Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma mai pun sa repet putin la fizica iar apoi plec la liceu, ne auzim diseara la mini-sedinta,sper sa fie ceva interesant.

Bafta!

Inveti despre ciufulit?

#Ma duc la CS, iar apoi plec si eu la liceu. Din pacate, nu ajung la minisedinta. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

De ceva timp nu am mai postat ceva pe aici, dar acum sunt nevoit. Aş dori să vă atrag atenţia datorită faptului că aici se face spam foarte mult de la ultimul timp pentru +1 "Salut, ce mai faceţi?" "Back din mormânt, ce mai faceţi?", şi multe alte stiluri de a face +1.

Sper să mă înţelegeţi, şi acest lucru să înceteze. La urmatoarea abatere, topicul va fi închis pentru o perioada de timp.

Aici nu sunteţi pe FaceBook să vă faceţi update la Status pentru fiecare mişcare facută în Real-Life.

 

 

 

Mulţumesc pentru întelegere.

Spor la nefăcut +1.

Link to comment
Share on other sites

Pai, daca topicul se numeste "Discutii" ar fi frumos sa avem un subiect. Ma gandeam ca ar fi interesant sa vorbim despre afaceri, sau update-uri ale serverului. Scopul principal al jocului este averea, pe langa cel de distractie, bineinteles. Asta este doar o propunere, ca sa evitam, "Ce faceti?".

Link to comment
Share on other sites

Pai, daca topicul se numeste "Discutii" ar fi frumos sa avem un subiect. Ma gandeam ca ar fi interesant sa vorbim despre afaceri, sau update-uri ale serverului. Scopul principal al jocului este averea, pe langa cel de distractie, bineinteles. Asta este doar o propunere, ca sa evitam, "Ce faceti?".

 

 

Imi pare rau sa te contrazi, dar averea nu e cel mai important lucru, ci distractia. Cu averea ce faci? Iti iei case si masini atat.. Si ce daca ai masini si casa? :-?? Sa sti ca nu te face cu nimic mai bun decat ceilalti, pe primul loc la acest jos este DISTRACTIA, iar al doilea EXPERIENTA. Trebuie sa sti ce si cum sa faci, sa iti vezi de treaba ta, sa nu faci prostii sau glume care nu sunt pe placul altora. Sper ca te-am lamurit cu ceva!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , bah ce bne de mine ca sapt asta ies mereu la 6 sau 7...si sapt viitoare de 20-21...

In fine ma uit la ceva pe forum si intru in-game;)

Edited by Andy7zZu
Link to comment
Share on other sites

Si din nou am revenit la "Statusuri", de data asta Spanko:)). Leo, samp este un joc si am precizat ca distractia este unul dintre obiectivele principale. Nu stiu de ce crezi ca aveam nevoie de astfel de lamuriri :)) . E interesant modul tau de abordare a postului meu anterior. Macar avem o discutie, daca eram amandoi de aceeasi parere, nu aveam despre ce sa vorbim.

Edited by daxta
Link to comment
Share on other sites

Daca as putea m-as bate singur cand am vazut ce e cu forum... dar nu pot asa ca o sa spun aici avand in vedere faptul ca topic-ul de Inctivitate este inchis. Deci CPU COOLERU-UL meu s-a ars, cred dar fiind duminica nu gasesti magazine deschise asa ca doar luni il pot duce la reparat, in caz ca cooler-ul e ars revin luni dar daca nu e ars atunci revin peste un timp mai intelungat. Imi pare rau o sa revin cat de repede pot.

Link to comment
Share on other sites

Acum nu se mai incarca greu..Merge excelent.

S-a dat Rollback pe forum si daia sunt posturile din Martie, au sters din posturi ca sa numai fie atat de aglomerat forumul.

Ne vedem in joc.

emptY cand intrii deschide si tu topicurile.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt noul lider News Reporter, bine v-am gasit :)))))))))))

 

Lasand gluma la o parte, nu se va recupera nimic. Numarul de posturi e acelasi cu cel din 24 august, insa topicurile, posturile si reputatia din martie pana in prezent nu mai exista..

Cine a pierdut un topic important, verificati forum.b-zone.ro/topic/93321-recuperare-date/

Intrati in game, daca suntem destui, la 20:45 avem sedinta si dupa warul.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt noul lider News Reporter, bine v-am gasit :)))))))))))

 

Lasand gluma la o parte, nu se va recupera nimic. Numarul de posturi e acelasi cu cel din 24 august, insa topicurile, posturile si reputatia din martie pana in prezent nu mai exista..

Cine a pierdut un topic important, verificati forum.b-zone.ro/topic/93321-recuperare-date/

Intrati in game, daca suntem destui, la 20:45 avem sedinta si dupa warul.

 

Cand iti recapeti functia de moderator la sectiunea NR, deschide si tu topicurile pls.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.