Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

OOOO, salutare, salutare, faceti ma posturi. SPAM!!! Adryan, mai lasa prostiile si apuca-te de treaba <3. empty, misto avatar :D

 

Spazz, hai cu postuirle, hai cu spamu, hai sa facem o evidenta, cine crezi ca "e mai mare" ca mine din NR? sigur empty e cel mai mic :)))

 

Ne apucam de treaba dupa, acum sa facem evidenta :)))

 

Hmm, frumos avatar empty, dar nu prea :)) e prea simplu, prea....prea mecanic, prea specific imaginatiei si calculatoarelor :)))

 

Pana incepem noi cu spamu, am un anunt de facut:

 

O fata de la mine din sat a disparut acum 2-3 zile, fata are 18 ani, e bruneta, are 1,80m, frumoasa, nu e nici slaba dar nici grasa, e potrivita, eu zic ca e buna rau de tot, dar acum ca a disparut... Parintii ofera o recompensa de 10.000 euro$. Cine o vede este rugat sa lasi Quote aici sau sa-mi dea PM. Aveti aici poze cu fata respectiva: htp://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf Link-ul trebuia copiat in browser-ul vostru pentru a merge, iar acolo prima data unde scrie HTP mai adaugati voi un T si o sa fie HTTP, in rest link-ul e bun.

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

Spazz, hai cu postuirle, hai cu spamu, hai sa facem o evidenta, cine crezi ca "e mai mare" ca mine din NR? sigur empty e cel mai mic :)))

 

Ne apucam de treaba dupa, acum sa facem evidenta :)))

 

Hmm, frumos avatar empty, dar nu prea :)) e prea simplu, prea....prea mecanic, prea specific imaginatiei si calculatoarelor :)))

 

Pana incepem noi cu spamu, am un anunt de facut:

 

O fata de la mine din sat a disparut acum 2-3 zile, fata are 18 ani, e bruneta, are 1,80m, frumoasa, nu e nici slaba dar nici grasa, e potrivita, eu zic ca e buna rau de tot, dar acum ca a disparut... Parintii ofera o recompensa de 10.000 euro$. Cine o vede este rugat sa lasi Quote aici sau sa-mi dea PM. Aveti aici poze cu fata respectiva: htp://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf Link-ul trebuia copiat in browser-ul vostru pentru a merge, iar acolo prima data unde scrie HTP mai adaugati voi un T si o sa fie HTTP, in rest link-ul e bun.

Glume de.. :))

 

Nu trebuie sa faceti spam, trebuie doar sa dezbateti subiecte.. sunt atat de multe..

Va plac logo-urile noi?

Link to comment
Share on other sites

Glume de.. :))

 

Nu trebuie sa faceti spam, trebuie doar sa dezbateti subiecte.. sunt atat de multe..

Va plac logo-urile noi?

 

Glume de bo$s de bo$s ce sti tu... :))), recunoaste ca te-ai speriat si ai udat scaunul sau pe ce stai la PC :))))

 

Am uitat ceva, sunt frumoase logurile, stiu ca nu tu le-ai facut dar ce sa mai :)))

 

 

Adryan, imi datorezi premiul de la event, ca am jail din cauza ta cu iubitica ta din poza :@

 

Da, da, stiu, cum primesc lider ai salariu triplu din partea mea indiferent ce factiune esti :))))

 

Am rank 1, si skin la fel, trebuie sa ma apuc de raport, desii, ar trebuii sa am liber saptamana aceasta din cauza ca nu am timp sa fac un raport complet pentru ca este aproape miercuri...

Deci, sunt scutit nu? sa ma ajute un bo$ cu rank mare :*

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

Glume de bo$s de bo$s ce sti tu... :))), recunoaste ca te-ai speriat si ai udat scaunul sau pe ce stai la PC :))))

 

Am uitat ceva, sunt frumoase logurile, stiu ca nu tu le-ai facut dar ce sa mai :)))

 

 

 

 

Da, da, stiu, cum primesc lider ai salariu triplu din partea mea indiferent ce factiune esti :))))

 

Am rank 1, si skin la fel, trebuie sa ma apuc de raport, desii, ar trebuii sa am liber saptamana aceasta din cauza ca nu am timp sa fac un raport complet pentru ca este aproape miercuri...

Deci, sunt scutit nu? sa ma ajute un bo$ cu rank mare :*

Vise erotice..

Link to comment
Share on other sites

Da ce fac fetele, cum o mai duceti, observ ca Adrian nu si-a mai "upgradat" simtul umorului, tot la fel de sec si monoton a ramas. Lasa empty nu fi tristi, o sa revin eu cu posturi pe masura asteptarilor tale marete.

Edit: Naspa logourile, MrYonutz poate mult mai mult, ma asteptam la ceva mai special, oricum multumim.:*

Link to comment
Share on other sites

Da ce fac fetele, cum o mai duceti, observ ca Adrian nu si-a mai "upgradat" simtul umorului, tot la fel de sec si monoton a ramas. Lasa empty nu fi tristi, o sa revin eu cu posturi pe masura asteptarilor tale marete.

Edit: Naspa logourile, MrYonutz poate mult mai mult, ma asteptam la ceva mai special, oricum multumim. :*

 

Uite glume de pompier !! PS: vezi ca avem colegi noi in News Reporter, MrYonutz, Lewis(DjZet), Bogdanutzz10, Alquaida, ce sti tu, cand intri sa-i saluti? >:)

 

 

 

Vise erotice..

 

Ce zici empty? vise erotice? hai sa punem o parte din conversatia noastra pe messenger :>

 

 

9:45:34 PM

empty_mdy: ba esti nebun

9:45:37 PM

Paunescu Adryan: lol ce nab esti :))

9:45:37 PM

empty_mdy: ba, muream in somn

9:45:39 PM

empty_mdy: mi se sculase

9:45:43 PM

empty_mdy: se facea ca eram la ele acasa

9:45:45 PM

empty_mdy: si incepusem sa o calaresc si m-a prins ma-sa

9:45:46 PM

empty_mdy: si a venit si ea, nu ne-a zis nimic

9:45:48 PM

empty_mdy: dar face, trebuia sa imi ziceti ca voiam si eu

9:45:48 PM

Paunescu Adryan: ba esti nebun :))

9:45:52 PM

empty_mdy: ba din vise ca astea nu-mi vine sa ma mai trezesc :))

9:45:53 PM

Paunescu Adryan: mie imi spui ma? da ce vise ai si tu

9:45:53 PM

empty_mdy: ba sper sa visez iarasi la noapte

9:45:54 PM

empty_mdy: dar nu vreau sa ma mai trezesc din vis :))

9:45:58 PM

empty_mdy: ba gata ca ma duc la o tigare

9:46:01 PM

empty_mdy: brb, ne auzim

9:46:04 PM

 

Paunescu Adryan: ok, visatorule :)))

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

Da ce fac fetele, cum o mai duceti, observ ca Adrian nu si-a mai "upgradat" simtul umorului, tot la fel de sec si monoton a ramas. Lasa empty nu fi tristi, o sa revin eu cu posturi pe masura asteptarilor tale marete.

Edit: Naspa logourile, MrYonutz poate mult mai mult, ma asteptam la ceva mai special, oricum multumim. :*

Trebuie sa vorbim.

 

Uite glume de pompier !! PS: vezi ca avem colegi noi in News Reporter, MrYonutz, Lewis(DjZet), Bogdanutzz10, Alquaida, ce sti tu, cand intri sa-i saluti? >:)

 

 

 

 

 

Ce zici empty? vise erotice? hai sa punem o parte din conversatia noastra pe messenger :>

 

 

9:45:34 PM

empty_mdy: ba esti nebun

9:45:37 PM

Paunescu Adryan: lol ce nab esti :))

9:45:37 PM

empty_mdy: ba, muream in somn

9:45:39 PM

empty_mdy: mi se sculase

9:45:43 PM

empty_mdy: se facea ca eram la ele acasa

9:45:45 PM

empty_mdy: si incepusem sa o calaresc si m-a prins ma-sa

9:45:46 PM

empty_mdy: si a venit si ea, nu ne-a zis nimic

9:45:48 PM

empty_mdy: dar face, trebuia sa imi ziceti ca voiam si eu

9:45:48 PM

Paunescu Adryan: ba esti nebun :))

9:45:52 PM

empty_mdy: ba din vise ca astea nu-mi vine sa ma mai trezesc :))

9:45:53 PM

Paunescu Adryan: mie imi spui ma? da ce vise ai si tu

9:45:53 PM

empty_mdy: ba sper sa visez iarasi la noapte

9:45:54 PM

empty_mdy: dar nu vreau sa ma mai trezesc din vis :))

9:45:58 PM

empty_mdy: ba gata ca ma duc la o tigare

9:46:01 PM

empty_mdy: brb, ne auzim

9:46:04 PM

 

Paunescu Adryan: ok, visatorule :)))

Mars ma, nu mai minti :)) N-am spus niciodata asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa vorbim.

 

 

Mars ma, nu mai minti :)) N-am spus niciodata asa ceva.

 

Asa zic toti, asa fac si fetele, zic toate, eu sunt fata cuminte, nu m-am ars cu nimeni, dar defapt e rupta, eu mor pe ele ca nu recunosc ma, mare lucru :))) parca ai fi fetita empty, acum, mare / mica, ramane de vazut :> =))

 

 

Ba m-am plictisit, facem si noi ceva? event la discutii? sau in game? pana la 4 dimineata mor de plictiseala, vreau sa dau rob atunci ;;)

 

mereu am vrut sa te intreb...de la ce vine numele empty_mdy? e aiurea...nu inteleg nimic :))) parca e un banc sec :))

 

nabz0r ce faci ma? mai esti suparat? eu nu, mi-a trecut, app, nu te lasa de samp, de cine mai rad pe aici prin game? sau mai bine lasa-te ca e pierdere de timp.

PS: civili politisti =))) am aflat tot :> :*

 

EDIT EDIT EDIT !! Am uitat, ce ziceti? cate pagini de discutii facem pana la ora 4:00? totusi trebuie sa recuperam ce-am pierdut

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa vorbim.

 

 

Mars ma, nu mai minti :)) N-am spus niciodata asa ceva.

Halal lider avem, ti-am spus sa nu te mai uiti la redtube, apropo ce vise mez =))))))) cum sa visezi asa ceva =)))))))))))) . P.S: Uelcam celor noi si uelcam back celor care au venit inapoi. Edited by NuTLine15
Link to comment
Share on other sites

Neatza, somnorosi mai sunteti, ce discutii filozofice pe aici.

P.S: Avatar nou, va place? <3

Da, da, foarte filozofice.

 

Asa zic toti, asa fac si fetele, zic toate, eu sunt fata cuminte, nu m-am ars cu nimeni, dar defapt e rupta, eu mor pe ele ca nu recunosc ma, mare lucru parca ai fi fetita empty, acum, mare / mica, ramane de vazut :> =))

 

 

Ba m-am plictisit, facem si noi ceva? event la discutii? sau in game? pana la 4 dimineata mor de plictiseala, vreau sa dau rob atunci

 

mereu am vrut sa te intreb...de la ce vine numele empty_mdy? e aiurea...nu inteleg nimic :))) parca e un banc sec

 

nabz0r ce faci ma? mai esti suparat? eu nu, mi-a trecut, app, nu te lasa de samp, de cine mai rad pe aici prin game? sau mai bine lasa-te ca e pierdere de timp.

PS: civili politisti =))) am aflat tot :> :*

 

EDIT EDIT EDIT !! Am uitat, ce ziceti? cate pagini de discutii facem pana la ora 4:00? totusi trebuie sa recuperam ce-am pierdut

Trai-ti-ar familia sa-ti traiasca, de ce vorbesti asa mult? :))

Cu cine sa recuperez? Nu vezi ca posteaza decat 10 persoane...

 

Banc sec esti tu ba.

 

Halal lider avem, ti-am spus sa nu te mai uiti la redtube, apropo ce vise mez cum sa visezi asa ceva . P.S: Uelcam celor noi si uelcam back celor care au venit inapoi.

Rank down!

Link to comment
Share on other sites

Da, da, foarte filozofice.

 

 

Trai-ti-ar familia sa-ti traiasca, de ce vorbesti asa mult? :))

Cu cine sa recuperez? Nu vezi ca posteaza decat 10 persoane...

 

Banc sec esti tu ba.

 

 

Rank down!

Sa-ti fie rusine, la cat de activ si cat de competent sunt eu ar trebui sa am sublider de mult. Apropo 11 persoane cu tot cu mine :D

 

Asa zic toti, asa fac si fetele, zic toate, eu sunt fata cuminte, nu m-am ars cu nimeni, dar defapt e rupta, eu mor pe ele ca nu recunosc ma, mare lucru :))) parca ai fi fetita empty, acum, mare / mica, ramane de vazut :> =))

 

 

Ba m-am plictisit, facem si noi ceva? event la discutii? sau in game? pana la 4 dimineata mor de plictiseala, vreau sa dau rob atunci ;;)

 

mereu am vrut sa te intreb...de la ce vine numele empty_mdy? e aiurea...nu inteleg nimic :))) parca e un banc sec :))

 

nabz0r ce faci ma? mai esti suparat? eu nu, mi-a trecut, app, nu te lasa de samp, de cine mai rad pe aici prin game? sau mai bine lasa-te ca e pierdere de timp.

PS: civili politisti =))) am aflat tot :> :*

 

EDIT EDIT EDIT !! Am uitat, ce ziceti? cate pagini de discutii facem pana la ora 4:00? totusi trebuie sa recuperam ce-am pierdut

Adryan ca fata aia de pe mess de la tara la tine =))))))))))))))) era murdara la ass trebuie sa o pui pe forum sau macar da-i PM lu' mdy sa vada si el minunatie de fata.
Link to comment
Share on other sites

Sa-ti fie rusine, la cat de activ si cat de competent sunt eu ar trebui sa am sublider de mult. Apropo 11 persoane cu tot cu mine :D

 

Adryan ca fata aia de pe mess de la tara la tine =))))))))))))))) era murdara la ass trebuie sa o pui pe forum sau macar da-i PM lu' mdy sa vada si el minunatie de fata.

Nu mersi, astea sunt iubitele lu' Adryan, nu ma bag intre ei.

Link to comment
Share on other sites

Empty ce mez arata topic-ul cu Informatii ai facut o treaba foarte buna suntem mandrii sa te avem ca lider, avem ce invata de la tine si visurile tale :))

Daca ma mai iei la misto iti dau doua rank-uri down, nu decat unul :))

Link to comment
Share on other sites

Neatza, somnorosi mai sunteti, ce discutii filozofice pe aici.

P.S: Avatar nou, va place? <3

___________________________________________________________________________________________________

 

Neatza uratule, ai reusit sa te trezesti?! ma mir..

Am vazut noul tau AV si...e nasol rau...toti albii pun poze cu negrii, parca esti tigan...e parca, chiar esti :))

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

Da, da, foarte filozofice.

 

 

Trai-ti-ar familia sa-ti traiasca, de ce vorbesti asa mult?

Cu cine sa recuperez? Nu vezi ca posteaza decat 10 persoane...

 

Banc sec esti tu ba.

 

 

Rank down!

_________________________________________________________________________________________________-

 

Ai uitat pe langa filozofice, erotice :X

 

 

De ce vorbesc asa mult?! De ce nu? da-mi bani sa tac !

Cu cine recuperezi? iti arat eu cu cine :> click :D

Asa, tot nu mi-ai raspuns la intrebare, de ce ai numele ala sec?

 

NuTLine fraerica, rank down >:), acum ai ca mine, nu imi mai dai ordine toata ziua :-W:)))

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Daca ma mai iei la misto iti dau doua rank-uri down, nu decat unul

Ar fi ceva, tot aseara am avut rank 1, nut vrei si tu uratanie?

________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Sa-ti fie rusine, la cat de activ si cat de competent sunt eu ar trebui sa am sublider de mult. Apropo 11 persoane cu tot cu mine

 

Adryan ca fata aia de pe mess de la tara la tine era murdara la ass trebuie sa o pui pe forum sau macar da-i PM lu' mdy sa vada si el minunatie de fata.

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Tu activ ?! Am trait sa o vad si pe asta

Vezi ca am pus una din poze lui empty mai sus

Cica nu era murdara, era muscata, ala care a bagat nasu a muscat de foame sau pofta :)))

 

 

 

 

PS: De ce nu ma lasa forumu asta urat sa postez ?! Zice ca daca am multe emoticoane sa le sterg, ce naspaaaaaaaaaa mai naspa decat spazz si nutline la un loc... trebuie sa sterg emoticoanele :(

PS: Cica nu am voie nici cu prea multe Quote, ba ce naspa..numai voi sunteti devina ca ma puneti sa dau quote la tot

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.