Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Legat de asta sRn, tii minte ca am adus o data in discutie aceasta probleme [check "propuneri"] si ai spus clar ca "nu"....

Daca imi poti da link-ul unde am zis eu asta despre aceasta problema, te-as lamuri..

 

 

Edit: Am gasit acea propunere, dar era cu totul altfel, eu zic sa reduceti numarul de post-uri pe care il faceti in fiecare zi, sa nu mai postati orice faceti, postati putin mai rar, dar tu ai propus sa nu mai postam deloc din RL, ceea ce este imposibil, sunt discutii libere..

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Puteti destinde si alte subiecte de discutii nu numai salutari, unde va duceti si atat. Am incercat si in Tattaglia sa schimb putin subiectul la discutii,sa discutam si despre altceva inafara de niste simple saluturi, dar nu prea a decurs cum ma gandeam eu ca va decurge.

Ce-ar fii sa gasiti si voi un subiect dragut de discutat,ca sa numai postam p-aici aiurea si sa ne mentinem frumos topicul.

Link to comment
Share on other sites

Lao..

Nu ma refeream la asta, ma refeream sa deschideti un subiect de discutie mai complex, sa nu interveniti doar cu posturi cu "salut","pa","am plecat","am revenit".

Puteti de exemplu sa vorbiti despre gaming,fotbal, cum si-a luat bataie Dinamo azi de la Sportul Studentesc ( :-L) sau orice altceva.

Dar.. e doar o idee,faceti cum vreti, nu va oblig. Noapte buna.

Edited by Bonzay
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, sper ca veti face o treaba foarte buna si ca ne vom intelege foarte bine. Din pacate Dicu ne-a parasit deja, dar sunt sigur ca restul care a-ti intrat astazi nu veti mai face greseli grave.

Sunt cam inactiv in acest topic, dar nu vreau sa il umplu cu prostii. sRn sper ca ai luat in considerare macar una din propunerile mele, aici ma refer la aceea cu mecanicii. Cum ti-am promis, o sa ma mai gandesc la unele idei, sper sa imi vina mai bune decat cele de astazi.

Mai stau si eu putin si ma duc sa ma culc. O noapte cat mai frumoasa, ne auzim maine. Va salut!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, sper ca veti face o treaba foarte buna si ca ne vom intelege foarte bine. Din pacate Dicu ne-a parasit deja, dar sunt sigur ca restul care a-ti intrat astazi nu veti mai face greseli grave.

Sunt cam inactiv in acest topic, dar nu vreau sa il umplu cu prostii. sRn sper ca ai luat in considerare macar una din propunerile mele, aici ma refer la aceea cu mecanicii. Cum ti-am promis, o sa ma mai gandesc la unele idei, sper sa imi vina mai bune decat cele de astazi.

Mai stau si eu putin si ma duc sa ma culc. O noapte cat mai frumoasa, ne auzim maine. Va salut!

 

Am luat-o in considerare Catalin, dar trebuie sa ma gandesc la el, nu pot sa-l fac asa in 2-3 minute, imi ia ceva pana il fac...

Legat de ce zicea Bonzay, aceste discutii vreau sa le avem aici, nu ca plecam nu stiu unde, sa vorbim despre forum, factiuni. Nu interzice nimeni sa nu vorbim despre RL dar sa nu exageram..Sper sa nu mai faceti spam altfel stiti ce o sa primiti.

Link to comment
Share on other sites

Salutare reporteri! Ce fac reporterii mei favoriti? ;))

In primul rand as vrea sa le urez bun venit celor noi, si sper ca vor da dovada de seriozitate maxima.. fiindca "job-ul" de reporter nu e unul chiar usor. Imi pare rau ca unii dintre voi v-ati hotarat sa ne parasiti, dar ce pot sa zic.. succes si multa bafta in continuare, daca asta a fost alegerea voastra.

Va doresc noapte buna si somn usor, eu cred ca ma retrag in pat.. dar asta nu inainte de a fuma o tigara. :))

La revedere, ne citim maine! :)>-

Link to comment
Share on other sites

* E ok sa vorbim si despre lucrurile in-game, numai sa ne axam pe un subiect de discutie ca sa nu se creeze spam, desi la noi nu este cazul, posturile sunt mai bine realizate gramatical si cat de cat mai putine si nu se considera spam.

@Yonutz sa-mi faci si mie ce te-am rugat in game,ca altfel te ciufulesc :*.

@ Bafta reporteri,ne auzim mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, vreau sa le urez bun venit celor noi, welcome!

 

In al II-lea rand, chiar nimeni nu stie o melodie care sa ne reprezinte factiunea, ceva care sa fie semnificativ, si care sa te duca cu gandul la news reporter. Poate chiar o melodie de prezentare cu un impact asupra vizualizatorului.... Caut de 2 zile, dar fara succes.

 

Edit: De aceasta melodie, ce spuneti ?

Edited by aDaTa
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, va rog sa va uitati peste topicul cu sedinte si evenimente sa vedeti cand sunt sedintele, simularea. Eu o sa intru mai putin azi deoarece ma simt foarte rau, aveti grija sa nu gresiti.

Link to comment
Share on other sites

Speram sa iti revi cat mai repede sRn!

 

O intrebare: Daca am primit pachet cu "X vinde infernus" si dupa ce noi am dat 3 news din pachet, iar el vinde Infernusul ... mai dam si pe restul de news-uri ?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, va rog sa va uitati peste topicul cu sedinte si evenimente sa vedeti cand sunt sedintele, simularea. Eu o sa intru mai putin azi deoarece ma simt foarte rau, aveti grija sa nu gresiti.

 

Insanatosir grabnica sRn, sper sa revii cat mai repede posibil :D

 

#: Ma dar acuma la toate factiunile pasnice a bagat interior la HQ? Ca am vazut ca si TTC si Taxi are :-?

Link to comment
Share on other sites

O intrebare: Daca am primit pachet cu "X vinde infernus" si dupa ce noi am dat 3 news din pachet, iar el vinde Infernusul ... mai dam si pe restul de news-uri ?

 

Nu. Ori iei legatura cu respectivul si vezi ce iti cere sa faci (dar nu ai voie sa modifici anuntul), ori postezi direct la evidenta pachete.

Link to comment
Share on other sites

* E ok sa vorbim si despre lucrurile in-game, numai sa ne axam pe un subiect de discutie ca sa nu se creeze spam, desi la noi nu este cazul, posturile sunt mai bine realizate gramatical si cat de cat mai putine si nu se considera spam.

@Yonutz sa-mi faci si mie ce te-am rugat in game,ca altfel te ciufulesc :*.

@ Bafta reporteri,ne auzim mai tarziu.

Mi-l ciufulesti. =)) O sa-ti dar, nu cred ca azi.

#Neata. In scurt plec la niste prieteni, ne vedem diseara, cred, depinde cand ajung acasa.

Link to comment
Share on other sites

Deci, daca el imi cere:

 

aDaTa, modifica anuntul cele y anunturi ramase in: X vinde casa level 90, ofera diferenta pe Turismo.

 

Eu voi fi nevoit sa il refuz si sa postez direct la evidenta pachete...

 

Pe la 16-17 e gata filmul ... am gasit niste melodii, o sa vad care ii se potriveste cel mai mult videoclipului ...

Link to comment
Share on other sites

Insanatosir grabnica sRn, sper sa revii cat mai repede posibil :D

 

#: Ma dar acuma la toate factiunile pasnice a bagat interior la HQ? Ca am vazut ca si TTC si Taxi are :-?

 

Acum toate factiunile pasnice au interior, sunt la fel ca la NR.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna, reporteri, am ajuns si eu acasa din oras, a fost o seara placuta pentru mine. Si ziua a fost ok, per ansamblu, merge bine treaba.

Rank 1/2, va rog sa aruncati un ochi pe la pachete de anunturi, au mai fost distribuite pachete, sa va ocupati de ele. La fel si cu live-urile.

 

Va doresc un inceput de sapt. cat mai grozav tuturor, eu mai stau putin pe-aici, mai apoi ma duc la masa si ma bag la tv.

Link to comment
Share on other sites

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doresc sa va anunt ca serverul de TeamSpeak3 pentru B-Zone este din nou online!

Fiecare factiune, are un channel special, cu 3 subchanneluri, acestea fiind 2 channeluri speciale pentru membri si un channel special pentru sedinte / antrenamente / evenimente. Fiecare membru al unei factiuni, are un grup special, asa numit "Police Departament member" sau "Barzini Family member", depinzand de factiune. Fiecare factiune are un channel special. Pentru a avea acces la channelurile de politie, hitman agency si channelurile pentru sedinte, aveti nevoie de functie. Pentru a avea aceasta functie, cei care folosesc teamspeak3 se pot loga automat pe teamspeak si vor fi redirectionati spre "Canalul principal", unde ma puteti gasi pe mine "Kanye", iar eu o sa va dau grupurile si accesele necesare. Daca nu sunt pe acel canal, atunci ma puteti contacta prin PM pe server sau sa lasati un post la discutii.

Pentru mai multe informatii despe conectare si instalare, intrati aici:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.