm de distracție, ați spune unii dintre voi, sunt de acord, dar mai este distracție? Eu cred că s-a irosit de muuuultă vreme până și ultimul strop de distracție. Acum dacă joci SAMP e un fel de part-time job, doar că nu ești plătit, obligații peste obligații, dar pentru ce? Pierdem timp valoros pentru nimic. Sau, scuzați-mă, poate unii chiar au nevoie de nervi, agitație, drame și nu mai știu eu ce copilărisme ieftine. Pentru că mai sunt certăreți care din asta se hrănesc energetic, care din păcate reprezintă marea majoritate a jucătorilor actuali.

Luați o gură de aer, respirați adânc, calmați-vă și lăsați aerele astea. Oamenii frustrați nu aduc niciun bine unei societăți sănătoase și prospere. Faceți chestii productive cu timpul vostru. Cu toate că este pandemie, vă garantez eu că puteți face o mulțime de lucruri înafară de a vă etala talentele pe acest joc mort odată cu visele mafioților de a avea AntiCheat.

Aștept report-uri și warn-uri, cu toate că mi s-ar părea patetic având în vedere că am fost în această facțiune o perioadă considerabilă și am contribuit la buna funcționare a acesteia mai mult decât moderatorii care sancționează aceste „post-uri neîntemeiate” au contribuit la această importantă funcție de...#moderator..., dar hai să nu intrăm și în subiectul ăsta.

Sunt conștient că voi suferi niște consecințe în urma acestui post, însă după astea 2 luni de stat pe bară și privit, m-am simțit nevoit să intervin și să-mi arăt punctul de vedere. A fost prima și ultima dată, garantez asta. Oricum, nu știu câtă vreme mă veți mai vedea pe acest joc, dar am ținut să vă asigur că nu voi mai deranja vreodată :) 

Grijă de voi. Cu respect, ex-Network Producer baoke.

Ma astept imediat sa comenteze tot serverul, si in plus, sunt nevoita sa inchid topicul pentru o perioada nedeterminata de timp, asa cum spun si superiorii mei in regulament. Poate va reveniti si va vedeti de treaba voastra (ceea ce nu prea cred).

@Mikkelte aștept cand fac reveniri STAFF așa cum s a intamplat si cu @Teylo.

Cine nu face parte din facțiune să încerce să nu mai posteze, dau si eu o geana pe larg cand ajung acasa 

Edited by SaRtOR

@Sobin, trebuia sa faci screenshot la toate anunturile date din pachet. Ai postat 4 din 40. Verifica topicul cu evidenta pachetelor si nu mai proceda la fel si cu acest pachet pe care-l ai acum. Citeste regulamentul intern pentru a evita sanctiunile. In caz ca nu ai inteles, astept PM.

Topic redeschis.

19 minutes ago, Tendoi said:

Ce i cu video ala ca nici nu merge

incearca sa mai bagi o fisa 

14 minutes ago, Tendoi said:

Gata gata, tu mai erai cu fotbalul

sut bara gol si portaru' cucu gol

1 hour ago, Tendoi said:

ai n ai mingea dai la poarta cum zice regele

dau in poarta, sub poarta si peste poarta

4 minutes ago, Tendoi said:

Eu centrez eu dau cu capu, inca o replica a regelui

tu le inventezi acuma si zici ca-s ale lui Hagi, hai pleaca, mai ai de invatat, vezi ca stie cate ceva si Popescu, invata si de la el

Salutări!

Felicitări tuturor celor acceptați! Multă atenție la testlog. Fiecare greșeală este contorizată. Dacă aveți nelămuriri întrebați testerul. Multă baftă!

Edited by A K U

5 minutes ago, A K U said:

Salutări!

Felicitări tuturor celor admiși! Multă atenție la testlog. Fiecare greșeală este contorizată. Dacă aveți nelămuriri întrebați testerul. Multă baftă!

Top Yes GIF by Swisscom

bafta la cat mai multe teste date ❤️ 

10 minutes ago, A K U said:

Salutări!

Felicitări tuturor celor admiși! Multă atenție la testlog. Fiecare greșeală este contorizată. Dacă aveți nelămuriri întrebați testerul. Multă baftă!

Mama m-ai emotionat oleaca

40 minutes ago, A K U said:

Salutări!

Felicitări tuturor celor acceptați! Multă atenție la testlog. Fiecare greșeală este contorizată. Dacă aveți nelămuriri întrebați testerul. Multă baftă!

stitch ok GIF

@uSpce urmaresti? 

giphy.gif

o săptămână frumoasă și productivă, colegi!

8 minutes ago, South BiRi said:

giphy.gif

la fel, tinere reporter

9 hours ago, South BiRi said:

giphy.gif

Te ai uitat la the purge anarchy?

1 hour ago, Ailime said:

Te ai uitat la the purge anarchy?

Da. A fost genial.

Buna dimineata 

Va invit la o cafea 

In casuta mea

20 minutes ago, low A n n e said:

Buna dimineata 

Va invit la o cafea 

In casuta mea

M-a invitat deja profa de matematici speciale să ne jucăm cu cifrele :)) 

1 hour ago, South BiRi said:

M-a invitat deja profa de matematici speciale să ne jucăm cu cifrele :)) 

perversutsa profa ta... nu crezi?