Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am fost plecat mai toata ziua astazi, desi am avut ore scurte 8-|. Cam asta inseamna 8 martie... In fine, ma mai ocup putin de factiune, la si jumate plec la o cafea. Voi sa nu uitati de simularea de diseara, cine nu e sigur ca poate veni sa se invoiasca.

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

Salutare, reporteri. Acum am ajuns și eu acasă... Am făcut doar prima oră, în rest am petrecut, în cinstea fetelor :)).

Am de învățat la chimie, că mâine dau test. Sper să ajung la simulare.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara NR , back de la liceu.

 

EDIT: Eu o sa plec din NR, pentru ca nu ma pot acomoda, si mai bine las pe altcineva mai dornic de aceasta meserie. Va doresc mult succes in continuare, si tinem legatura. :-H

Edited by LiviuIulian
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, BreaKz, pentru rank-up, sper sa te tii de treaba ca inainte, ma bazez pe tine, la fel si sRn, la fel cum ne bazam pe toti din factiune.

 

Rank 3+, verificati live-urile, exista si mai vechi de luat si cateva date recent. La fel si rank 1-2, aruncati un ochi pe la pachete si ocupati-va de ele, vreau sa vad news-uri din 5 in 5 minute :).

 

Ma duc sa mananc ceva acum si ma bag la tv. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Primul meu eveniment ca lider News Reporter, a iesit bine. Au fost multi membri online si au vazut ce inseamna in mare parte o simulare live. Asa vreau sa fiti la fiecare eveniment organizat de mine. Sper ca de acum in colo sa nu mai faceti greseli si sa fim uniti. Sa nu uitati de sedinta de maine seara la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a placut simularea din aceasta seara, am invatat fiecare cate ceva. Felicitari si tie BreaKz pentru rank 4, sper ca vei o treaba la fel de buna ca srn si everzor. Eu acum ma duc la tv si o sa ma culm. Vorbim maine, noapte buna si succes la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, a fost frumos azi la scoala. Insa acum a venit WEEK-END'ul, iar asta conteaza. Ma duc sa mananc ceva, ne-auzim mai acuş in-game, pana atunci succes la anunturi / interviuri.

 

Si nu uitati de sedinta de diseara ( 20:00 ). Cine nu stie sigur daca poate ajunge sa faca cerere de invoire. De asemenea sa va postati rapoartele de activitate, sa nu mai lasati pe ultima clipa.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, vreau sa veniti la sedinta din aceasta seara deoarece am schimbat cate ceva in factiunea si vreau sa va explic, sper sa fiti cati mai multi online. Sedinta este la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.