Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Informaţii / Information


Alexander
 Share

Recommended Posts

Update: De acum este obligatoriu ca la sfarsitul fiecarei saptamani toti membrii sa-si faca "Bilanutul" in topicul cu acelasi nume

 

Update: La topicul "Cereri live",orice membru care doreste sa primeasca live va trebui ca la intrebarea "Aveti minim level 10?",confirmarea sa fie insotita si de un screenshoot care sa demonstreze acest lucru!

 

Update: Intr-un live,numarul de pareri despre membrii a crescut de la 5 la 10

 

Update: Daca intr-un live persoana careia ii luati live foloseste un limbaj vulgar,jigneste vreun membru,opriti pe loc live-uri si acea persoana nu va mai avea acces la sectiunea "Cereri live" 3 saptamani dupa aceea!

 

Intr-un live incercati sa dati dovada de un limbaj corect din punct de vedere gramatical,fara prescurtari,fara "k","sh","ch" si scrieti cu diacritice,nu mai vreau sa vad "tiam","sa","tio"!

 

Update: De acum am sa pedepsesc mult mai drastic DM,nu mai vreau sa vad reclamatii,asa ca oricine mai face DM(NU ma intereseaza motivul) va fi demis direct din factiune!

Link to comment
Share on other sites

Am format echipele in functie de job-ul reporterilor.Puteti sa vedeti din ce echipa faceti parte uitandu-va la topicul "Job-urile News Reporterilor"

 

Am creeat topicul "Funny News",acolo puteti posta orice stire vi se pare amunzanta tinand cont de regulament!

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Marica

•Varsta reala: 14

•Level:11 inca putin fac 12

•ScreenShot /stats:http://img.b-zone.ro/images/59701072252500181868.png

•De ce doresti sa intri in News Reporter?: Pentru ca imi place aceasta factiune,si vreau sa ajut factiunea.

•Stii regulile News Reporter?: da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in News Reporter pentru minim 2 saptamani?: da sunt de acord

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din News Reporter?: da bineinteles

•Alte precizari: sper sa ma aceptati

Link to comment
Share on other sites

De astazi timpul alocat anunturilor va fi de 10 minute!

Maine, 25 Decembrie ora 18:00 va avea loc sedinta saptamanala, vom discuta despre problemele aparaute, voi da niste prime,salariile, rank-up/down etc.

 

Statistici sedinta 25.12.2010

Membrii prezenti : 12

  1. Alex.Maison
    Pure_KmsK
    Gang_Mihai
    LordyX
    iNQRABLE
    StorK
    Bill_Bonanno
    t0t3n
    gLaduS
    Cameleonul00
    M1gu3L
    ak47

Membrii invoiti :

  1. dbkalyy
    noandr3y1

Membrii absenti : Lorand ( FactionWarn )

La aceasta sedinta s-au acordat pe langa salarii si prime de 500.000$.

Astazi am acordat 2 warn-uri lui Pure_KmsK( 1. A vorbit peste lider la sedinta ; 2. Limbaj pe /f ).

 

Edited by JustMed
Link to comment
Share on other sites

Statistici sedinta 02.01.2011

Membrii prezenti : 10

  1. UnknownX
    Alex.Maison
    dbkalyy
    November
    Don.BaxTer
    Stork
    bStrike
    MrUniVel
    bursucu
    RoberTha

Membrii invoiti :

  1. siLvEr
    OBZ

Membrii absenti : d3l3t3r. , Dwight_Dean( FactionWarn )

La aceasta sedinta s-au acordat pe langa salarii si premiul celui mai bun reporter din aceasta saptamana, acesta a fost Don.BaxTer ( 250.000$ )

 

 

Link to comment
Share on other sites

Statistici sedinta : 09.01.2011

Membrii prezenti : 12

  • UnknownX
  • Gino_Ramazotti
  • Andryol
  • WarChef
  • OBZ
  • i7_StuFF
  • Stork
  • MrUniVel
  • bStrike
  • MadeMan
  • RoberTha
  • November

 

Membrii invoiti : 5

  • Noss
  • Shtory_Qwerty
  • siLvEr
  • SapTy
  • SHeReW

 

 

 

Membrii absenti : Bill_Bonnano ( FACTIONWARN )

 

La aceasta sedinta s-a acordat Rank Up urmatorilor :

Gino.Ramazotti - Rank 2 ( Local Reporter )

bStrike - Rank 2 ( Local Reporter )

 

S-au adaugat doua reguli :

1. Cine doreste sa faca un ziar are nevoie de aprobarea liderului/subliderului .

2. Cine este AFK in timpul sedinta primeste FW .

 

La aceasta sedinta s-a desemnat Reporterul Saptamanii : SapTy ; Ziarul Saptamanii : Stork .

 

Am mai ales si doi mecanici care se vor ocupa de ingrijirea masinilor NR , acestia sunt :

  • Stork
  • Gino_Ramazotti

 

Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

Statistici sedinta 22.01.2011

Membrii prezenti : 8

  1. JustMed
    SapTy
    AnD3X
    DreamS
    KrrN.
    Gino.Ramazotti
    Bebell
    Just.xeS

Membrii absenti : MadeMan,TheDuttu,ShreW,WarChef,Crystyan( Advertisment verbal ) iar klnh Faction warn deoarece a fost AFK.

La aceasta sedinta s-au acordat pe langa salarii si premiul celui mai bun reporter din aceasta saptamana, acesta a fost Just.xeS ( 250.000$ )

Am hotarat ca, reporterii care vor fi online la payday si nu vor da news vor primii amenda de 75.000$.

Link to comment
Share on other sites

Statistici sedinta 05.02.2011

Membrii prezenti : 19

  1. JustMed
    UnknownX
    Bebell
    ByCorleone
    Crystyan
    Just.Xes
    Noss
    soLeiL
    AnD3X
    dany..
    Comy_Kender
    Seba97
    klnh
    Eddie.Capone
    dreamcool
    Louie
    Ciccio
    @ndr3y_97
    NoName33

 

 

 

 

Membrul saptamanii este Just.xeS iar ziarul saptamanii a fost facut de Noss, felicitari.

 

Tot astazi am renuntat la protectia familiei CORLEONE!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • TiG3R changed the title to News Reporters - Informaţii / Information
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.