Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, K1nder. said:

Am prieteni care joaca de super mult timp si ei mi au spus si mna. Eu de cand joc nu am vazut activitate:))

Pare rau, au fost niste vremuri frumoase candva

Link to comment
Share on other sites

@K1nder.

In loc sa canti p-aici la discutii doar pentru +1 si sa vorbesti despre lucruri pe care nu le poti schimba, de ce nu esti atent cand raspunzi la cereri interviuri? 

Da voi chiar faceti totul in batjocura? Daca va sanctionez, tot eu sunt cea rea si mai stiu eu cum ma mai faceti.

Deci m-am saturat sa vad lipsa asta de interes si sa verific fiecare miscare pe care o faceti (la lucruri banale). Voi de capul vostru nu stiti? Daca nici nu ne putem uita cum trebuie la lucruri simple, ce sa va mai cer? De acum inainte o sa va aplaud cand dati un news corect.

 

Lebus a facut o cerere de interviu, iar mai apoi TheBling. Ai acceptat-o doar pe a lui TheBling, iar cea a colegului tau a ramas in aer, desigur.

Mai urmeaza sa va plangeti prin tickete si PM-uri, daca n-ati facut-o deja. Stiti doar sa va uitati la celalalt ce face si cum face. Deplorabil, nu altceva.

 

@Lebus, te rog sa faci alta cerere daca mai doresti.

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, K1nder. said:

Asta o crezi tu

Pentru mine e un simplu joc, nu țin la absolut nimic. In schimb voi va dați și viața pentru el. Cam așa pare???

Asa i cum zici tu, as da reactie de haha, dar eu nu fac pm si ticket ca nu iau rank...

nush cn traieste pana la urma in joc frt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.