Jump to content
Alexander

News Reporters - Discuții / Discussions

Recommended Posts

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doresc sa va anunt ca serverul de TeamSpeak3 pentru B-Zone este din nou online!

Fiecare factiune, are un channel special, cu 3 subchanneluri, acestea fiind 2 channeluri speciale pentru membri si un channel special pentru sedinte / antrenamente / evenimente. Fiecare membru al unei factiuni, are un grup special, asa numit "Police Departament member" sau "Barzini Family member", depinzand de factiune. Fiecare factiune are un channel special. Pentru a avea acces la channelurile de politie, hitman agency si channelurile pentru sedinte, aveti nevoie de functie. Pentru a avea aceasta functie, cei care folosesc teamspeak3 se pot loga automat pe teamspeak si vor fi redirectionati spre "Canalul principal", unde ma puteti gasi pe mine "Kanye", iar eu o sa va dau grupurile si accesele necesare. Daca nu sunt pe acel canal, atunci ma puteti contacta prin PM pe server sau sa lasati un post la discutii.

Pentru mai multe informatii despe conectare si instalare, intrati aici:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSTHUNTER! WARN, SUSPEND! >:)

#Ma duc si eu in pat. Succes maine la scoala/liceu etc. Noapte buna!

Noapte Buna Reporterilor.. ma duc si eu la somn ca nu am dormit de 2 zile cum trebuie...

Aveti grija la News-uri!!

Caps, felicitari pentru "Reporterul Saptamanii". Anunturile au fost super, cel putin ala cu soferul matol :)) Bravo!!!

Neata, ce faceti? Ati dormit cu ochii inchisi? :))

Abia m-am trezit, nu cred ca intru in-game, poate diseara.

GeGe Caps, facem jumi-juma banii.

Meeeh neata colegi, eu plec la scoala, ne vedem la 5, salutare

Buna Dimineata News Reporter! Sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem....si sa facem o treaba, numai buna impreuna, astept sa intre sRn, pentru a primi [/invite]!

Ohooo. Welcome ma. De cine mi-e mie dor, mie dor, mie dor. =))

#Plec si eu la liceu in scurt timp. Ne vedem diseara. Bafta!

Buna dimineata News Reporter am intrat si eu pe server si apoi ma duc la scoala! Succes la news-uri si ziare !

Neatza baieti , am intrat si eu o ora inainte sa plec la liceu si se pare ca am dat singur ag...

Salutare, baieti ! Azi am venit si eu de la tara si sunt mort de obosit.

Cred ca o sa ma pun sa dorm, ne auzim mai tarziu in game.

Neata guys, abia m-am trezit. Back de la Brasov.

Fc Brasov - Otelul Galati 0-2 !!! Forza Otelul !!!

Salut baieti, eu am plecat la liceu, ne vedem pe la 6-7 cand vin;)

Ziua bună, News Reporter. Am ajuns şi eu acasă acum vreo juma' de oră şi m-am pus la teme, dar voi fi şi online. Vă doresc o după-amiază plăcută, mai ales că e soare şi cald afară. (cel puţin aşa e la mine)

@GhostHunter, să te apuci de pachetul meu :-W. Voi fi online toată ziua azi, deci ai timp destul. Salutare.

Salutare. Am aterizat si eu acasa, ma duc sa mananc :) .

Bună ziua, reporteri. Nu am mai postat de ceva timp pe aici și m-am gândit că e timpul să vă salut și pe forum. Mă apuc acum de scris, iar în joc voi intra mai târziu.

See ya!

Salut baieti, se pare ca am ajuns mai devreme astazi, ma duc sa mananc si eu putin ca sunt rupt de foame si intru in-game;)

Ah, ce dupa-amiaza frumoasa, am cam scris suficient, mai fac o pauza si ies si eu la o tigara. Ne-auzim mai tarziu, reporteri, treaba e frumoasa.

Salut baieti, back de la sala. Ce frumos e afara si ce-as iesi, dar sunt mort de oboseala dupa drumul asta :( Ne auzim in joc. Salut !

@ everzor, as dori si eu un pachet, deoarece nu am primit niciodata de cand am intrat in factiune. Mersi !

Salut baietii, am terminat si eu orele, ce zi frumoasa a fost azi 8->, sper ca toata saptamana sa fie la fel!

O sa intru si eu imediat, in game!

Welcome Mixtape! Sper sa te simti bine alaturi de noi :D

Salut, abia am ajuns si eu acasa. Ce zi frumoasa, dar parca e prea cald, asa dintr-odata.

Am un proiect de facut, cred ca intru in-game mai tarziu. Spor la treaba!

Bun venit noilor reporteri si o sedere cat mai placuta alaturi de noi. Maine am si eu o zi lunga, pe la liceu, 7 ore, am si consiliu profesoral, trebuie sa ma duc si la sala de dimineata..

Vizionare placuta sRn la telenovela aia turceasca de pe Kanal D, babo. ;;)