Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu am iesit reporteri, astazi am avut o zi cat se poate de proasta din multe puncte de vedere :|. Ma rog, este o vorba: "What doesn't kill you, makes you stronger." - prefer sa ma bazez pe ea. Acum ma duc sa mananc si sa mai repet cate ceva pe maine, poate somnul de dupa imi va alunga gandurile rele acumultate de-a lungul zilei.

 

AnGeLx, rELoaD., k1ll3r1, sa va ocupati de live-urile pe care le aveti. Celor de rank 2: Mai prestati si din pachetele de anunturi, vreau sa vad ca merge treaba la acest capitol.

 

Succes la anunturi! Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi, am revenit in NR :> . Sper sa ne intelegem.

Bine ai revenit printre noi! Sunt sigur că vei face o treabă la fel de bună ca până acum. Succes!

 

AnGeLx, rELoaD., k1ll3r1, sa va ocupati de live-urile pe care le aveti. Celor de rank 2: Mai prestati si din pachetele de anunturi, vreau sa vad ca merge treaba la acest capitol.

 

Succes la anunturi! Noapte buna!

Am făcut live-ul acela, ştii despre care vorbesc. Şi-ţi zic aici că poate vezi mâine dimineaţă. Am postat şi la evidenţă.

 

Noapte bună, reporteri, mai vorbim mâine.

Azi a fost zi liberă pentru mine, n-am făcut ore deloc.

Norocosule! Aş dori să ştiu şi motivul pentru care nu ai făcut ore :)). Sper că nu din cauza că eşti bolnav... In fine, ai grijă să nu te plictiseşti.

 

Bun, eu v-am lăsat, mă duc la TV. Aveţi grijă ce faceţi in-game şi succes la cât mai puţine greşeli. Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, tin sa va anunt sa nu uitati de simularea live de maine la ora 20:00, sper sa fiti prezenti multi, am sa zic multe lucruri interesante si cred ca o sa va placa.

Un lucru care ma supara este acela ca daca faci skill 5 tot dai anunturi gratuite, nu este o regula in care spune ca daca ai skill 5 nu mai dai anunturi, da Decebal. ? Cu asta cred ca m-am facut inteles. Daca aveti skill 5 continuati sa dati anunturi.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Da n-am zis ca nu mai dau anunturi! am zis ca nu mai fac s+s tura aia deoarece erau altii care nu aveau skill 5!

Si eu cand eram la inceput am tot fost pus sa dau s+s, ba chiar se intreba pe chat cine are skill 5 si cine n-are!

Ma rog, mai bine i-ai face observatii si acelui player care comenteaza la orice si are impresia ca face pe bossu si ne mai si zicea ca e doar un joc! :-J :-J :-J

Edited by Decebal
Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, intru si eu in joc nitel.

 

@Decebal - Daca ai skill 5 nu esti obligat sa nu dai S+S, crezi ca unul care nu are skill 5 moare de 2 news?, daca ai fost ales, dai S+S, nu se da peste cap totul ca ai tu skill 5.

Link to comment
Share on other sites

Mai fratilor, daca am zis ca nu dau S+S la tura aia nu inseamna ca m-am facut eu mare `boss` ca am skill 5 si nu mai dau niciodata S+S!

Pur si simplu nu aveam chef in momentul ala, nu eram in modul meu, e chiar atat de greu sa va dati seama de treaba asta? :(

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, tin sa va anunt sa nu uitati de simularea live de maine la ora 20:00, sper sa fiti prezenti multi, am sa zic multe lucruri interesante si cred ca o sa va placa.

Un lucru care ma supara este acela ca daca faci skill 5 tot da-i anunturi gratuite, nu este o regula in care spune ca daca ai skill 5 nu mai da-i anunturi, da Decebal. ? Cu asta cred ca m-am facut inteles. Daca aveti skill 5 continuati sa da-ti anunturi.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai postezi vreodata in acest topic cer sanctionarea ta cu warn up. Toti gresim, nu suntem perfecti, ne uitam mereu la greselile altora, la ale noastre nu ne uitam niciodata.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

hai ca esti chiar prost srn, nici limba romana nu o stii si mai esti si lider. rusine! primul lider analfabet din istoria b-zone al nr-ului. eu de rusine nici nu acceptam functia asta. faci de ras factiunea, faci de ras munca lui unknownx

Link to comment
Share on other sites

Salutare, am ajuns și eu acasă...

 

Norocosule! Aş dori să ştiu şi motivul pentru care nu ai făcut ore :)). Sper că nu din cauza că eşti bolnav... In fine, ai grijă să nu te plictiseşti.

 

Nu, nici de poveste :)). Ieri am avut 3 ore de specialitate, 2 de română si o oră de engleză. Surpriză! Profele de română și specialitate nu erau în școală :>). Nu mai avea rost sa rămân pentru o oră de engleză...

Intru imediat în joc.

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, azi a mers ceva mai bine.

 

@Decebal si restul care au de gand sa i se adreseze lui. Incetati subiectul, sunt sigur ca a inteles. Decebal, e simplu, daca se intreaba cine doreste sa dea anunturi gratuite si tu te oferi, inseamna ca esti constient de faptul ca s-ar putea sa dai s/s. Nu inseamna ca daca ai skill 5 nu vei da :). Si din moment ce exista acest risc, odata ce ai fost ales sa dai s/s, poti fie sa intrebi daca doreste altcineva sa dea, iar in cazul in care doreste altcineva, il lasi pe respectivul, fie dai si gata.

 

Cat despre Rubby si celalalt smecher, cum v-ati asternut asa dormiti.

 

@aLLx si Liviu.iuliaN. Sa verificati pachetele de anunturi, aveti fiecare cate un pachet de rezolvat. Succes!

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.