Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Ailime said:

Buna seara, mateloti!

Va intreb ultima data: vreti activitate de tip War sau Hide and seek cu cei din FBI?

Optez pentru WAR, dar voi? Lasati raspunsurile voastre aici la discutii. Activitatea va fi intr-o zi din saptamana viitoare.

War, ar fi frumos News Reporters VS FBI. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, low A n n e said:

War, dar as prefera sa facem si nr vs fbi si sa nu se termine totul repejor si sa nu fim hateri zicand ca sunt pd si noi pasnica, scuzandu-ne cu asta, sa facem si combinati unul ca partenerii de treaba 

Pai NR vs FBI e. Cred ca vrei sa zici sa amestecam reporterii cu agentii, nu doar factiune contra departament (toti din aceeasi oala), daaar, nu stiu cat de posibil poate fi. Nu cred ca o sa tina minte X-ulescu (membru NR) pe Cutarescu (membru FBI) daca e sau nu in echipa sa cand ii apare in fata. 

 

Ramane WAR, mai multe informatii o sa las cand anunt activitatea oficial, si de asemenea, la momentul oportun.

 

Schitts Creek Goodbye GIF by CBC

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ailime said:

Pai NR vs FBI e. Cred ca vrei sa zici sa amestecam reporterii cu agentii, nu doar factiune contra departament (toti din aceeasi oala), daaar, nu stiu cat de posibil poate fi. Nu cred ca o sa tina minte X-ulescu (membru NR) pe Cutarescu (membru FBI) daca e sau nu in echipa sa cand ii apare in fata. 

 

Ramane WAR, mai multe informatii o sa las cand anunt activitatea oficial, si de asemenea, la momentul oportun.

 

Schitts Creek Goodbye GIF by CBC

aia sa fie cea mai mica problema, ca nu stie din ce team e :))), putem scrie pe /f, dau page up daca vor sa afle

Link to comment
Share on other sites

Buna!

Sper ca n-ati uitat de activitate si ne vedem la ora 19:50 (de preferabil) la HQ News Reporters. Tin sa precizez ca pot participa si candidatii daca acestia doresc.

Tot ce trebuie sa faceti e sa-i omorati pe cei din FBI, si sa ascultati de ce va voi zice pe chatul factiunii. In cazul in care va omorati un coleg intentionat, nu veti beneficia de rank up la timp.

Link to comment
Share on other sites

Hellooo

Daca tot am reintrat si eu in factiune, zic sa va salut si pe forum.
Sper sa ne intelegem bine si sa ne distram.

 

 

excited.gif

Edited by ImRoby
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, dragilor!

 

Am fost informată despre sfada care a avut loc acum câteva ore între unii dintre voi și nu am fost deloc bucuroasă. Ce vă rog eu în continuare este să încercați să va înțelegeți, iar dacă nu se poate nicicum... nu vă oblig să fiți prieteni cu cine nu vreți (este normal să vă placă și să vă displacă unele persoane), dar îi puteți ignora în așa fel încât să nu sufere restul factiunii/raportul de activitate a colegilor voștri. Trebuie să va obișnuiți să convietuiti cu tot felul de oameni pentru binele vostru, în primul rând, iar mai apoi a celor din jur.

 

Sper măcar că veți încerca, și veți lasă orice râcă deoparte. Vă doresc o săptămâna frumoasă și productivă! ❤️ 

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ailime said:

în așa fel încât să nu sufere restul factiunii/raportul de activitate a colegilor voștri.

Bine punctat la partea cu raportul. Nu înțeleg de ce Tendoi îmi dă pachet de anunțuri în condițiile în care sunt o grămadă de membrii de rank 1 și 2 care nu au și își doresc să primească, după cum poți observa în dovada asta, unde Tibi mă întreabă dacă am primit si răspunsul lui ulterior este „mda, eu nu...”! Pe lângă asta, oprește chat-ul facțiunii la 10 minute după o ceartă finalizată, adică fix când nu-și mai avea rosul măsura asta, ca să nu putem face raport, că așa vrea !@#$ lui. Adică sunt în ultima sau penultima zi în care îmi pot face pachetul și nu mă lasă el că așa i se scoală lui. Nu mi se pare ok și nu consider că a fost sancționat suficient. E strict părerea mea! De când am intrat am încercat să ignor persoanele de genul dar când se bagă în seamă aiurea e greu. Unde mai pui faptul că el dă pachet de anunțuri membrilor de rank 2+ din răzbunare. Cine știe ce crede, că-mi fură din timpul liber... :)) 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, South BiRi said:

Bine punctat la partea cu raportul. Nu înțeleg de ce Tendoi îmi dă pachet de anunțuri în condițiile în care sunt o grămadă de membrii de rank 1 și 2 care nu au și își doresc să primească, după cum poți observa în dovada asta, unde Tibi mă întreabă dacă am primit si răspunsul lui ulterior este „mda, eu nu...”! Pe lângă asta, oprește chat-ul facțiunii la 10 minute după o ceartă finalizată, adică fix când nu-și mai avea rosul măsura asta, ca să nu putem face raport, că așa vrea !@#$ lui. Adică sunt în ultima sau penultima zi în care îmi pot face pachetul și nu mă lasă el că așa i se scoală lui. Nu mi se pare ok și nu consider că a fost sancționat suficient. E strict părerea mea! De când am intrat am încercat să ignor persoanele de genul dar când se bagă în seamă aiurea e greu. Unde mai pui faptul că el dă pachet de anunțuri membrilor de rank 2+ din răzbunare. Cine știe ce crede, că-mi fură din timpul liber... :)) 

Zic sa nu ne spalam rufele in public si sa nu dam motive de barfe altora. Putem discuta asta in privat pe Discord, in PM sau WhatsApp (daca e cazul).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ailime said:

Zic sa nu ne spalam rufele in public si sa nu dam motive de barfe altora. Putem discuta asta in privat pe Discord, in PM sau WhatsApp (daca e cazul).

Am incercat, știi foarte bine, dar cineva nu-și asumă și dă block peste tot, că atât poate. :)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.