Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua, am venit si eu de la scoala. Maine 8 martie :> Ce le dati la femeile pe care le indragiti? Eu ma rezum la flori.

 

@Rubby - Rusine din partea ta.. Nu inteleg rostul pentru care postezi intr-un topic dedicat News Reporter-ului. Dai dovada de nesimtire.

 

@Norocos, chiar norocos, ca nu face ore. Ce n-as da sa fie si la mine asa.. Insa la mine cartea, daca nu biciul.

Link to comment
Share on other sites

 

hai ca esti chiar prost srn, nici limba romana nu o stii si mai esti si lider. rusine! primul lider analfabet din istoria b-zone al nr-ului. eu de rusine nici nu acceptam functia asta. faci de ras factiunea, faci de ras munca lui unknownx

 

Ce castigati daca il criticati? Nu are nici doua saptamani de lider si il criticati deja? Oameni buni, asa am fost si eu cand am luat lider, doar ca sRn a stat 1 an pana a luat lider, eu am stat mult mai putin. La inceput si eu eram criticat, auzeam vorbe de genul "cine e ala? in maxim 2 luni renunta sau chiar pierde liderul". Nu a fost asa, am stat 1 an, in ciuda tuturor oamenilor care au fost nemultumiti de prestatia mea ca lider si inca sunt nemultumiti. Nu il mai criticati, cel putin nu acum. Nu acum este momentul, abia a luat lider, are timp sa dovedeasca ca merita functia, nu mai sariti la gatul lui, toti gresim, si eu am gresit.

 

sRn, imi cer scuze ca am postat aici, sper sa nu te superi, dar daca te superi... simte-te liber sa ceri warn up pentru mine. Take care.

Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am venit si eu de la scoala!

Si mai zic odata pentru totdeauna! Nu am vrut sa dau s+s deoarece nu eram in modul meu si normal ca am intrebat pe chat daca se ofera altcineva sa dea s+s, si da s-au oferit...dar reload a zis sa dau eu si insista si tot insista..........pana am zis ca nu mai dau deloc la tura aia........dar ca sa zic si eu o vorba celebra: `OHH WELL, WHATEVER, NEVERMIND!!`

Link to comment
Share on other sites

Ce castigati daca il criticati? Nu are nici doua saptamani de lider si il criticati deja? Oameni buni, asa am fost si eu cand am luat lider, doar ca sRn a stat 1 an pana a luat lider, eu am stat mult mai putin. La inceput si eu eram criticat, auzeam vorbe de genul "cine e ala? in maxim 2 luni renunta sau chiar pierde liderul". Nu a fost asa, am stat 1 an, in ciuda tuturor oamenilor care au fost nemultumiti de prestatia mea ca lider si inca sunt nemultumiti. Nu il mai criticati, cel putin nu acum. Nu acum este momentul, abia a luat lider, are timp sa dovedeasca ca merita functia, nu mai sariti la gatul lui, toti gresim, si eu am gresit.

 

sRn, imi cer scuze ca am postat aici, sper sa nu te superi, dar daca te superi... simte-te liber sa ceri warn up pentru mine. Take care.

 

Cum poti sa ceri warn up pentru cineva ca tine UnknownX :o3. In orice situatie te-ai afla, gasesti cuvintele potrivite, care nu deranjeaza pe nimeni. Ai grija de tine :*.

Link to comment
Share on other sites

@UknownX - Mereu vei avea parte de respectul factiunii, ai fost un lider exceptional pentru News Reporter, ai dus factiunea cat de sus se putea. Ai facut factiunea o factiune dorita unde toti isi doresc sa ajunga.

 

@ON - D`abea astept anunturile de la 9:00, sa fac si eu 2 pe ziua de azi :-S. Tare imi e ca nu pot duce raportul.

 

@Va place semnatura mea:> Aia cu Member of News Reporter. Cine vrea sa imi dea un PM si ii dau poza :).

Link to comment
Share on other sites

Ce castigati daca il criticati? Nu are nici doua saptamani de lider si il criticati deja? Oameni buni, asa am fost si eu cand am luat lider, doar ca sRn a stat 1 an pana a luat lider, eu am stat mult mai putin. La inceput si eu eram criticat, auzeam vorbe de genul "cine e ala? in maxim 2 luni renunta sau chiar pierde liderul". Nu a fost asa, am stat 1 an, in ciuda tuturor oamenilor care au fost nemultumiti de prestatia mea ca lider si inca sunt nemultumiti. Nu il mai criticati, cel putin nu acum. Nu acum este momentul, abia a luat lider, are timp sa dovedeasca ca merita functia, nu mai sariti la gatul lui, toti gresim, si eu am gresit.

 

sRn, imi cer scuze ca am postat aici, sper sa nu te superi, dar daca te superi... simte-te liber sa ceri warn up pentru mine. Take care.

Unk chiar crezi ca sRn ar cere warn up pentru tine / oricine altcineva din News Reporter? Unk ai fost / esti / si vei ramane un om respectat, cu un grad ridicat de amabilitate, intelegere, prietenie, seriozitate, responsabilitate....sti intotdeauna cum sa vorbesti, ce sa vorbesti, cand sa vorbesti pentru a face omul sa se simta bine...

UnknownX esti un om care intradevar merita respectul celor din jur!

Link to comment
Share on other sites

Si eu am aceiasi teama _Tedy_ , ca nu pot termina raportul de activitate. Eu imi doresc sa dau news-uri, dar sunt membrii noi, si sunt pusi iei sa dea. In fine, vedem noi cum ne descurcam..

 

Edit: Uite cum am luat si ban :)) . Cu ochii la tv nu am fost antent la tastatura ca am caps ON, si am gresit parola de 3x. Acum trebuie sa astept sa raspunda Kelton. Banul asta mi-a dat putin planurile peste cap ....

 

Ne revedem in joc cand primesc unban. Pana atunci succes la news-uri / live-uri / anunturi gratuite..etc..

Edited by LiviuIulian
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! ~o)

Bine ca s-a inventat ziua asta a femeilor, cu ocazia asta am ore scurte astazi <:-P. Ma duc sa ma pregatesc de scoala, ne auzim mai tarziu, pana atunci succes la anunturi si nu va mai grabiti aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, 8 martie, ziua femeilor. Azi din pacate eu nu am ore scurte, fac toate orele normale ba mai dau si teste la scoala...Vreau sa va reamintesc ca in aceasta seara va avea loc simularea live la ora 20:00. Vreau sa fiti cati mai multi online deoarece vreau sa va explic multe lucruri.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata reporteri!

 

Buna dimineata, 8 martie, ziua femeilor. Azi din pacate eu nu am ore scurte, fac toate orele normale ba mai dau si teste la scoala...Vreau sa va reamintesc ca in aceasta seara va avea loc simularea live la ora 20:00. Vreau sa fiti cati mai multi online deoarece vreau sa va explic multe lucruri.

Bafta srn la teste, si eu m-am mirat ieri cand ne-a spus ca avem program scurt.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.