Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doresc sa va anunt ca serverul de TeamSpeak3 pentru B-Zone este din nou online!

Fiecare factiune, are un channel special, cu 3 subchanneluri, acestea fiind 2 channeluri speciale pentru membri si un channel special pentru sedinte / antrenamente / evenimente. Fiecare membru al unei factiuni, are un grup special, asa numit "Police Departament member" sau "Barzini Family member", depinzand de factiune. Fiecare factiune are un channel special. Pentru a avea acces la channelurile de politie, hitman agency si channelurile pentru sedinte, aveti nevoie de functie. Pentru a avea aceasta functie, cei care folosesc teamspeak3 se pot loga automat pe teamspeak si vor fi redirectionati spre "Canalul principal", unde ma puteti gasi pe mine "Kanye", iar eu o sa va dau grupurile si accesele necesare. Daca nu sunt pe acel canal, atunci ma puteti contacta prin PM pe server sau sa lasati un post la discutii.

Pentru mai multe informatii despe conectare si instalare, intrati aici:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSTHUNTER! WARN, SUSPEND! >:)

#Ma duc si eu in pat. Succes maine la scoala/liceu etc. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna Dimineata News Reporter! Sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem....si sa facem o treaba, numai buna impreuna, astept sa intre sRn, pentru a primi [/invite]!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, baieti ! Azi am venit si eu de la tara si sunt mort de obosit.

Cred ca o sa ma pun sa dorm, ne auzim mai tarziu in game.

Link to comment
Share on other sites

Ziua bună, News Reporter. Am ajuns şi eu acasă acum vreo juma' de oră şi m-am pus la teme, dar voi fi şi online. Vă doresc o după-amiază plăcută, mai ales că e soare şi cald afară. (cel puţin aşa e la mine)

 

@GhostHunter, să te apuci de pachetul meu :-W. Voi fi online toată ziua azi, deci ai timp destul. Salutare.

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, reporteri. Nu am mai postat de ceva timp pe aici și m-am gândit că e timpul să vă salut și pe forum. Mă apuc acum de scris, iar în joc voi intra mai târziu.

See ya!

Link to comment
Share on other sites

Ah, ce dupa-amiaza frumoasa, am cam scris suficient, mai fac o pauza si ies si eu la o tigara. Ne-auzim mai tarziu, reporteri, treaba e frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, back de la sala. Ce frumos e afara si ce-as iesi, dar sunt mort de oboseala dupa drumul asta :( Ne auzim in joc. Salut !

 

 

@ everzor, as dori si eu un pachet, deoarece nu am primit niciodata de cand am intrat in factiune. Mersi !

Link to comment
Share on other sites

Bun venit noilor reporteri si o sedere cat mai placuta alaturi de noi. Maine am si eu o zi lunga, pe la liceu, 7 ore, am si consiliu profesoral, trebuie sa ma duc si la sala de dimineata..

Vizionare placuta sRn la telenovela aia turceasca de pe Kanal D, babo. ;;)

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.