Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună ziua, News Reporter. Ce doresc să vă spun este bun venit celor care ni s-au alăturat. Sper să vă simţiţi bine alături de noi şi să aveţi parte de cât mai puţine greşeli.

În ultima vreme am observat că ne-au părăsit şi alţi membri care, zic eu, şi-au făcut treaba bine. Ce pot să zic în legătură cu asta e că sper să ne mai vedem aici, în News Reporter şi sper că v-am lăsat o impresie bună. (asta se aplică tuturor)

 

Cât despre mine, mai stau puţin pe aici, după mă duc să-mi repet puţin la istorie şi poate pe-afară. Vă urez succes. La revedere.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, reporteri, se pare ca am un sfarsit de week-end foarte agitat. In fine, tot raul spre binele acestei factiuni, doar nu fac nimic din delasare sau ura.

 

Reporteri! Va rog urmatoarele:

  1. Rank 1/2 sa aruncati un ochi peste topicul cu pachete de anunturi, au fost cumparate si distribuite foarte multe pachete de anunturi in acest week-end. V-as ruga sa va apucati de ele si sa le terminati, pentru ca ramanem incet-incet fara reporteri liberi si nu mai am cui sa distribui pachetele viitoare. Puneti-va pe treaba!
  2. Rank 3+ sa aruncati si voi un ochi pe la "cereri live" sa vedeti ce s-a mai distribuit.
  3. Unde nu sunteti siguri pe voi sau aveti neclaritati, intrebati, nu ezitati, e spre binele vostru.
  4. Verificati topicul cu evenimentele saptamanii, sa va faceti o idee despre ce fel va fi structurata sapt. viitoare din acest punct de vedere. Cand stiti ca nu puteti veni la un anume eveniment, faceti cerer de invoire. Nu lasati nimic pe ultima suta de metri.

Succes la anunturi, succes la interviuri. Si ce e mai important, s-aveti un inceput de sapt. cat se poate de bun!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, sa va uitati in tompicul 'Sedinte si evenimente' deoarece am postat evenimentele care vor avea loc saptamana viitoare. O sa verific in scurt timp si rapoartele de activitate si va veti primi si salariile. Se pare ca nimeni nu a vrut sa castige bani sau aiba o sansa la rank up, prin aceste cuvinte ma refer la peisaje si la 'reporterul saptamanii'.

 

 

UnknownX lider Corleone, bravo.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, acesta este ultimul comentariu pe care-l las aici! Vreau sa va urez succes in continuare! Pentru mine timpul petrecut in News Reporter a fost cu adevarat o experienta uimitoare si palpitanta!

Sa aveti o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Neata reporteri. Astazi iarasi la scoala...am dormit si eu 2 zile mai tarziu . In fine, va doresc succes la scoala si mare grija la anunturi/live .

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, tin sa va anunt ca am modificat programul concursurilor de popularitate, fiecare rank 4+ sa se uite sa vada in ce zi este programat pentru concurs. Va reamintesc de mini-sedinta de miercuri sa nu uitati de ea, este la ora 20:00, sper sa fiti prezenti multi deoarece vom face si un mic concurs.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, sa va uitati in tompicul 'Sedinte si evenimente' deoarece am postat evenimentele care vor avea loc saptamana viitoare. O sa verific in scurt timp si rapoartele de activitate si va veti primi si salariile. Se pare ca nimeni nu a vrut sa castige bani sau aiba o sansa la rank up, prin aceste cuvinte ma refer la peisaje si la 'reporterul saptamanii'.

 

 

UnknownX lider Corleone, bravo.

 

Eu sunt ala. Simt nevoia sa mai postez aici, ce mai faceti?

 

Cum merge treaba sRn? Ai nevoie de ajutor ceva? Ca am vazut ca "ploua" cu demisii.

 

P.S.: Imi poti da report.

P.S.2: Eu nu ti-am dat tie ieri.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt ala. Simt nevoia sa mai postez aici, ce mai faceti?

 

Cum merge treaba sRn? Ai nevoie de ajutor ceva? Ca am vazut ca "ploua" cu demisii.

 

P.S.: Imi poti da report.

P.S.2: Eu nu ti-am dat tie ieri.

 

Salut UnknownX, felicitari pentru lider.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt ala. Simt nevoia sa mai postez aici, ce mai faceti?

 

Cum merge treaba sRn? Ai nevoie de ajutor ceva? Ca am vazut ca "ploua" cu demisii.

 

P.S.: Imi poti da report.

P.S.2: Eu nu ti-am dat tie ieri.

 

Felicitari pentru lider, sper sa nu renunti la el, ca de pierdut nu cred ca il pierzi asa usor :)).

Am revenit si eu, intru putin in joc, intr-o ora plec la scoala.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.